FOMGET GSK nedir?, FOMGET GSK anlamı nedir?, FOMGET GSK ne demektir?

FOMGET GSK Nedir?

FOMGET GSK Nedir?, FOMGET GSK Nerededir?, FOMGET GSK Hakkında Bilgi?, FOMGET GSK Analizi? FOMGET GSK ilgili FOMGET GSK ile ilgili bilgileri sitemizde bulabilirsiniz.  FOMGET GSK ile ilgili daha detaylı bilgi almak ve iletişime geçmek için sayfamıza tıklayabilirsiniz. FOMGET GSK Ne Anlama Gelir FOMGET GSK Anlamı FOMGET GSK Nedir FOMGET GSK Ne Anlam Taşır FOMGET GSK Neye İşarettir FOMGET GSK Tabiri FOMGET GSK Yorumu 

FOMGET GSK Kelimesi

Lütfen FOMGET GSK Kelimesi İle ilgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Kategoriler Sayfamıza Bakınız. FOMGET GSK İlgili Sözlük Kelimeler Listesi FOMGET GSK Kelimesinin Anlamı? FOMGET GSK Ne Demek? ,FOMGET GSK Ne Demektir? FOMGET GSK Ne Demektir? FOMGET GSK Analizi? , FOMGET GSK Anlamı Nedir?,FOMGET GSK Ne Demektir? , FOMGET GSK Açıklaması Nedir? ,FOMGET GSK Cevabı Nedir?,FOMGET GSK Kelimesinin Anlamı?,FOMGET GSK Kelimesinin Anlamı Nedir? ,FOMGET GSK Kelimesinin Anlamı Ne demek?,FOMGET GSK Kelimesinin Anlamı Ne demektir?

FOMGET GSK Bu Kelimeyi Kediniz Aradınız Ve Bulamadınız

FOMGET GSK Kelimesinin Anlamı Nedir? FOMGET GSK Kelimesinin Anlamı Ne demek? , FOMGET GSK Kelimesinin Anlamı Ne demektir?

Demek Ne Demek, Nedir? Tdk'ye Göre Anlamı

Demek kelimesi, dilimizde oldukça kullanılan kelimelerden birisidir. TDK'ye göre, demek kelimesi anlamı şu şekildedir:

Söylemek, söz söylemek -  Ad vermek -  Bir dilde karşılığı olmak -  Herhangi bir ses çıkarmak -  Herhangi bir kanıya, yargıya varmak -  Düşünmek - Oranlamak  - Ummak, - Erişmek -  Bir işe kalkışmak, yeltenmek -  Saymak, kabul etmek -  bir şey anlamına gelmek -  öyle mi,  - yani, anlaşılan -  inanılmayan, beklenmeyen durumlarda kullanılan pekiştirme veya şaşma sözü

FOMGET GSK Bu Kelimeyi Kediniz Aradınız Ve Bulamadığınız İçin Boş Safyadır

Demek Kelimesi Cümle İçerisinde Kullanımı

Eskilerin dediği gibi beşer, şaşar. -  Muşmulaya döngel de derler.

Kamer `ay` demektir. -  Küt dedi, düştü. -  Bu işe herkes ne der? -  Güzellik desen onda, zenginlik desen onda. -  Bundan sonra gelir mi dersin? -  Saat yedi dedi mi uyanırım. - Kımıldanayım deme, kurşunu yersin. Ağzını açayım deme, çok fena olursun. - Yarım milyon dediğin nedir? - Okuryazar olmak adam olmak demek değildir. -  Vay! Beni kovuyorsun demek, pekâlâ! FOMGET GSK - Demek gideceksin.

Demek Kelimesi Kullanılan Atasözü Ve Deyimler

- dediği çıkmak - dediğinden (dışarı) çıkmak - dediğine gelmek

 - dedi mi - deme! - demediğini bırakmamak (veya koymamak) - deme gitsin  - demek istemek , - demek ki (veya demek oluyor ki) , - demek olmak , - dememek - der oğlu der - deyip de geçmemek - diyecek yok - dediği çıkmak , {buraya- - dediğinden (dışarı) çıkmak - dediğine gelmek i, - dedi mi , {buraya- - deme! - demediğini bırakmamak (veya koymamak) - deme gitsin , - demek istemek - demek ki (veya demek oluyor ki) - demek olmak - dememek - der oğlu der - deyip de geçmemek - diyecek yok

FOMGET GSK

FOMGET GSK Nedir? FOMGET GSK Ne demek? , FOMGET GSK Kelimesi İle ilgili Daha Fazla Bilgi , Almak İçin Kategoriler Sayfamıza Bakınız. İlgili Sözlük Kelimeler Listesi

FOMGET GSK Kelimesinin Anlamı? FOMGET GSK Ne Demek? FOMGET GSK Ne Demektir? ,FOMGET GSK Analizi? FOMGET GSK Anlamı Nedir? FOMGET GSK Ne Demektir?, FOMGET GSK Açıklaması Nedir? , FOMGET GSK Cevabı Nedir? , FOMGET GSK Kelimesinin Anlamı?


