Chris Rock nedir?, Chris Rock anlamı nedir?, Chris Rock ne demektir?

Chris Rock Nedir?

Chris Rock Nedir?, Chris Rock Nerededir?, Chris Rock Hakkında Bilgi?, Chris Rock Analizi? Chris Rock ilgili Chris Rock ile ilgili bilgileri sitemizde bulabilirsiniz.  Chris Rock ile ilgili daha detaylı bilgi almak ve iletişime geçmek için sayfamıza tıklayabilirsiniz. Chris Rock Ne Anlama Gelir Chris Rock Anlamı Chris Rock Nedir Chris Rock Ne Anlam Taşır Chris Rock Neye İşarettir Chris Rock Tabiri Chris Rock Yorumu 

Chris Rock Kelimesi

Lütfen Chris Rock Kelimesi İle ilgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Kategoriler Sayfamıza Bakınız. Chris Rock İlgili Sözlük Kelimeler Listesi Chris Rock Kelimesinin Anlamı? Chris Rock Ne Demek? ,Chris Rock Ne Demektir? Chris Rock Ne Demektir? Chris Rock Analizi? , Chris Rock Anlamı Nedir?,Chris Rock Ne Demektir? , Chris Rock Açıklaması Nedir? ,Chris Rock Cevabı Nedir?,Chris Rock Kelimesinin Anlamı?,Chris Rock Kelimesinin Anlamı Nedir? ,Chris Rock Kelimesinin Anlamı Ne demek?,Chris Rock Kelimesinin Anlamı Ne demektir?

Chris Rock Bu Kelimeyi Kediniz Aradınız Ve Bulamadınız

Chris Rock Kelimesinin Anlamı Nedir? Chris Rock Kelimesinin Anlamı Ne demek? , Chris Rock Kelimesinin Anlamı Ne demektir?

Demek Ne Demek, Nedir? Tdk'ye Göre Anlamı

Demek kelimesi, dilimizde oldukça kullanılan kelimelerden birisidir. TDK'ye göre, demek kelimesi anlamı şu şekildedir:

Söylemek, söz söylemek -  Ad vermek -  Bir dilde karşılığı olmak -  Herhangi bir ses çıkarmak -  Herhangi bir kanıya, yargıya varmak -  Düşünmek - Oranlamak  - Ummak, - Erişmek -  Bir işe kalkışmak, yeltenmek -  Saymak, kabul etmek -  bir şey anlamına gelmek -  öyle mi,  - yani, anlaşılan -  inanılmayan, beklenmeyen durumlarda kullanılan pekiştirme veya şaşma sözü

Chris Rock Bu Kelimeyi Kediniz Aradınız Ve Bulamadığınız İçin Boş Safyadır

Demek Kelimesi Cümle İçerisinde Kullanımı

Eskilerin dediği gibi beşer, şaşar. -  Muşmulaya döngel de derler.

Kamer `ay` demektir. -  Küt dedi, düştü. -  Bu işe herkes ne der? -  Güzellik desen onda, zenginlik desen onda. -  Bundan sonra gelir mi dersin? -  Saat yedi dedi mi uyanırım. - Kımıldanayım deme, kurşunu yersin. Ağzını açayım deme, çok fena olursun. - Yarım milyon dediğin nedir? - Okuryazar olmak adam olmak demek değildir. -  Vay! Beni kovuyorsun demek, pekâlâ! Chris Rock - Demek gideceksin.

