For The Gambia Our Homeland nedir?, For The Gambia Our Homeland anlamı nedir?, For The Gambia Our Homeland ne demektir?

For The Gambia Our Homeland Nedir?

For The Gambia Our Homeland Nedir?, For The Gambia Our Homeland Nerededir?, For The Gambia Our Homeland Hakkında Bilgi?, For The Gambia Our Homeland Analizi?

For The Gambia Our Homeland ilgili

For The Gambia Our Homeland ile ilgili bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. 

For The Gambia Our Homeland ile ilgili daha detaylı bilgi almak ve iletişime geçmek için sayfamıza tıklayabilirsiniz.

For The Gambia Our Homeland

For The Gambia Our Homeland Ne Anlama Gelir For The Gambia Our Homeland Anlamı For The Gambia Our Homeland Nedir

For The Gambia Our Homeland Ne Anlam Taşır For The Gambia Our Homeland Neye İşarettir For The Gambia Our Homeland Tabiri For The Gambia Our Homeland Yorumu ,For The Gambia Our Homeland Kelimesi Bulunamadı.

For The Gambia Our Homeland Kelimesi

Lütfen For The Gambia Our Homeland Kelimesi İle ilgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Kategoriler Sayfamıza Bakınız.

For The Gambia Our Homeland İlgili Sözlük Kelimeler Listesi For The Gambia Our Homeland Kelimesinin Anlamı? For The Gambia Our Homeland Ne Demek? ,For The Gambia Our Homeland Ne Demektir?

For The Gambia Our Homeland Ne Demektir?

For The Gambia Our Homeland Analizi? , For The Gambia Our Homeland Anlamı Nedir? For The Gambia Our Homeland Ne Demektir? , For The Gambia Our Homeland Açıklaması Nedir? ,For The Gambia Our Homeland Cevabı Nedir? For The Gambia Our Homeland Kelimesinin Anlamı? For The Gambia Our Homeland Kelimesinin Anlamı Nedir? ,For The Gambia Our Homeland Kelimesinin Anlamı Ne demek? For The Gambia Our Homeland Kelimesinin Anlamı Ne demektir?


For The Gambia Our Homeland nedir?, For The Gambia Our Homeland anlamı nedir?, For The Gambia Our Homeland ne demektir?

For The Gambia Our Homeland

Vikipedi, özgür ansiklopedi
For The Gambia Our Homeland
Flag of Gambia.svg

Gambiya Gambiya
Ulusal Marşı

Güfte Virginia Julie Howe
Beste Jeremy Frederick Howe
Kabul tarihi 1965

For The Gambia Our Homeland (Türkçe:Anavatanımız Gambiya İçin), Afrika ülkesi Gambiya'nın ulusal marşıdır. Ülkenin bağımsızlığını kazandığı 1965 yılında kabul edilerek kullanılmaya başlanmıştır.

İngilizce ulusal marş[değiştir | kaynağı değiştir]

For the Gambia, our homeland,
we strive and work and pray.
That all may live in unity,
freedom and peace each day.
Let justice guide our actions
to work man's common good,
and join our diverse people,
to proof man's brotherhood.
We pledge our firm allegiance,
our promise we renew.
Keep us, great God of nations,
to the Gambia ever true.

Türkçe çevirisi[değiştir | kaynağı değiştir]

Gambiya için, anavatanımız için,
çaba harcıyoruz, çalışıyoruz ve dua ediyoruz,
herkes her gün birlik içerisinde,
Özgürlük ve barışı yaşayabilmek için.
Adaletin eylemlerimizin kılavuzu olmasını sağla,
İnsanlığın ortak iyiliğini sağlamak için,
ve bizim farklı halkları birleştirmemiz için
İnsanlığın kardeşliğini göstermek için.
Biz sadakat yemini ediyoruz
Sözümüzü yineliyoruz.
Bizi, ulusların büyük Tanrısı,
Gambiya'ya hep sadık kıl.

