Eat App nedir?, Eat App anlamı nedir?, Eat App ne demektir?

Eat App Nedir?

Eat App Nedir?, Eat App Nerededir?, Eat App Hakkında Bilgi?, Eat App Analizi? Eat App ilgili Eat App ile ilgili bilgileri sitemizde bulabilirsiniz.  Eat App ile ilgili daha detaylı bilgi almak ve iletişime geçmek için sayfamıza tıklayabilirsiniz. Eat App Ne Anlama Gelir Eat App Anlamı Eat App Nedir Eat App Ne Anlam Taşır Eat App Neye İşarettir Eat App Tabiri Eat App Yorumu 

Eat App Kelimesi

Lütfen Eat App Kelimesi İle ilgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Kategoriler Sayfamıza Bakınız. Eat App İlgili Sözlük Kelimeler Listesi Eat App Kelimesinin Anlamı? Eat App Ne Demek? ,Eat App Ne Demektir? Eat App Ne Demektir? Eat App Analizi? , Eat App Anlamı Nedir?,Eat App Ne Demektir? , Eat App Açıklaması Nedir? ,Eat App Cevabı Nedir?,Eat App Kelimesinin Anlamı?,Eat App Kelimesinin Anlamı Nedir? ,Eat App Kelimesinin Anlamı Ne demek?,Eat App Kelimesinin Anlamı Ne demektir?

Eat App Bu Kelimeyi Kediniz Aradınız Ve Bulamadınız

Eat App Kelimesinin Anlamı Nedir? Eat App Kelimesinin Anlamı Ne demek? , Eat App Kelimesinin Anlamı Ne demektir?

Demek Ne Demek, Nedir? Tdk'ye Göre Anlamı

Demek kelimesi, dilimizde oldukça kullanılan kelimelerden birisidir. TDK'ye göre, demek kelimesi anlamı şu şekildedir:

Söylemek, söz söylemek -  Ad vermek -  Bir dilde karşılığı olmak -  Herhangi bir ses çıkarmak -  Herhangi bir kanıya, yargıya varmak -  Düşünmek - Oranlamak  - Ummak, - Erişmek -  Bir işe kalkışmak, yeltenmek -  Saymak, kabul etmek -  bir şey anlamına gelmek -  öyle mi,  - yani, anlaşılan -  inanılmayan, beklenmeyen durumlarda kullanılan pekiştirme veya şaşma sözü

Eat App Bu Kelimeyi Kediniz Aradınız Ve Bulamadığınız İçin Boş Safyadır

Demek Kelimesi Cümle İçerisinde Kullanımı

Eskilerin dediği gibi beşer, şaşar. -  Muşmulaya döngel de derler.

Kamer `ay` demektir. -  Küt dedi, düştü. -  Bu işe herkes ne der? -  Güzellik desen onda, zenginlik desen onda. -  Bundan sonra gelir mi dersin? -  Saat yedi dedi mi uyanırım. - Kımıldanayım deme, kurşunu yersin. Ağzını açayım deme, çok fena olursun. - Yarım milyon dediğin nedir? - Okuryazar olmak adam olmak demek değildir. -  Vay! Beni kovuyorsun demek, pekâlâ! Eat App - Demek gideceksin.

Demek Kelimesi Kullanılan Atasözü Ve Deyimler

- dediği çıkmak - dediğinden (dışarı) çıkmak - dediğine gelmek

 - dedi mi - deme! - demediğini bırakmamak (veya koymamak) - deme gitsin  - demek istemek , - demek ki (veya demek oluyor ki) , - demek olmak , - dememek - der oğlu der - deyip de geçmemek - diyecek yok - dediği çıkmak , {buraya- - dediğinden (dışarı) çıkmak - dediğine gelmek i, - dedi mi , {buraya- - deme! - demediğini bırakmamak (veya koymamak) - deme gitsin , - demek istemek - demek ki (veya demek oluyor ki) - demek olmak - dememek - der oğlu der - deyip de geçmemek - diyecek yok

Eat App

Eat App Nedir? Eat App Ne demek? , Eat App Kelimesi İle ilgili Daha Fazla Bilgi , Almak İçin Kategoriler Sayfamıza Bakınız. İlgili Sözlük Kelimeler Listesi

Eat App Kelimesinin Anlamı? Eat App Ne Demek? Eat App Ne Demektir? ,Eat App Analizi? Eat App Anlamı Nedir? Eat App Ne Demektir?, Eat App Açıklaması Nedir? , Eat App Cevabı Nedir? , Eat App Kelimesinin Anlamı?