Demek Kelimesi Kullanılan Atasözü Ve Deyimler

- dediği çıkmak - dediğinden (dışarı) çıkmak - dediğine gelmek

 - dedi mi - deme! - demediğini bırakmamak (veya koymamak) - deme gitsin  - demek istemek , - demek ki (veya demek oluyor ki) , - demek olmak , - dememek - der oğlu der - deyip de geçmemek - diyecek yok - dediği çıkmak , {buraya- - dediğinden (dışarı) çıkmak - dediğine gelmek i, - dedi mi , {buraya- - deme! - demediğini bırakmamak (veya koymamak) - deme gitsin , - demek istemek - demek ki (veya demek oluyor ki) - demek olmak - dememek - der oğlu der - deyip de geçmemek - diyecek yok

Chris Rock

Chris Rock Nedir? Chris Rock Ne demek? , Chris Rock Kelimesi İle ilgili Daha Fazla Bilgi , Almak İçin Kategoriler Sayfamıza Bakınız. İlgili Sözlük Kelimeler Listesi

Chris Rock Kelimesinin Anlamı? Chris Rock Ne Demek? Chris Rock Ne Demektir? ,Chris Rock Analizi? Chris Rock Anlamı Nedir? Chris Rock Ne Demektir?, Chris Rock Açıklaması Nedir? , Chris Rock Cevabı Nedir? , Chris Rock Kelimesinin Anlamı?


Chris Rock nedir?, Chris Rock anlamı nedir?, Chris Rock ne demektir?

Chris Rock

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Chris Rock
DoğumChristopher Julius Rock III
7 Şubat 1965 (59 yaşında)
Andrews, Güney Karolina, Amerika Birleşik Devletleri
MilliyetAmerikalı
MeslekKomedyen, televizyon, film
Etkin yıllar1984–günümüz
EvlilikMalaak Compton (1996-günümüz)
Çocuk(lar)2
ÖdüllerEn iyi müzik veya komedi senaryosu
1997 Chris Rock: Bring the Pain
1999 The Chris Rock Show
Komedi ve Müzik Özel
1997 Chris Rock: Bring the Pain
Best Spoken Comedy Album
1998 Roll with the New
2000 Bigger & Blacker
Best Comedy Album
2006 Never Scared
Funniest Male Performer in a TV Special
2000 Chris Rock: Bigger & Blacker

Christopher Julius Rock III (d. 7 Şubat 1965) Amerikalı komedyen, oyuncu, yönetmen, televizyon ve film yapımcısı, senarist.

Biyografi[değiştir | kaynağı değiştir]

Erken dönem[değiştir | kaynağı değiştir]

7 çocuklu bir ailenin ilki olarak 7 Şubat 1965'te doğdu. Andrews'te doğan Chris, daha sonra ailesiyle birlikte Brooklyn'e gitti. Annesi bir sosyal işçi ve öğretmen, babasıysa sürücü ve gazete dağıtıcısıydı. Julius (babası) 1989'da öldü. Diğer kardeşleriyse Andre, Tony, Brian, Kenny, Andi ve Jordan'dır.

İlk başlangıçlar[değiştir | kaynağı değiştir]

Chris Rock Eddie Murphy tarafından keşfedildi. Kendisi Murphy'nin büyük bir hayranıydı ve onu kendine rol modeli olarak seçmişti. Chris ilk kez 1985'te New York'ta Catch a Rising Star'da stand up'a başladı. İlk kez Eddie Murphy'yle Beverly Hills Cop Part 2 filminde rol aldı. Bu onun ilk filmiydi. Filmde kısa olarak görülüyordu. Eddie Murphy kamyonla kötü adamların parti yaptığı köşke gelince, onunla arabayı oraya park edemeyeceğini söyleyerek para konusunda konuşan köşk çalışanı rolündeydi. İkinci filmiyse yine kısa roldü. İkinci filmi olan I'm Gonna Git you Sucka'da da kısa olarak görünüyordu. Kendi parasını az ödemek isteyen bir müşteri rolündeydi ve sonunda Hammer karakterini sinirlendiriyordu. Ardından ünlü dizi Miami Vice'ın da bir bolümünde rol aldı ve kendi komiklikleriyle diziyi biraz komikleştirdi.