Dış bağlantılar[değiştir | kaynağı değiştir]


For The Gambia Our Homeland nedir?, For The Gambia Our Homeland anlamı nedir?, For The Gambia Our Homeland ne demektir? Nedir? :For The Gambia Our Homeland nedir?, For The Gambia Our Homeland anlamı nedir?, For The Gambia Our Homeland ne demektir? ile ilgili For The Gambia Our Homeland nedir?, For The Gambia Our Homeland anlamı nedir?, For The Gambia Our Homeland ne demektir? burada bulabilirsiniz. Detaylar için sitemizi geziniz For The Gambia Our Homeland nedir?, For The Gambia Our Homeland anlamı nedir?, For The Gambia Our Homeland ne demektir? Ne Demektir? For The Gambia Our Homeland nedir?, For The Gambia Our Homeland anlamı nedir?, For The Gambia Our Homeland ne demektir? Açıklaması Nedir? For The Gambia Our Homeland nedir?, For The Gambia Our Homeland anlamı nedir?, For The Gambia Our Homeland ne demektir? Cevabı Nedir? For The Gambia Our Homeland nedir?, For The Gambia Our Homeland anlamı nedir?, For The Gambia Our Homeland ne demektir? Kelimesinin Anlamı? For The Gambia Our Homeland nedir?, For The Gambia Our Homeland anlamı nedir?, For The Gambia Our Homeland ne demektir? konusu Nedir Ne, yaşantımızda sık kullanılan kelimelerden birisi olarak karşımıza çıkar. Hem sosyal medyada hem de gündelik yaşantıda kullanılan ne kelimesi, uzun yıllardan beri dilimizdedir. For The Gambia Our Homeland nedir?, For The Gambia Our Homeland anlamı nedir?, For The Gambia Our Homeland ne demektir? Türk Dil Kurumu na (TDK) göre farklı anlamları olan ne kelimesi, Türkçe de tek başına ya da çeşitli cümleler eşliğinde kullanılabilir. For The Gambia Our Homeland nedir?, For The Gambia Our Homeland anlamı nedir?, For The Gambia Our Homeland ne demektir? Ne kelimesi ne demek, TDK ya göre anlamı nedir sorularının cevabını arayanlar için bildiris.com doğru adres! Peki, ne kelimesi ne demek, TDK ye göre anlamı nedir? For The Gambia Our Homeland nedir?, For The Gambia Our Homeland anlamı nedir?, For The Gambia Our Homeland ne demektir? Ne kelimesinin kökeni ne, ne kelimesinin kaç anlamı var? For The Gambia Our Homeland nedir?, For The Gambia Our Homeland anlamı nedir?, For The Gambia Our Homeland ne demektir? İşte TDK bilgileri ile merak edilenler
For The Gambia Our Homeland nedir?, For The Gambia Our Homeland anlamı nedir?, For The Gambia Our Homeland ne demektir? Açıklaması? :For The Gambia Our Homeland nedir?, For The Gambia Our Homeland anlamı nedir?, For The Gambia Our Homeland ne demektir? Açıklama Bir Terim Kavram Ya Da Başka Dilsel Olgunun Daha İyi Anlaşılması İçin Yapılan Ek Bilgidir.For The Gambia Our Homeland nedir?, For The Gambia Our Homeland anlamı nedir?, For The Gambia Our Homeland ne demektir? Söz Konusu Bilgi Açıklanacak Sözcükten Daha Uzun Olur For The Gambia Our Homeland nedir?, For The Gambia Our Homeland anlamı nedir?, For The Gambia Our Homeland ne demektir? Açıklama İle İlgili Durumun Kanıtı Şu Şekilde Doğrulanabilir For The Gambia Our Homeland nedir?, For The Gambia Our Homeland anlamı nedir?, For The Gambia Our Homeland ne demektir? Bir Sözlükteki Tanım İlgili Sözcük Yerine Kullanılabilirse, Bu Bir Açıklamadır. For The Gambia Our Homeland nedir?, For The Gambia Our Homeland anlamı nedir?, For The Gambia Our Homeland ne demektir? Yani Aynı Bağlam İçinde Hem Sözcük Hem De Tanım Kullanılırsa Ve Anlamsal Açıdan Bir Sorun Oluşturmuyorsa Bu Bir Açıklamadır.