Eat App nedir?, Eat App anlamı nedir?, Eat App ne demektir?

Eat App

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Eat App
Endüstriİnternet
KuruluşŞubat 2015
KurucuNezar Kadhem, David Feuillard
Genel merkeziDubai, BAE
Hizmet alanlarıDünya geneli
ÜrünÇevrimiçi restoran rezervasyonları, restoran masa yönetimi, restoran müşteri ilişkileri yönetimi
Çalışan sayısı11-50
Web sitesieatapp.co

Eat App, küresel restoran rezervasyon yazılım şirketidir. Kullanıcıların restoranları aramasına, keşfetmesine ve çevrimiçi rezervasyon yapmasına olanak tanır.[1] Şirket, restoranları Eat'e ait Restoran Yöneticisinin kullanımından, rezervasyon ve masa yönetim sisteminden ve çevrimiçi rezervasyonlardan alınan ücretlerden ücretlendiriyordu. Şirkete göre, sistem bugüne kadar 6.500.000'den fazla misafir ağırladı.[2][3]

Eat, 2015 yılında Nezar Kadhem ve David Feuillard tarafından kuruldu ve Silikon Vadisinin 500 Başlangıç, Orta Doğu Girişim Ortakları (MEVP), Dereyah VC ve diğer girişimciler arasında günümüze kadar 7.2 milyon $ elde etti.[4][5][6][7][8][9] Şirket şu anda Bahreyn ve Dubai'deki ofisleriyle birlikte tüm Orta Doğu'ya hizmet vermektedir.

Ürüne tanıtımı[değiştir | kaynağı değiştir]

Servis, kullanıcıların restoranları keşfetmelerine, uygun zaman aralıklarını tespit etmelerine ve çevrimiçi masa rezerve etmelerine olanak tanır. Rezervasyon, restoranda kurulu bir rezervasyon sistemi olan Eat tarafından Restaurant Yönetimi ile gerçek zamanlı olarak senkronize edilir. Rezervasyon tamamlandıktan sonra, kullanıcı bir onay e-postası ve SMS alır ve rezervasyon ayrıntılarını arkadaşlarıyla paylaşabilir, rezervasyonu güncelleyebilir veya iptal edebilir ve restorana bir Uber rezervasyonu yapabilir.[10] Eat App restoranlara, tüm rezervasyonların, daha önce restoranı ziyaret etmiş tüm misafirlerin ve restoranın performansına ilişkin analitiklerin dijital bir kaydını sağlamak için geleneksel kalem kağıt yönteminin yerini alan bir rezervasyon sistemi sunar.

Tarihçe ve yatırımlar[değiştir | kaynağı değiştir]

Şubat 2015'te Eat App, Bahreyn merkezli iş melekleri grubu TENMOU'dan 300.000 dolar elde etti.[11][12]

Eat, Haziran 2018'de Dubai merkezli MEVP'ten 1,2 milyon dolar elde etti.[13]

Şubat 2020'de Eat App, birkaç melek yatırımcı ve aile üyesinin katılımıyla 500 Başlangıç, Derayah Venture Fund ve MEVP liderliğindeki B Serisi finansman turunda 5 milyon dolar topladı.[14]

Kaynakça[değiştir | kaynağı değiştir]