1990'lar[değiştir | kaynağı değiştir]

Chris Rock ilk başarısını 1990'da yaptı, bu zaman o Saturday Night Live'ye girdi. Burada Adam Sandler, Chris Farley, David Spade gibi isimlerle arkadaş oldu. Daha sonra Bad Boys of SNL video piyasa görüntüsünde de görüldü. Bir komedi albümü (Born Suspect) çıkaran Chris bu sefer hafif dramatik bir rol olan Pookie isimli eskiden Nino Brown (Wesley Snipes) için çalışan şimdi de uyuşturucuyu bırakamayan birisi rolündeydi. Pookie rolünü New Jack City filminde oynadı. Filmin başrolünde Wesley Snipes ve Ice-T vardı. SNL'den sonra In Living Color programına başladı fakat popülaritesi fazla sürmedi. Boomerang filminde Eddie Murphy, Halle Berry, Robin Givens, Martin Lawrence gibi isimlerle oynadı, küçük bir işte çalışan Bony T rolündeydi. Daha sonra müzik içerikli CB4 filminde ilk başrolünü oynadı ve filmin yapımcılığını da üstlendi. 1994'te ilk HBO özel Stand Up'nı yaptı, yarım saat süren Big Ass Jokes pek fazla bilinmese de Chris Rock'ın ününü artırmada yardımcı oldu.

SNL ünlü karakterleri[değiştir | kaynağı değiştir]

 • Nat X
 • Kevin Stubbs
 • Onski
 • Buster Jenkins
 • Genç Pop

90'lar ortası[değiştir | kaynağı değiştir]

1995'te film kariyeri biraz daha ilerledi. 1995 yılında The Immortals ve Panther filmlerinde rol aldı. Immortals'da biraz komik olan bir rolde çıkan Chris, Panther filmindeyse yine komik olsa da film biraz dramatik içerikliydi. Fakat kendisi sürekli komik olmak istemekte bir keresinde şöyle demişti: "Ben her zaman komik olmak istiyorum. Örneğin Carrey (Jim)'in performansı Eternal Sunshine of the Spotless Mind filminde iyiydi fakat bu kesinlikle Dumb and Dumber (Salak ile Avanak) kadar harika değildi. Ben hiçbir zaman insanların gidip sinemada komik olmayan Chris Rock'ı izleyelim demesini istemem". 1996'da büyük hayranı olduğu Steve Martin'le Sgt. Bilko filminde fazla görünmese de bir rolde oynadı.Arından Chris Farleyle Beverly Hills Ninja filminde rol aldı, Yardımcı bir rolde gözüktüğü bu filmden sonra: Eddie Murphy'nin başrolde oynadığı Dr. Dolittle filminde Rodney hamsterının seslendirmesini yaptı. 1998'de ilk büyük çıkışını Mel Gibson, Danny Glover, Joe Pesci, Rene Russo ve Jet Li'nin de olduğu Lethal Weapon 4 filmindeki detektif Lee Butters rolüyle yaptı.Bu film sayesinde Kevin Smith onu beğendi ve kendisinin yeni filmi Dogma'yı ona teklif etti, Chris filmdeki Rufus rolünü kabul etti. Bu filmle biraz daha ünlenen Chris'in Roll with the new, bigger and blacker ve Bring the pain komedi albümleri de çıktı ve tabii ki Grammy de aldı. Ayrıca stand upları Emmy aldı. 1997 yılında Chris The Chris Rock Show diye bir program sundu, fazla sürmese de programa Bernie Mac ve Martin Lawrence gibi isimler konuk oldu. 96'da çıkardığı ve yazdığı Rock This! (Rock Bu) kitabıyla kendi komedi tarzını bir kez daha göstermiş oldu.