For The Gambia Our Homeland nedir?, For The Gambia Our Homeland anlamı nedir?, For The Gambia Our Homeland ne demektir? Gerçek mi? :For The Gambia Our Homeland nedir?, For The Gambia Our Homeland anlamı nedir?, For The Gambia Our Homeland ne demektir? ile ilgili For The Gambia Our Homeland nedir?, For The Gambia Our Homeland anlamı nedir?, For The Gambia Our Homeland ne demektir? burada bulabilirsiniz. Detaylar için sitemizi geziniz Gerçek anlam For The Gambia Our Homeland nedir?, For The Gambia Our Homeland anlamı nedir?, For The Gambia Our Homeland ne demektir? sözcüklerin birincil anlamı ile (varsa) bu anlamla doğrudan ilişkili olan anlamlarıdır. Gerçek anlam, temel anlam ile yan anlamların bileşkesidir. For The Gambia Our Homeland nedir?, For The Gambia Our Homeland anlamı nedir?, For The Gambia Our Homeland ne demektir? Bir sözcüğün mecaz olmayan tüm anlamlarını kapsar.
For The Gambia Our Homeland nedir?, For The Gambia Our Homeland anlamı nedir?, For The Gambia Our Homeland ne demektir? Hakkında? :For The Gambia Our Homeland nedir?, For The Gambia Our Homeland anlamı nedir?, For The Gambia Our Homeland ne demektir? ile ilgili For The Gambia Our Homeland nedir?, For The Gambia Our Homeland anlamı nedir?, For The Gambia Our Homeland ne demektir? burada bulabilirsiniz. For The Gambia Our Homeland nedir?, For The Gambia Our Homeland anlamı nedir?, For The Gambia Our Homeland ne demektir? Detaylar için sitemizi geziniz For The Gambia Our Homeland nedir?, For The Gambia Our Homeland anlamı nedir?, For The Gambia Our Homeland ne demektir? Bu sayfada Hakkında nedir Hakkında ne demek Hakkında ile ilgili sözler cümleler bulmaca kısaca Hakkında anlamı tanımı açılımı Hakkında hakkında bilgiler For The Gambia Our Homeland nedir?, For The Gambia Our Homeland anlamı nedir?, For The Gambia Our Homeland ne demektir? resimleri Hakkında sözleri yazıları kelimesinin sözlük anlamı nedir almanca ingilizce türkçe çevirisini bulabilirsiniz
Kategori:Alaplı, Frances Brandon, Javier Pastore, Ergani milletvekilleri listesi, Henri La Fontaine, FC Sportul Studențesc Bucureşti, FC Sportul Studențesc București, Münib Engin Noyan, Yalan Dünya, İslam edebiyatı, Ligürya, Ligurya, Öküzlü (antik kent), OS X, Türk devletleri, Sarah Gadon, AnadoluJet, Greensburg (dizi), Zosimus, 15. (albüm), Nasreddin Hoca, İştip, Sahte regresyon, Federelik, En İyi Erkek Oyuncu Akademi Ödülü, Oxford English Dictionary, Ribozom, Bayamón, Kategori:Polonya asıllı Britanyalılar, Muğla Müzesi, İznik İmparatorluğu, Rokot, İbrahim Said, Kuzey Ordular Grubu, Gaga, Bayrak, Nizami Gencevi, Google Play Filmler ve TV, İsviçredeki şehirler listesi, Adasaurus, Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi, III. Friedrich Wilhelm, Christian Atsu, Kategori:Honduras listeleri, Moro İslami Kurtuluş Cephesi, Giovanni de lo Cavo, Estonya Sovyet Sosyalist Cumhuriyeti, Mighty Aphrodite, Hugronaphor, Libre (kütle birimi), NGC 3555, İyonlaşma, NGC 1484, Bebeto, Canis, Bekaa ili, Millî Piyango, Cımbız (albüm), Azerbaycanda