FOMGET GSK nedir?, FOMGET GSK anlamı nedir?, FOMGET GSK ne demektir?

FOMGET GSK

Vikipedi, özgür ansiklopedi
FOMGET Gençlik Spor Kulübü
Tam adAnkara Büyükşehir Belediyesi FOMGET Gençlik Spor Kulübü
Renkler         Kırmızı-Beyaz
Kuruluş2009
Eski ad(lar)ıFOMGET Gençlik Spor
(2009-2021)
Ankara Büyükşehir Belediyesi FOMGET Gençlik Spor
(2021-Günümüz)
StadyumOsmanlı Stadyumu
(Kapasite: 18.029)
BaşkanTürkiye Yalçın Demirkol
Teknik direktörTürkiye Fahri Bayraktar
LigKadınlar Süper Ligi
2022-232. (Play-off şampiyonluğu)
Resmî sitefomget.com
FOMGET Gençlik Spor Kulübü'nün önceki dönemlere ait logosu

FOMGET Gençlik Spor Kulübü, kısa adıyla FOMGET GSK, Ankara'da bulunan ve faaliyet gösteren kadın futbol takımıdır. FOMGET parçası olan Folklor Müzik Gençlik Topluluğu kısaltması ile oluşturulmuştur. Takım, günümüzde Ankara Büyükşehir Belediye sponsorluğu adı altında Ankara Büyükşehir Belediyesi FOMGET Gençlik Spor olarak liglerde mücadelesini sürdürmektedir.

Tarihçe[değiştir | kaynağı değiştir]

FOMGET Gençlik Spor Kulübü, 2009-10 sezonu itibarıyla Kadınlar Bölgesel Futbol Ligi'nde faaliyetlerine başlamıştır. 2009-10 sezonunu bölgesel lig 3. grupta 2. sırada bitiren takım Kadınlar 2. Ligi'ne yükselmiştir. Kadınlar 2. Ligi'ndeki ilk sezonu olan 2010-11 sezonunu 7. sırada tamamlamasına karşılık 2011–12 sezonunda Kadınlar 1. Ligi'ne kabul edilmişlerdir.

Kadınlar 1. Ligi'ndeki ilk sezonu olan 2011-12 sezonunda grubunu 5. sırada tamamlayan takım, 2012-13 sezonunda ise ligi normal sezonda son 2 sırada tamamlayarak küme düşmüştür.

2013-14 sezonunda Kadınlar 2. Ligi'nde mücadelesine devam eden takım grubunu 2. sırada tamamlamış ancak play off müsabakaları sonucu üst lige çıkma şansını elde edememiştir. 2014-15 sezonunda ise ligi 4. sırada tamamlayan takım, 2015-16 sezonunda ise küme düşmeme mücadelesi vermiş ve ligi 9. sırada tamamlayarak Kadınlar 3. Ligi'ne düşmüştür. 2016-2017 sezonunu Kadınlar 3. Ligi'nde oynayan takım grubunu lider tamamlamış ve oynadığı play off mücadeleleri sonucu bir yıl aradan sonra tekrar Kadınlar 2. Ligi'ne yükselmiştir. 2017-18 sezonunu Kadınlar 2. Ligi'nde geçiren ekip grubunu lider tamamlamasına karşılık oynadığı play off müsabakaları sonucu üst lige çıkma şansını kaçırmıştır. 2018-19 sezonunda ise ligi zirve de tamamlayarak doğrudan üst lige çıkan takım 7 sezon aradan sonra kadın futbolunun en üst ligine çıkma başarısı göstermiştir.