2000'ler[değiştir | kaynağı değiştir]

2000'lerde iyi çıkış yaptı katili oynadığı Nurse Betty'de Renee Zellweger ve Morgan Freeman gibi ünlü isimlerle rol aldı, dünyaya geri dönen Lance Borton rolüyle Down To Earth, Anthony Hopkins'le Bad Company, Bernie Mac ile Head of State (ilk yönetmenliği), Mel Gibson'un Paparazzi filminde kısa olarak pizzacı rolünde gözükerek ününe ün kattı. 2005'te Adam Sandlerle Longest Yard ve seslendirme yaptığı Madagascar'dan sonra iyice bir ün kazandı. Kevin Smith'le resmen arkadaş olan Chris onun Jay and Silent Bob Strike Back filminde de yönetmen Chaka Luther King rolünde oynadı. Son filmiyse şimdilik romantik komedi olan I think I love my wife. Fakat 2004'ten beri başarılı bir sitcoma imza attı. Everybody hates Chris isimli dizide kendi çocukluğunu komik bir şekilde anlattı ve hala devam ediyor. Chris Rock 2004'te çıkardığı komedi albümüyle (Never Scared, ki ayrıca bir stand upının ismi) bir Grammy daha aldı. Amerikan Komedi Ödülüne de layık görüldü.

Stand Up[değiştir | kaynağı değiştir]

Eski Stand up'ları Comedy's Dirtiest Dozen'den izlemek mümkündür. İlk HBO özel stand up'ı big ass jokes oldu. 1996'da Bring The Pain isimli bir HBO stand up daha yaptı, insanları çok güldüren fakat küfürler de içeren Bring The Pain'e sonda Adam Sandler, Eddie Murphy, Chris Farley'e özel teşekkür gönderdi. 1999'da Bigger and Blacker ve 2004'te Never Scared stand up'larını yaptı: Rap, uyuşturucu, Tupac, evlilik, hastalıklar vesaire konulara değinen Chrisin Bigger and Blacker stand up'ından Silah kontrol esprisi Oscarlı belgesel Bowling for Columbine'de de yer aldı. Ayrıca Jim Carrey ve Renee Zellwegerin başrolünde oynadığı Ben, kendim ve sevgilim filminde kısa olarak Bring the Pain isimli stand up konserinden sandviç sahnesi göründü. Comedy Central tarafından yapılan tüm zamanların 100 en iyi stand up'ında Chris 5. yerde oldu.[1] Chris kendisine Steve Martin, Eddie Murphy ve Richard Pryor gibi isimleri örnek alıp ve onları kahraman gibi görmektedir.

Oscarlar[değiştir | kaynağı değiştir]

Akademi 77'nci kez düzenlenecek olan Akademi Ödüllerinin sunucusunun Chris Rock olacağını açıkladı. Fakat bir süre Chris, US Magazine'ye verdiği bir açıklamada Oscarları saçma bulduğunu ve siyahlarında dışlandığını söyledi. "Yapmayın bu bir çeşit moda şovu ve siyahlar bunu izlemiyor ki, siyahların bu kadar az aday gösterildiği bir şovu neden izlesinler ki" diyen Chris Rock'ın bu açıklamaları o zamanlar gündemi kızıştırdı. Ve mecburen Gil Gates bu konu hakkında basın açıklaması yaptı ve Akademinin Chris Rock'ın töreni sunacağı için heyecanlı olduğu ve Chris'in komik bir sunum yapacağını açıklasa da törene 10 gün kala Akademinin bazı üyelerinin değişim talep ettiği spekülasyonları başladı. 2004'te Oscar törenini de sunan Chris Rock popülaritesini burada yaptığı müthiş esprileriyle artırarak yaptı. Ayrıca ilk defa bu törende Chris'in arkadaşlarından olan ünlü oyuncu ve komedyen Adam Sandler'de ödül verdi. Fakat Rock'ın Jude Law için söylediği bir replik Sean Penn'i sinirlendirmiştir.