 1. ^ "Key Tenmou-backed app raises $300,000 funding". Gulf Digital News. 29 Ocak 2015. 4 Mart 2016 tarihinde kaynağından arşivlendi. 
 2. ^ "How to reach a million customers in one year". Wamda. 21 Ekim 2016 tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 21 Haziran 2017. 
 3. ^ "Middle East based Restaurant Reservations Start-up seats its 600,000th diner". Prleap. 12 Ağustos 2015. 15 Ağustos 2015 tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 12 Ağustos 2015. 
 4. ^ "Eat App Raises $5M In New Funding Ahead Of Saudi Expansion". Forbes (İngilizce). 19 Ocak 2021 tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 16 Şubat 2020. 
 5. ^ "Eat 'Eats' Up $2 Million In New Funds To Take The Fight To Reserve Out | Inc. Arabia". Inc. Arabia (İngilizce). 18 Aralık 2016 tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 21 Haziran 2017. 
 6. ^ "Eat app raises $2 million in new funding". www.tradearabia.com. 20 Ekim 2016 tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 21 Haziran 2017. 
 7. ^ "Bahrain's Eat raises $2M". Wamda. 15 Mayıs 2021 tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 21 Haziran 2017. 
 8. ^ "Bahrain's answer to OpenTable announces $300,000 second investment round". Wamda. 21 Ocak 2015. 19 Mart 2015 tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 21 Ocak 2015. 
 9. ^ "Bahrain's funding options: startups and investors weigh in". Wamda. 25 Kasım 2014. 19 Mart 2015 tarihinde kaynağından arşivlendi. 
 10. ^ Hobba (11 Haziran 2015). "Uber to your favorite restaurant with EatApp". Uber. 1 Nisan 2019 tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 16 Ocak 2021. 
 11. ^ "Bahrain's answer to OpenTable announces $300,000 second investment round". Wamda. 21 Ocak 2015. 19 Mart 2015 tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 21 Ocak 2015. 
 12. ^ "Bahrain's funding options: startups and investors weigh in". Wamda. 25 Kasım 2014. 19 Mart 2015 tarihinde kaynağından arşivlendi. 
 13. ^ "Restaurant Booking App Eat Secures New Funding From MEVP, Bringing Total Investment To $3.4 Million". Forbes ME. 2 Mart 2020 tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 2 Mart 2020. 
 14. ^ "Eat - Bahrain-based restaurant booking platform raises $5 Mn". LAFFAZ (İngilizce). 15 Şubat 2020. 2 Mart 2020 tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 2 Mart 2020. 

Dış bağlantılar[değiştir | kaynağı değiştir]