Kadınlar 1. Ligi 2019-20 sezonunda zor günler geçiren ekip COVID-19 pandemisi öncesinde sadece 6 puan toplayarak 12 takımlı ligi son sırada tamamlamıştır. Ancak 08 Temmuz tarihinde TFF ile Kadınlar Kulüpler Birliği arasında yapılan toplantı sonucu 2019-20 sezonu için küme düşme kaldırılmış ve takım 2020-21 sezonunda da Kadınlar 1. Ligi'nde mücadele etme hakkı elde etmiştir. 2020-21 sezonu Kadınlar 1. Ligi, Antalya'da COVID-19 pandemisi sebebiyle ligde bulunan 16 takımın 4'erli gruba ayrılması sonucu tek maç üzerinden oynanmış ve Ankara BB FOMGET Gençlik Spor Kadın Futbol Takımı mücadele ettiği C grubunu 2 galibiyet ve 1 yenilgi ile 2. sırada tamamlayarak çeyrek finallere yükselmiştir. Tek maç eleme usulü oynanan çeyrek final maçında rakibi Adana İdman Yurdu'nu 2-1'lik skor ile geçen takım, tek maç usulü oynanan yarı final maçında ise Fatih Vatanspor'a 1-0 yenilerek sezona yarı finallerde veda etmiştir. ALG SK ile oynadığı 3.'lük & 4.'lük maçında ise rakibine 3-0 yenilen Başkent ekibi sezonu 4. sırada tamamlamıştır. 2021-2022 sezonu başında TFF, 2020-2021 sezonunda Kadınlar 1. Ligi'nde mücadele eden 16 takım ile en üst profesyonel ligde bulunan kulüpler arasından kriterleri sağlayan ve lige katılım başvurusunda bulunan 8 takımın katılımıyla Kadınlar Süper Ligi'ni kurmuştur. 2021-22 Sezonu Kadınlar Süper Ligi A Grubunda mücadele eden takım, grubunu 5. sırada tamamlayarak grupta ilk 4 takımın yer aldığı play off'lara katılamamış ve sezonu noktalamıştır. Ertesi sezon ise 18 maçta 49 puan toplayarak ligi 2. sırada tamamlamış olup, play-off turunda finalde Fenerbahçe'yi normal süresi ile 1-1, uzatmalarda ise 4-2 yenerek şampiyon olmuştur.

Başarıları[değiştir | kaynağı değiştir]

 • 2009-2010 Ankara Minik Kızlar Bölge Şampiyonluğu
 • 2012-2013 Türkiye Yıldız Kızlar İkinciliği
 • 2013-2014 Türkiye Genç Kızlar İkinciliği
 • 2014 Yılında “Yılın En İyi Kadın Futbol Takımı” Ödülü
 • 2015 Türkiye Yıldız Kızlar Şampiyonluğu
 • 2015 Türkiye Genç Kızlar Şampiyonluğu
 • 2015 Yılında “Yılın En İyi Kadın Futbol Takımı” Ödülü
 • 2016 Türkiye Genç Kızlar Üçüncülüğü
 • 2016-2017 Türkiye Kadınlar 3. Ligi Şampiyonluğu
 • 2017 Türkiye Yıldız Kızlar Şampiyonluğu
 • 2017 Yılında “Yılın En İyi Kadın Futbol Takımı” Ödülü
 • 2017-2018 Kadınlar 2. Lig Üçüncülüğü
 • 2018 Türkiye Yıldız Kızlar Üçüncülüğü
 • 2018 Türkiye Genç Kızlar İkinciliği
 • 2018-2019 Türkiye Kadınlar 2. Ligi Şampiyonluğu
 • 2022-2023 Kadınlar Süper Ligi Şampiyonluğu

Lig mücadeleleri[değiştir | kaynağı değiştir]

Kaynakça[değiştir | kaynağı değiştir]

Dış bağlantılar[değiştir | kaynağı değiştir]