Yılın Futbolcusu, Kuzuların Sessizliği, Merseburg, Valide sultanlar listesi, Billboard Hot 100, Dead or Alive (video oyunu serisi), Yenisey, Otto (Yunanistan), Vladimir Nikolovski, Londra Köprüsü, Hayashi çizgileri, Kategori:Türk mutfağındaki yassı ekmekler, Valorant, İntihal, Irina Moiseyeva, İrina Moiseyeva, Kumul (şehir), Kullanıcı:Uncitoyen, 2011 Mangistav ayaklanmaları, Monark, Eski Kırım, Döllenme, Kakadu, Elbet Bir Gün Buluşacağız, WC (rapçi), Saygılı Yosma, Mehmet Emin Kuz, Kategori:Türkiyedeki ovalar, Hürmüzgan Eyaleti, Paralel hesaplama, ARD (broadcaster), Red Pill Blues, Teleobjektif, Özge Gürler, Drama (il), Fibula, STANAG, Evanjelist, Kategori:Konjenital dermatoloji hastalıkları, Kategori:Tennesseede hastalıktan ölenler, William Simpson, Termometre,
Diego Rossi Kimdir? Diego Rossi Nereli Diego Rossi Kaç Yaşında?, Syarhey Kislyak Kimdir?, Tevfik Altındağ Kimdir?, Pelin Sıral Kimdir? Pelin Sıral Nereli Pelin Sıral Kaç Yaşında?, Zeynep Yerişenoğlu Kimdir? Zeynep Yerişenoğlu Nereli Zeynep Yerişenoğlu Kaç Yaşında?, Diego da Costa Lima Kimdir? Diego da Costa Lima Nereli Diego da Costa Lima Kaç Yaşında?, Eyjólfur Sverrisson Kimdir?, Güngör Tetik Kimdir?, Güroymak Nüfusu Kaçtır , Güroymak Kaç Mahallesi Vardır? , Güroymak Köyleri , Güroymak Tarihi , Güroymak Mahalleleri, Pelin Seval Çağlayan Kimdir? Pelin Seval Çağlayan Nereli Pelin Seval Çağlayan Kaç Yaşında?, Zeynep Yeliktin Kimdir? Zeynep Yeliktin Nereli Zeynep Yeliktin Kaç Yaşında?, Diego Ângelo Kimdir? Diego Ângelo Nereli Diego Ângelo Kaç Yaşında?, Josef Šural Kimdir?, Onur Terzioğlu Kimdir?, Pelin Saytak Kimdir? Pelin Saytak Nereli Pelin Saytak Kaç Yaşında?, Zeynep Yelçe Kimdir? Zeynep Yelçe Nereli Zeynep Yelçe Kaç Yaşında?, ZUHAL DIŞ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ, Didi (1991 doğumlu futbolcu) Kimdir? Didi (1991 doğumlu futbolcu) Nereli Didi (1991 doğumlu futbolcu) Kaç Yaşında?, Gilles Sunu Kimdir?, Fatih Terim Kimdir?, Rize Nüfusu Kaçtır Rize Kaç İlçesi Vardır? Rize Köyleri Rize Tarihi Rize Mahalleleri, Ahlat Nüfusu Kaçtır , Ahlat Kaç Mahallesi Vardır? , Ahlat Köyleri , Ahlat Tarihi , Ahlat Mahalleleri, Pelin Savtak Kimdir? Pelin Savtak Nereli Pelin Savtak Kaç Yaşında?, Zeynep Yedierler Kimdir? Zeynep Yedierler Nereli Zeynep Yedierler Kaç Yaşında?, Pa Dibba Kimdir? Pa Dibba Nereli Pa Dibba Kaç Yaşında?, Antti Sumiala Kimdir?, Temur Altunhan Kimdir?, Pelin Özer Kimdir? Pelin Özer Nereli Pelin Özer Kaç Yaşında?, Zeynep Yazıcıoğlu Halu Kimdir? Zeynep Yazıcıoğlu Halu Nereli Zeynep Yazıcıoğlu Halu Kaç Yaşında?, Lamine Diatta Kimdir? Lamine Diatta Nereli Lamine Diatta Kaç Yaşında?, Sulley Muniru Kimdir?, Tuncay Temeller Kimdir?, Adilcevaz Nüfusu Kaçtır , Adilcevaz Kaç Mahallesi Vardır? , Adilcevaz Köyleri , Adilcevaz Tarihi , Adilcevaz Mahalleleri, Pelin Özdoğru Kimdir? Pelin Özdoğru Nereli Pelin Özdoğru Kaç Yaşında?, Zeynep Yazıcıoğlu Kimdir? Zeynep Yazıcıoğlu Nereli Zeynep Yazıcıoğlu Kaç Yaşında?, Lamine Diarra Kimdir? Lamine Diarra Nereli Lamine Diarra Kaç Yaşında?, Stepan Sarıgool Kimdir?, Mahir Şükürov Kimdir?, Temel Keskindemir Kimdir?, Pelin Ozaner Kimdir? Pelin Ozaner Nereli Pelin Ozaner Kaç Yaşında?, Zeynep Yazıcı Kimdir? Zeynep Yazıcı Nereli