Eat App nedir?, Eat App anlamı nedir?, Eat App ne demektir? Nedir? :Eat App nedir?, Eat App anlamı nedir?, Eat App ne demektir? ile ilgili Eat App nedir?, Eat App anlamı nedir?, Eat App ne demektir? burada bulabilirsiniz. Detaylar için sitemizi geziniz Eat App nedir?, Eat App anlamı nedir?, Eat App ne demektir? Ne Demektir? Eat App nedir?, Eat App anlamı nedir?, Eat App ne demektir? Açıklaması Nedir? Eat App nedir?, Eat App anlamı nedir?, Eat App ne demektir? Cevabı Nedir? Eat App nedir?, Eat App anlamı nedir?, Eat App ne demektir? Kelimesinin Anlamı? Eat App nedir?, Eat App anlamı nedir?, Eat App ne demektir? konusu Nedir Ne, yaşantımızda sık kullanılan kelimelerden birisi olarak karşımıza çıkar. Hem sosyal medyada hem de gündelik yaşantıda kullanılan ne kelimesi, uzun yıllardan beri dilimizdedir. Eat App nedir?, Eat App anlamı nedir?, Eat App ne demektir? Türk Dil Kurumu na (TDK) göre farklı anlamları olan ne kelimesi, Türkçe de tek başına ya da çeşitli cümleler eşliğinde kullanılabilir. Eat App nedir?, Eat App anlamı nedir?, Eat App ne demektir? Ne kelimesi ne demek, TDK ya göre anlamı nedir sorularının cevabını arayanlar için bildiris.com doğru adres! Peki, ne kelimesi ne demek, TDK ye göre anlamı nedir? Eat App nedir?, Eat App anlamı nedir?, Eat App ne demektir? Ne kelimesinin kökeni ne, ne kelimesinin kaç anlamı var? Eat App nedir?, Eat App anlamı nedir?, Eat App ne demektir? İşte TDK bilgileri ile merak edilenler
Eat App nedir?, Eat App anlamı nedir?, Eat App ne demektir? Açıklaması? :Eat App nedir?, Eat App anlamı nedir?, Eat App ne demektir? Açıklama Bir Terim Kavram Ya Da Başka Dilsel Olgunun Daha İyi Anlaşılması İçin Yapılan Ek Bilgidir.Eat App nedir?, Eat App anlamı nedir?, Eat App ne demektir? Söz Konusu Bilgi Açıklanacak Sözcükten Daha Uzun Olur Eat App nedir?, Eat App anlamı nedir?, Eat App ne demektir? Açıklama İle İlgili Durumun Kanıtı Şu Şekilde Doğrulanabilir Eat App nedir?, Eat App anlamı nedir?, Eat App ne demektir? Bir Sözlükteki Tanım İlgili Sözcük Yerine Kullanılabilirse, Bu Bir Açıklamadır. Eat App nedir?, Eat App anlamı nedir?, Eat App ne demektir? Yani Aynı Bağlam İçinde Hem Sözcük Hem De Tanım Kullanılırsa Ve Anlamsal Açıdan Bir Sorun Oluşturmuyorsa Bu Bir Açıklamadır.
Eat App nedir?, Eat App anlamı nedir?, Eat App ne demektir? Gerçek mi? :Eat App nedir?, Eat App anlamı nedir?, Eat App ne demektir? ile ilgili Eat App nedir?, Eat App anlamı nedir?, Eat App ne demektir? burada bulabilirsiniz. Detaylar için sitemizi geziniz Gerçek anlam Eat App nedir?, Eat App anlamı nedir?, Eat App ne demektir? sözcüklerin birincil anlamı ile (varsa) bu anlamla doğrudan ilişkili olan anlamlarıdır. Gerçek anlam, temel anlam ile yan anlamların bileşkesidir. Eat App nedir?, Eat App anlamı nedir?, Eat App ne demektir? Bir sözcüğün mecaz olmayan tüm anlamlarını kapsar.