Müzik Video Klipleri[değiştir | kaynağı değiştir]

Chris Rock un ilk komedi albümü Born Suspectden olan "Your Mother's Got a Big Head" daha sonra Champagne isimli video klibi çekti (Roll with the New'dan) ve "In The Champagne Room" diye bir klip çekti (Bigger and Blackerden).

Big Daddy Kane'in "Smooth Operator" video klibinde saçları kesen olarak göründü. Johnny Cash'ın "God's Gonna Cut You Down" isimli video klibinde de rol aldı. Ayrıca 2007'de ilk defa klip yönetmenliği de yaptı.

Özel hayatı[değiştir | kaynağı değiştir]

1996 yılının 23 Kasımında Malaak Comptonla evlendi. Compton, StyleWorks'de çalışmaktaydı. Ve Chris Rock'la iki çocukları oldu, ikisi de kız: Lola Simone (doğumu 28 Haziran 2002) ve Zahra Savannah (doğumu 22 Mayıs 2004). 2006'da boşanacakları söylentileri çıktı ve Chris Rock bunları yalanladı. 2007 yılında gazetecilikten gelme aktris Kali Bowyer Chris Rock'tan çocuğu olduğunu iddia etti ve DNA testi talep etti. DNA sonrası çocuğun babasının Chris olmadığı anlaşıldı.

Çalışmaları[değiştir | kaynağı değiştir]

Yıl İsim Rol Not
2007 Bee Movie Mooseblood Sivri Sinek Seslendirme
2008 The Gilmores of Beverly Hills
2008 Madagascar 2 Marty seslendirme
2008 İsimsiz Brett Ratner Projesi Bilinmiyor Eddie Murphy ile
2009 41 Dollars (The Scott Hicks Story) Brad

Filmografi[değiştir | kaynağı değiştir]

Yıl Film Rol Not Türkçe ismi
1987 Beverly Hills Cop II Parktaki Playboy köşkü çalışanı Chris Rock un ilk filmi Sosyete Polisi 2
1988 Comedy's Dirtiest Dozen Kendisi/Chris Rock Sadece piyasaya suruldu Stand up
I'm Gonna Git You Sucka Rib Joint müşterisi Cameo Sana Gününü Göstericem
1989 Who Is Chris Rock? Kendisi Chris Rock'ın anlatıldığı 9 dakikalık belgesel. (Annesi de bahsediyor Chris'ten.) Chris Rock kimdir?
1991 New Jack City Pookie Chris Rock'ın ilk aksiyon filmi. Zehirli Sokaklar
1992 Boomerang Bony T Kendisini keşfeden Eddie Murphy'le ikinci filmi. Bumarang
1993 CB4 Albert/MC Gusto Yapımcı ve yardımcı yazar. CB4
1995 The Immortals Deke Anthony Yardımcı rol Ölümsüzler
Panther Yuck Mouth Panter
1996 Sgt. Bilko Birinci Teğmen Oster Steve Martin'le Çavuş Bilko
1997 Beverly Hills Ninja Joey Washington SNL üyesi Chris Farleyle Beverly Hills Ninja
1998 Dr. Dolittle Rodney Seslendirme Doktor Dolittle
Lethal Weapon 4 Detektif Lee Butters Cehennem Silahı 4
1999 Torrance Rises Kendisi Kısa belgesel
Dogma Rufus Dogma
2000 Nurse Betty Wesley Hemşire Betty
2001 Down to Earth Lance Barton Ayrıca senarist İkinci Şans
AI: Artificial Intelligence Komedyen Seslendirme-Cameo Yapay Zeka
Pootie Tang JB/Radio DJ/Pootie'nin babası ayrıca yapımcı Pootie Tang
Osmosis Jones Osmosis Jones Seslendirme Osmosis Jones
Jay and Silent Bob Strike Back Chaka Luther King Küçük rol Sessiz ve Derinden
2002 Bad Company Jake Hayes/Kevin Pope/Michael Turner Anthony Hopkins'le Gizli Ortak
Comedian Kendisi Belgesel Komedyen
2003 Pauly Shore Is Dead Kendisi Belgesel
Head of State Mays Gilliam Ayrıca yönetmen ve senarist. Devlet Başkanı
2004 Oh, What a Lovely Tea Party Kendisi/Chaka Luther king belgesel/kamera arkasi
Paparazzi Pizzacı Cameo Paparazzi
2005 Madagascar Marty Seslendirme Madagaskar
The Longest Yard Farell Caretaker Adam Sandlerle En uzun mesafe
2007 I Think I Love My Wife Richard Cooper Ayrica yönetmen ve senarist Düşünüyordumda,Karımı seviyorum galiba
Bee Movie Mooseblood the Mosquito Seslendirme Arı Filmi