Zeynep Yazıcı Kaç Yaşında?, Abdel Diarra Kimdir? Abdel Diarra Nereli Abdel Diarra Kaç Yaşında?, Publius Servilius Vatia Isauricus (Konsül MÖ 48) Kimdir?, Suk Hyun-jun Kimdir?, Selami Tekkazancı Kimdir?, Bitlis Nüfusu Kaçtır , Bitlis Kaç Mahallesi Vardır? , Bitlis Köyleri , Bitlis Tarihi , Bitlis Mahalleleri, Pelin Korkmaz Kimdir? Pelin Korkmaz Nereli Pelin Korkmaz Kaç Yaşında?, Zeynep Yaşar Kimdir? Zeynep Yaşar Nereli Zeynep Yaşar Kaç Yaşında?, Saliou Diallo Kimdir? Saliou Diallo Nereli Saliou Diallo Kaç Yaşında?, Salim Sürünool Kimdir?, Suad Karalić Kimdir?, Güngör Tekin Kimdir?, Pelin Koç Kimdir? Pelin Koç Nereli Pelin Koç Kaç Yaşında?, Zeynep Yamantürk Kimdir? Zeynep Yamantürk Nereli Zeynep Yamantürk Kaç Yaşında?, Sadio Diallo Kimdir? Sadio Diallo Nereli Sadio Diallo Kaç Yaşında?, Roque Sáenz Peña Kimdir?, Reinhard Stumpf Kimdir?, Tekin Üstündağ Kimdir?, Osmaniye Nüfusu Kaçtır Osmaniye Kaç İlçesi Vardır? Osmaniye Köyleri Osmaniye Tarihi Osmaniye Mahalleleri, Yedisu Nüfusu Kaçtır , Yedisu Kaç Mahallesi Vardır? , Yedisu Köyleri , Yedisu Tarihi , Yedisu Mahalleleri, Pelin İnan Kimdir? Pelin İnan Nereli Pelin İnan Kaç Yaşında?, Zeynep Yaman Kimdir? Zeynep Yaman Nereli Zeynep Yaman Kaç Yaşında?, Mamadou Diallo Kimdir? Mamadou Diallo Nereli Mamadou Diallo Kaç Yaşında?, Podestà Kimdir?, Strahil Popov Kimdir?, Mahmut Tekdemir Kimdir?, Pelin Güngör Kimdir? Pelin Güngör Nereli Pelin Güngör Kaç Yaşında?, Zeynep Yalçınkayalar Kimdir? Zeynep Yalçınkayalar Nereli Zeynep Yalçınkayalar Kaç Yaşında?, Diallo Guidileye Kimdir? Diallo Guidileye Nereli Diallo Guidileye Kaç Yaşında?, Perikles Kimdir?, Miroslav Stoch Kimdir?, Taylan Eliaçık Kimdir?, Yayladere Nüfusu Kaçtır , Yayladere Kaç Mahallesi Vardır? , Yayladere Köyleri , Yayladere Tarihi , Yayladere Mahalleleri, Pelin Evcimen Kimdir? Pelin Evcimen Nereli Pelin Evcimen Kaç Yaşında?, Zeynep Yalçınkaya Kimdir? Zeynep Yalçınkaya Nereli Zeynep Yalçınkaya Kaç Yaşında?, Issiar Dia Kimdir? Issiar Dia Nereli Issiar Dia Kaç Yaşında?, Necaşi Kimdir?, Stjepan Poljak Kimdir?, Taylan Antalyalı Kimdir?, Pelin Ergenekon Kimdir? Pelin Ergenekon Nereli Pelin Ergenekon Kaç Yaşında?, Zeynep Vaizoğlu Kimdir? Zeynep Vaizoğlu Nereli Zeynep Vaizoğlu Kaç Yaşında?, Dia Ciré Kimdir? Dia Ciré Nereli Dia Ciré Kaç Yaşında?, Marcelo Torcuato de Alvear Kimdir?, Stiven Plaza Kimdir?, Tayfun Cora Kimdir?, Solhan Nüfusu Kaçtır , Solhan Kaç Mahallesi Vardır? , Solhan Köyleri , Solhan Tarihi , Solhan Mahalleleri, Pelin Erdoğru Kimdir? Pelin Erdoğru Nereli Pelin Erdoğru Kaç Yaşında?, Zeynep Ünalan Kimdir? Zeynep Ünalan Nereli Zeynep Ünalan Kaç Yaşında?, Armand Deumi Kimdir? Armand Deumi Nereli Armand Deumi Kaç Yaşında?, Manuel Quintana Kimdir?, Stipe Perica Kimdir?, İsmail Taviş Kimdir?, Pelin Demirhan Kimdir? Pelin Demirhan Nereli Pelin Demirhan Kaç Yaşında?, Zeynep Ünal Kimdir? Zeynep Ünal Nereli Zeynep Ünal Kaç Yaşında?, Detlef Müller Kimdir? Detlef Müller Nereli Detlef Müller Kaç Yaşında?, Man Lordu Kimdir?, Semir Štilić Kimdir?, Fahri Tatan Kimdir?, Ordu Nüfusu Kaçtır Ordu Kaç İlçesi Vardır? Ordu Köyleri Ordu Tarihi Ordu Mahalleleri, Kiğı Nüfusu Kaçtır , Kiğı Kaç Mahallesi Vardır? , Kiğı Köyleri , Kiğı Tarihi , Kiğı Mahalleleri,