Eat App nedir?, Eat App anlamı nedir?, Eat App ne demektir? Hakkında? :Eat App nedir?, Eat App anlamı nedir?, Eat App ne demektir? ile ilgili Eat App nedir?, Eat App anlamı nedir?, Eat App ne demektir? burada bulabilirsiniz. Eat App nedir?, Eat App anlamı nedir?, Eat App ne demektir? Detaylar için sitemizi geziniz Eat App nedir?, Eat App anlamı nedir?, Eat App ne demektir? Bu sayfada Hakkında nedir Hakkında ne demek Hakkında ile ilgili sözler cümleler bulmaca kısaca Hakkında anlamı tanımı açılımı Hakkında hakkında bilgiler Eat App nedir?, Eat App anlamı nedir?, Eat App ne demektir? resimleri Hakkında sözleri yazıları kelimesinin sözlük anlamı nedir almanca ingilizce türkçe çevirisini bulabilirsiniz
Yağmurlar, Gediz, Aslantaş Barajı ve Hidroelektrik Santrali, Can I Play with Madness, Reşad Sadıkov, Festuca magensiana, Ceyhun Sultanov, Zoli Ádok, Vélodrome Stadyumu, Stachycephalum, Mike Batiste, Askersizleştirme, Emin Ağayev, Siyah bant, Pusan Ulusal Üniversitesi, Carabus perrini, Tchiressoua Guel, İnme, Askerlik hizmeti, Kamran Ağayev, Linda Gary, Asker Ressamlar, Nişancı Mehmed Paşa, Ruslan Abışov, The Contractor, Askerî teori, Handley, Cheshire, Kekik, FK Zorya, ODTÜ Kütüphanesi, Gizem Güreşen, Mahmud Kurbanov, Yalovada 2004 Türkiye yerel seçimleri, Askerî tatbikat, Battle for the Planet of the Apes, Giovanni Luigi Bonelli, İçerik sağlayıcı, Askerî tarih, Elias Jelert, Zaur Tağızade, Likavittos, Mikrocodides, Rahid Emirguliyev, Hangul, Güzelliğin Portresi, Cybaeus mimasaka, Zebrias, Askeri taktik, Club Deportivo Los Millonarios, Ziya Arkant, Rauf Aliyev (futbolcu),  Reinhard Heydrich, Julius Rebek, Askerî tıp, 45. Baeksang Sanat Ödülleri, 1994 Kıtalararası Kupa, Celeus undatus, Rongbuk Manastırı, Kaspar Maria von Sternberg, 37. Cumhuriyet Halk Partisi Olağan Kurultayı, Bizans isyan ve iç savaşları listesi, Askerî strateji, Kiril, Dryopetalon, Arecibo Gözlemevi, 1201, Askeri sosyoloji, Pyotr Nemov, Ülke riski, Dijital uydu, Parafinler, Termaikos Körfezi, Veyseloğlu, Branko Grahovac, Branko Grahovac, MedlinePlus, Askerî saha, Özel Kuvvetler komutanları listesi, Bahtiyar Ersay, Hikmet Birand, Askerî politika, Ziya Hurşit Bey, Yaşar Büyükanıt, Çapalı, Dinar, Kore Demokratik Halk Cumhuriyeti, Askeri personel, Rauf Hasağası, Askerî meslek, Reichswehr, Bileklik, Incheon Uluslararası Havalimanı, Askerî mahkeme, Ak göğüslü sıvacı kuşu, Lp uzayı, Jawa Timur, Salvia verbenaca, Askerî müzik, Evangeline Lilly, Salvia acuminata, Salvia austriaca, Sadullah Acele,
Folklorik Nedir?, Rana Berk Kimdir?, Toplum Dışı Nedir?, Fokurdak Nedir?, Toplum Bilimsel Nedir?, Fodulca Nedir?, Ayla Bedirhan Çelik Kimdir?, Harun Özgür Yıldızlı Kimdir?, Samara bayrağı Anlamı Nedir, Samara bayrağı Nasıl Oluştu, Samara bayrağı Tarihi, Samara bayrağı Renkleri, Samara bayrağı Tasarımı, Figen Yıldırım Kimdir?, Flüoresan Nedir?, Ayhan Özçelik Kimdir?, Toplanık Nedir?, İzzet Kaplan Kimdir?, Mühip Kanko Kimdir?, Prensin Bayrağı Anlamı Nedir, Prensin Bayrağı Nasıl Oluştu, Prensin Bayrağı Tarihi, Prensin Bayrağı Renkleri, Prensin Bayrağı Tasarımı, Recep Bozdemir Kimdir?, Ali Topçu Kimdir?, Toparlakça Nedir?, Hurşit Çetin Kimdir?, Fadik