Filmler için aldığı paralar[değiştir | kaynağı değiştir]

Filmlerinin Gelirleri[değiştir | kaynağı değiştir]

Filmin ismi Bütçe ABD Geliri Dünya Geliri Rusya Geliri
Beverly Hills Cop II $20 000 000 $153 665 036 $146 300 000
Comedy's Dirtiest Dozen
I'm Gonna Git You Sucka $13 030 057
Who Is Chris Rock?
New Jack City $8 000 000 $47 624 353
Boomerang $42 000 000 $70 052 444 $61 000 000
CB4 $17 953 778
The Immortals
Panther $6 834 525
Sgt. Bilko $39 000 000 $30 356 793 $7 600 000
Beverly Hills Ninja $31 480 418
Dr. Dolittle $71 500 000 $144 156 605 $150 300 000
Lethal Weapon 4 $140 000 000 $130 444 603 $155 000 000
Dogma $10 000 000 $30 652 890
Nurse Betty $35 000 000 $25 170 054 $4 190 346
Down to Earth $49 000 000 $64 186 502 $7 000 000
AI: Artificial Intelligence $100 000 000 $78 616 689 $157 309 863
Pootie Tang $7 000 000 $3 313 583
Osmosis Jones $75 000 000 $13 596 911 $429 507
Jay and Silent Bob Strike Back $22 000 000 $30 085 147 $3 703 014
Bad Company $70 000 000 $30 160 161 $35 817 134
Comedian $2 751 988
Pauly Shore Is Dead $11 000
Head of State $35 200 000 $38 125 247 $495 537
Paparazzi $20 000 000 $15 714 234 $973 619
Madagascar $78 000 000 $193 595 521 $335 270 865 $7 461 616
The Longest Yard $82 000 000 $158 119 460 $32 194 328 $1 161 220
I Think I Love My Wife $11 000 000 $12 550 605 $508 571

Diskografi[değiştir | kaynağı değiştir]

 • 1991 — Born Suspect
 • 1996 — Bring the Pain
 • 1997 — Roll With the New
 • 1999 — Bigger & Blacker
 • 2005 — Never Scared

Televizyon çalışmaları[değiştir | kaynağı değiştir]

HBO özel[değiştir | kaynağı değiştir]

Kitap[değiştir | kaynağı değiştir]

1997'de Rock This (Rock Bu) diye bir kitap yazdı. ISBN 0-7868-6289-0

Kaynakça[değiştir | kaynağı değiştir]

 1. ^ "Stand Up Comedy & Comedians". www.comedy-zone.net. 5 Kasım 2013 tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 10 Ağustos 2006. 