FOMGET GSK nedir?, FOMGET GSK anlamı nedir?, FOMGET GSK ne demektir? Nedir? :FOMGET GSK nedir?, FOMGET GSK anlamı nedir?, FOMGET GSK ne demektir? ile ilgili FOMGET GSK nedir?, FOMGET GSK anlamı nedir?, FOMGET GSK ne demektir? burada bulabilirsiniz. Detaylar için sitemizi geziniz FOMGET GSK nedir?, FOMGET GSK anlamı nedir?, FOMGET GSK ne demektir? Ne Demektir? FOMGET GSK nedir?, FOMGET GSK anlamı nedir?, FOMGET GSK ne demektir? Açıklaması Nedir? FOMGET GSK nedir?, FOMGET GSK anlamı nedir?, FOMGET GSK ne demektir? Cevabı Nedir? FOMGET GSK nedir?, FOMGET GSK anlamı nedir?, FOMGET GSK ne demektir? Kelimesinin Anlamı? FOMGET GSK nedir?, FOMGET GSK anlamı nedir?, FOMGET GSK ne demektir? konusu Nedir Ne, yaşantımızda sık kullanılan kelimelerden birisi olarak karşımıza çıkar. Hem sosyal medyada hem de gündelik yaşantıda kullanılan ne kelimesi, uzun yıllardan beri dilimizdedir. FOMGET GSK nedir?, FOMGET GSK anlamı nedir?, FOMGET GSK ne demektir? Türk Dil Kurumu na (TDK) göre farklı anlamları olan ne kelimesi, Türkçe de tek başına ya da çeşitli cümleler eşliğinde kullanılabilir. FOMGET GSK nedir?, FOMGET GSK anlamı nedir?, FOMGET GSK ne demektir? Ne kelimesi ne demek, TDK ya göre anlamı nedir sorularının cevabını arayanlar için bildiris.com doğru adres! Peki, ne kelimesi ne demek, TDK ye göre anlamı nedir? FOMGET GSK nedir?, FOMGET GSK anlamı nedir?, FOMGET GSK ne demektir? Ne kelimesinin kökeni ne, ne kelimesinin kaç anlamı var? FOMGET GSK nedir?, FOMGET GSK anlamı nedir?, FOMGET GSK ne demektir? İşte TDK bilgileri ile merak edilenler
FOMGET GSK nedir?, FOMGET GSK anlamı nedir?, FOMGET GSK ne demektir? Açıklaması? :FOMGET GSK nedir?, FOMGET GSK anlamı nedir?, FOMGET GSK ne demektir? Açıklama Bir Terim Kavram Ya Da Başka Dilsel Olgunun Daha İyi Anlaşılması İçin Yapılan Ek Bilgidir.FOMGET GSK nedir?, FOMGET GSK anlamı nedir?, FOMGET GSK ne demektir? Söz Konusu Bilgi Açıklanacak Sözcükten Daha Uzun Olur FOMGET GSK nedir?, FOMGET GSK anlamı nedir?, FOMGET GSK ne demektir? Açıklama İle İlgili Durumun Kanıtı Şu Şekilde Doğrulanabilir FOMGET GSK nedir?, FOMGET GSK anlamı nedir?, FOMGET GSK ne demektir? Bir Sözlükteki Tanım İlgili Sözcük Yerine Kullanılabilirse, Bu Bir Açıklamadır. FOMGET GSK nedir?, FOMGET GSK anlamı nedir?, FOMGET GSK ne demektir? Yani Aynı Bağlam İçinde Hem Sözcük Hem De Tanım Kullanılırsa Ve Anlamsal Açıdan Bir Sorun Oluşturmuyorsa Bu Bir Açıklamadır.
FOMGET GSK nedir?, FOMGET GSK anlamı nedir?, FOMGET GSK ne demektir? Gerçek mi? :FOMGET GSK nedir?, FOMGET GSK anlamı nedir?, FOMGET GSK ne demektir? ile ilgili FOMGET GSK nedir?, FOMGET GSK anlamı nedir?, FOMGET GSK ne demektir? burada bulabilirsiniz. Detaylar için sitemizi geziniz Gerçek anlam FOMGET GSK nedir?, FOMGET GSK anlamı nedir?, FOMGET GSK ne demektir? sözcüklerin birincil anlamı ile (varsa) bu anlamla doğrudan ilişkili olan anlamlarıdır. Gerçek anlam, temel anlam ile yan anlamların bileşkesidir. FOMGET GSK nedir?, FOMGET GSK anlamı nedir?, FOMGET GSK ne demektir? Bir sözcüğün mecaz olmayan tüm anlamlarını kapsar.