Temizyürek Kimdir?, Toparlağımsı Nedir?, Toparlacık Nedir?, Osmanlı bayrağı Anlamı Nedir, Osmanlı bayrağı Nasıl Oluştu, Osmanlı bayrağı Tarihi, Osmanlı bayrağı Renkleri, Osmanlı bayrağı Tasarımı, Ülkü Doğan Kimdir?, Mehmet Akif Perker Kimdir?, Necmi Özgül Kimdir?, Top Sakallı Nedir?, Hasan Daşkın Kimdir?, Hasan Memişoğlu Kimdir?, Nazi Almanyası bayrağı Anlamı Nedir, Nazi Almanyası bayrağı Nasıl Oluştu, Nazi Almanyası bayrağı Tarihi, Nazi Almanyası bayrağı Renkleri, Nazi Almanyası bayrağı Tasarımı, Fitopatolojik Nedir?, Öztürk Keskin Kimdir?, Şeref Baran Genç Kimdir?, Tonla Nedir?, Nuran Ergen Kılıç Kimdir?, Fitne Kumkuması Nedir?, Filiz Orman Akın Kimdir?, Tombulca Nedir?, Fitne Fücur Nedir?, Zürriyetsiz İsminin Anlamı Nedir?, Fitilsiz Nedir?, Natalia Cumhuriyeti Bayrağı Anlamı Nedir, Natalia Cumhuriyeti Bayrağı Nasıl Oluştu, Natalia Cumhuriyeti Bayrağı Tarihi, Natalia Cumhuriyeti Bayrağı Renkleri, Natalia Cumhuriyeti Bayrağı Tasarımı, Zürriyetli İsminin Anlamı Nedir?, Mustafa Süleyman Kurtar Kimdir?, Züppe İsminin Anlamı Nedir?, Fitilci Nedir?, Dağıstan Budak Kimdir?, Yrd Doç Dr Bilge Gökçen Röhlig Kimdir? Yrd Doç Dr Bilge Gökçen Röhlig Nereli Yrd Doç Dr Bilge Gökçen Röhlig Kaç Yaşında?, Zümrüdi İsminin Anlamı Nedir?, Tolgasız Nedir?, Fitçi Nedir?, Hatice Gül Bingöl Kimdir?, Gökhan Baylan Kimdir?, Zülüflü İsminin Anlamı Nedir?, Tolgalı Nedir?, Fişlik Nedir?, Kampuçya Halk Cumhuriyeti bayrağı Anlamı Nedir, Kampuçya Halk Cumhuriyeti bayrağı Nasıl Oluştu, Kampuçya Halk Cumhuriyeti bayrağı Tarihi, Kampuçya Halk Cumhuriyeti bayrağı Renkleri, Kampuçya Halk Cumhuriyeti bayrağı Tasarımı, Toleranssız Nedir?, Züllü İsminin Anlamı Nedir?, Fişli Nedir?, Fişeksiz Nedir?, Zülcelâl İsminin Anlamı Nedir?, Sözdar Akdoğan Kimdir?, Murat Turna Kimdir?, Fahri Özkan Kimdir?, Zührevi İsminin Anlamı Nedir?, Fişekli Nedir?, Züğürt İsminin Anlamı Nedir?, İzmir bayrağı Anlamı Nedir, İzmir bayrağı Nasıl Oluştu, İzmir bayrağı Tarihi, İzmir bayrağı Renkleri, İzmir bayrağı Tasarımı, Filiz Çelik Kimdir?, Toksikolojik Nedir?, Fistolu Nedir?, Koray Önsel Kimdir?, Zübük İsminin Anlamı Nedir?, Toksik Nedir?, Fikret Tufanyazıcı Kimdir?, Zulmeden İsminin Anlamı Nedir?, Fistansız Nedir?, İlker Yücel Kimdir?, Tokatlı Nedir?, Zömbe İsminin Anlamı Nedir?, Gadsden bayrağı Anlamı Nedir, Gadsden bayrağı Nasıl Oluştu, Gadsden bayrağı Tarihi, Gadsden bayrağı Renkleri, Gadsden bayrağı Tasarımı, Tokalı Nedir?, Selma Sarıcıoğlu Çalışkan Kimdir?, Zottiri İsminin Anlamı Nedir?, Ümit Duman Kimdir?, Zot İsminin Anlamı Nedir?, Bahadır Gökmen Kimdir?, Berrin Selbuz Kimdir?, Tok Sözlü Nedir?, Fiskal Nedir?, Zorunlu İsminin Anlamı Nedir?, Zorlu İsminin Anlamı Nedir?, Toimeton Nedir?, Ömer Eldemir Kimdir?, Demokratik Kampuçya bayrağı Anlamı Nedir, Demokratik Kampuçya bayrağı Nasıl Oluştu, Demokratik Kampuçya bayrağı Tarihi, Demokratik Kampuçya bayrağı Renkleri, Demokratik Kampuçya bayrağı Tasarımı, Kürşat Özer Kimdir?, Zorlayıcı İsminin Anlamı Nedir?, Sertaç Çelikkaleli Kimdir?,