Dış bağlantılar[değiştir | kaynağı değiştir]


Chris Rock nedir?, Chris Rock anlamı nedir?, Chris Rock ne demektir? Nedir? :Chris Rock nedir?, Chris Rock anlamı nedir?, Chris Rock ne demektir? ile ilgili Chris Rock nedir?, Chris Rock anlamı nedir?, Chris Rock ne demektir? burada bulabilirsiniz. Detaylar için sitemizi geziniz Chris Rock nedir?, Chris Rock anlamı nedir?, Chris Rock ne demektir? Ne Demektir? Chris Rock nedir?, Chris Rock anlamı nedir?, Chris Rock ne demektir? Açıklaması Nedir? Chris Rock nedir?, Chris Rock anlamı nedir?, Chris Rock ne demektir? Cevabı Nedir? Chris Rock nedir?, Chris Rock anlamı nedir?, Chris Rock ne demektir? Kelimesinin Anlamı? Chris Rock nedir?, Chris Rock anlamı nedir?, Chris Rock ne demektir? konusu Nedir Ne, yaşantımızda sık kullanılan kelimelerden birisi olarak karşımıza çıkar. Hem sosyal medyada hem de gündelik yaşantıda kullanılan ne kelimesi, uzun yıllardan beri dilimizdedir. Chris Rock nedir?, Chris Rock anlamı nedir?, Chris Rock ne demektir? Türk Dil Kurumu na (TDK) göre farklı anlamları olan ne kelimesi, Türkçe de tek başına ya da çeşitli cümleler eşliğinde kullanılabilir. Chris Rock nedir?, Chris Rock anlamı nedir?, Chris Rock ne demektir? Ne kelimesi ne demek, TDK ya göre anlamı nedir sorularının cevabını arayanlar için bildiris.com doğru adres! Peki, ne kelimesi ne demek, TDK ye göre anlamı nedir? Chris Rock nedir?, Chris Rock anlamı nedir?, Chris Rock ne demektir? Ne kelimesinin kökeni ne, ne kelimesinin kaç anlamı var? Chris Rock nedir?, Chris Rock anlamı nedir?, Chris Rock ne demektir? İşte TDK bilgileri ile merak edilenler
Chris Rock nedir?, Chris Rock anlamı nedir?, Chris Rock ne demektir? Açıklaması? :Chris Rock nedir?, Chris Rock anlamı nedir?, Chris Rock ne demektir? Açıklama Bir Terim Kavram Ya Da Başka Dilsel Olgunun Daha İyi Anlaşılması İçin Yapılan Ek Bilgidir.Chris Rock nedir?, Chris Rock anlamı nedir?, Chris Rock ne demektir? Söz Konusu Bilgi Açıklanacak Sözcükten Daha Uzun Olur Chris Rock nedir?, Chris Rock anlamı nedir?, Chris Rock ne demektir? Açıklama İle İlgili Durumun Kanıtı Şu Şekilde Doğrulanabilir Chris Rock nedir?, Chris Rock anlamı nedir?, Chris Rock ne demektir? Bir Sözlükteki Tanım İlgili Sözcük Yerine Kullanılabilirse, Bu Bir Açıklamadır. Chris Rock nedir?, Chris Rock anlamı nedir?, Chris Rock ne demektir? Yani Aynı Bağlam İçinde Hem Sözcük Hem De Tanım Kullanılırsa Ve Anlamsal Açıdan Bir Sorun Oluşturmuyorsa Bu Bir Açıklamadır.
Chris Rock nedir?, Chris Rock anlamı nedir?, Chris Rock ne demektir? Gerçek mi? :Chris Rock nedir?, Chris Rock anlamı nedir?, Chris Rock ne demektir? ile ilgili Chris Rock nedir?, Chris Rock anlamı nedir?, Chris Rock ne demektir? burada bulabilirsiniz. Detaylar için sitemizi geziniz Gerçek anlam Chris Rock nedir?, Chris Rock anlamı nedir?, Chris Rock ne demektir? sözcüklerin birincil anlamı ile (varsa) bu anlamla doğrudan ilişkili olan anlamlarıdır. Gerçek anlam, temel anlam ile yan anlamların bileşkesidir. Chris Rock nedir?, Chris Rock anlamı nedir?, Chris Rock ne demektir? Bir sözcüğün mecaz olmayan tüm anlamlarını kapsar.