FOMGET GSK nedir?, FOMGET GSK anlamı nedir?, FOMGET GSK ne demektir? Hakkında? :FOMGET GSK nedir?, FOMGET GSK anlamı nedir?, FOMGET GSK ne demektir? ile ilgili FOMGET GSK nedir?, FOMGET GSK anlamı nedir?, FOMGET GSK ne demektir? burada bulabilirsiniz. FOMGET GSK nedir?, FOMGET GSK anlamı nedir?, FOMGET GSK ne demektir? Detaylar için sitemizi geziniz FOMGET GSK nedir?, FOMGET GSK anlamı nedir?, FOMGET GSK ne demektir? Bu sayfada Hakkında nedir Hakkında ne demek Hakkında ile ilgili sözler cümleler bulmaca kısaca Hakkında anlamı tanımı açılımı Hakkında hakkında bilgiler FOMGET GSK nedir?, FOMGET GSK anlamı nedir?, FOMGET GSK ne demektir? resimleri Hakkında sözleri yazıları kelimesinin sözlük anlamı nedir almanca ingilizce türkçe çevirisini bulabilirsiniz
Martin JRM Mars, Anwar El Ghazi, Sakaryada 2024 Türkiye yerel seçimleri, Solunum yolları, London Eye, Abbas Bahri, BlackBerry Messenger, 1981 Dünya Üniversite Yaz Oyunları, Emiruşağı, Tomarza, 2005 Hanekin saldırıları, Fuchū, Hiroşima, Mokoma, Çin rakamları, II. Dünya Savaşı, Sluis Çarpışması, Çakonya, Concatenation, Uluslararası Fonetik Alfabesi, 11. Afife Tiyatro Ödülleri, İkili, Rem (birim), Aryabhata rakamları, NGC 1632, İstanbul Medipol Üniversitesi, Kuzey Kıbrıs ve Avrupa Konseyi Parlamenterler Meclisi, 2022 Grand Prix Ivan Yarygin Turnuvası, Temaşvar, Türkiye Amerikan Futbolu 1. Ligi, 2005 Formula 1 sezonu, Kimya yasaları, İtalya 19 yaş altı millî futbol takımı, Arnavutluktaki Dünya Mirasları Listesi, Onluk sayı sistemi, Üçlü sayı sistemi, Tekli sayı sistemi, Gabriel, Temerin, Osmanlı İmparatorluğu muharebeleri listesi, Kısmi sıralı küme, Basamak (matematik), Office Sway, Ispartada 1931 Türkiye genel seçimleri, São Cristóvão, Osmanlı Hanedanı, Diş hekimliği tarihi, Veríssimo Correia Seabra, WWE şampiyonları listesi, Halfeti, Video oyunu programcısı, Murtaza Bin Yunus, Prens Muhammed bin Fahd Stadyumu, Üst ve alt sınır, İkinin tümleyeni, Sultan, Madatyphlops, Heidelberg Gözlemevi, Steve Montador, Allen, Teksas, Gävleborg ili, Porselen safra kesesi, Shan Hai Jing, Georges Matheron, holokost filmleri listesi, Sürdürülebilir enerji, İndüksiyonla birleşmiş plazma kütle spektrometrisi, 2014 Türkiye nüfus sayımı, Meşkinşehr şehristanı, Artvinde 1965 Türkiye genel seçimleri, One More Day, Dean Koontzs Frankenstein, Srinivasa Ramanujan, Teksas valileri listesi, Semerkant Rasathanesi, Erkek organ (çiçek), İngiliz Mustafa Paşa, Minor Planet Center, Tie Your Mother Down, Muradiye, Rize, TBMM 1. Dönem Ayıntab milletvekilleri, Heathrow Airport, Drvenik Mali, Dengi Dengine, When You Believe (şarkı), Grand Theft Auto kopyaları, Bekereci, Kadirli, Zoli Ádok, Alaska İnuitleri, Necdet Menzir, Burun konisi tasarımı, ICTP Ramanujan Ödülü, Kenneth O. May Ödülü, Paul Erdős Ödülü, Milenyum Problemleri, SMS Hertha, Boluda 1963 Türkiye yerel seçimleri, MiG 25, İnsülin, Manş, Miss Marple, Kaydırıcı kuvvet,
Tipolojik Nedir?, Zirai İsminin Anlamı Nedir?, Okan Işıktaş Kimdir?, Tipili Nedir?, Arap İsyanı bayrağı Anlamı Nedir, Arap İsyanı bayrağı Nasıl Oluştu, Arap İsyanı bayrağı Tarihi, Arap İsyanı bayrağı Renkleri, Arap İsyanı bayrağı Tasarımı, Zingal İsminin Anlamı Nedir?, Zinde İsminin Anlamı Nedir?, Yrd Doç Dr Berat Ahi Kimdir? Yrd Doç Dr Berat Ahi Nereli Yrd Doç Dr Berat Ahi Kaç Yaşında?, İsmail Keskin Kimdir?, Zincirleme İsminin Anlamı Nedir?, Filantrop Nedir?, Özgen Aydıncak Kimdir?, Zimmetli İsminin Anlamı Nedir?, Amerika Konfedere Devletleri bayrağı Anlamı Nedir, Amerika Konfedere Devletleri bayrağı Nasıl Oluştu, Amerika Konfedere Devletleri bayrağı Tarihi, Amerika Konfedere Devletleri bayrağı Renkleri, Amerika Konfedere Devletleri bayrağı Tasarımı, Atakan Özkan Kimdir?, Necdet Kayra Kimdir?, Zilli İsminin Anlamı Nedir?, Semra Kıratlı Kimdir?, Zilingir İsminin Anlamı Nedir?, Tiksinç Nedir?, Fil Dişi Nedir?, Ümit Özer Kimdir?, Zikzaklı İsminin Anlamı Nedir?, Abdülvahit Vardar Kimdir?, Tiko Nedir?, Ak Sancak Anlamı Nedir, Ak Sancak Nasıl Oluştu, Ak Sancak Tarihi, Ak Sancak Renkleri, Ak Sancak Tasarımı, Meryem Tanrıverdi Göktaş Kimdir?, Tikel Nedir?, Zihnî İsminin Anlamı Nedir?, Abdulmecit Yıldırım Kimdir?, Hami Korkmazlı Kimdir?, Tiilinen Nedir?, Zihinsel İsminin Anlamı Nedir?, Fikirdeş Nedir?, Tiheähkö Nedir?, Zihayat İsminin Anlamı Nedir?, Buse Albayrak Kimdir?, Fijili Nedir?, İbrahim Yüksel Kimdir?, Fiili Bozuk Nedir?, Burhan Bahadır Özsoy Kimdir?, Zifirî İsminin Anlamı Nedir?, Burcugül Çubuk Kimdir?, Tıynetli Nedir?, Zibidi İsminin Anlamı Nedir?, Yaşar Dursun Kimdir?, Tırtılsı Nedir?, Zıypak İsminin Anlamı Nedir?, Arzu Şimşek Kimdir?, Figürlü Nedir?, Zıvanalı Sigara İsminin Anlamı Nedir?, Yunis Aksu Kimdir?, İrfan Hülakü Kimdir?, Tırsınç Nedir?, Zıvanalı İsminin Anlamı Nedir?, Tırsak Nedir?, Fiddire Nedir?, Zıt Anlamlı İsminin Anlamı Nedir?, Fidan Boylu Nedir?, Aşkın Genç Kimdir?, Meliha Apaydın Kimdir?, Berfin Kara Kimdir?, Zıt İsminin Anlamı Nedir?, Zırzop İsminin Anlamı Nedir?, Fıtıklı Nedir?, Ergün Şimşek Kimdir?, Zırtlak İsminin Anlamı Nedir?, Hüseyin Demir Kimdir?, Fışkırdak Nedir?, Ziver Kaplan Kimdir?, Tırı Vırı Nedir?, Fıskiyesiz Nedir?, Zırtapoz İsminin Anlamı Nedir?, Hürana Güngör Kimdir?, Sami bayrağı Anlamı Nedir, Sami bayrağı Nasıl Oluştu, Sami bayrağı Tarihi, Sami bayrağı Renkleri, Sami bayrağı Tasarımı, Tırhallı Nedir?, Fıskiyeli Nedir?, Zırlak İsminin Anlamı Nedir?, Abdullah Karapıçak Kimdir?, Mehmet Şerif Öner Kimdir?, Zırhlı İsminin Anlamı Nedir?, Kadir Yalçın Kimdir?, Fırtına Gibi Nedir?, Zırdeli İsminin Anlamı Nedir?, İlyas Topsakal Kimdir?, Şule Ağaçayak Ersoy Kimdir?, Pan-Afrika bayrağı Anlamı Nedir, Pan-Afrika bayrağı Nasıl Oluştu, Pan-Afrika bayrağı Tarihi, Pan-Afrika bayrağı Renkleri, Pan-Afrika bayrağı Tasarımı, Zırcahil İsminin Anlamı Nedir?, Tıpasız Nedir?, Fırınlı Nedir?, Tıpalı Nedir?, Zıravut İsminin Anlamı Nedir?, Fırfırlı Nedir?, Pınar Kayalar Kimdir?, Tıntın Nedir?, Fırçalı Nedir?, Zıpır İsminin Anlamı Nedir?, Tınlamalı Nedir?, Fırça Çekmek Nedir?, Zındık İsminin Anlamı Nedir?,