Chris Rock nedir?, Chris Rock anlamı nedir?, Chris Rock ne demektir? Hakkında? :Chris Rock nedir?, Chris Rock anlamı nedir?, Chris Rock ne demektir? ile ilgili Chris Rock nedir?, Chris Rock anlamı nedir?, Chris Rock ne demektir? burada bulabilirsiniz. Chris Rock nedir?, Chris Rock anlamı nedir?, Chris Rock ne demektir? Detaylar için sitemizi geziniz Chris Rock nedir?, Chris Rock anlamı nedir?, Chris Rock ne demektir? Bu sayfada Hakkında nedir Hakkında ne demek Hakkında ile ilgili sözler cümleler bulmaca kısaca Hakkında anlamı tanımı açılımı Hakkında hakkında bilgiler Chris Rock nedir?, Chris Rock anlamı nedir?, Chris Rock ne demektir? resimleri Hakkında sözleri yazıları kelimesinin sözlük anlamı nedir almanca ingilizce türkçe çevirisini bulabilirsiniz
Kilis milletvekilleri listesi, Carey Price, Erimantos, Kosova millî futbol takımı, Ekseremere, Kosova Radyo Televizyonu, İsrail Silahlı Kuvvetleri, Numerik entegrasyon, Pinios (belediye), Julius Axelrod, NGC 7174, NGC 7214, Franco Baresi, Eyalia, Tataristan ÖSSC, Müctehid, 1. Uluslararası İşçi Filmleri Festivali, Kosova Özerk Sosyalist Bölgesi, NGC 7553, NGC 7803, Bestair, NGC 7558, Amfilohya, Kosovanın uluslararası tanınması, Kalavrita, Yunanistanda Holokost, Kosovanın tanınma süreci, Kosovanın illeri, Cathay Dragon, Heinrich Ludwig dArrest, Ahmet İzzet Furgaç, William Zabka, Üsküp Kemeri, Kosovanın dış ilişkileri, Kosovanın belediyeleri, Fazlı Ulusal, Gotabaya Rajapaksa, Uzan Grubu, NGC 3676, NGC 3674, Eugène Ionesco, NGC 3995, NGC 3677, David Morales, Kehler, Safranbolu, Türk pop müziği, Su geyiği, Merve Tuncel, Mensiyüs, Yüzüncü Yıl Stadyumu, Van İskele Tren İstasyonu, Mum (şarkı), Mayarí, Philip Pettit, Fritz Strassmann, Svitlana Loboda, Koshi Nehri, NGC 3681, NGC 3683, NGC 3682, WYSIWYG, Ömer Nasuhi Bilmen, NGC 3687, Pisa ili, İhanet, Mehmet Ali Özkan, Seyrantepe (İstanbul metrosu), Nükleon, Sarıksızoğlu, Ladik, Koryakça, Alstromeria, Diese Welt, İgarka Havalimanı, Asbestoz, Mutluyaka, Tuğba Melis Türk, Uluslararası Denizcilik Örgütü, Güçlendirilmiş mekanik dış iskelet içeren filmler listesi, NGC 3688, Acıbadem (İstanbul metrosu), Korunma durumu, NGC 3693, The Waldo Moment, NGC 3694, Millonarios FC, NGC 3695, Koruma, Ada, Sarayköy, NGC 2705, Koruluk Barajı, Stratejik yönetim, 64. Türkiye Hükûmeti, Tesir kesiti, NGC 2694, Medetsiz Dağı, Pont Pla, Neron, Rick Hansen, Korucu, İpsala, Kamera motoru,
Hurşit Çetin Kimdir?, Fadik Temizyürek Kimdir?, Toparlağımsı Nedir?, Toparlacık Nedir?, Osmanlı bayrağı Anlamı Nedir, Osmanlı bayrağı Nasıl Oluştu, Osmanlı bayrağı Tarihi, Osmanlı bayrağı Renkleri, Osmanlı bayrağı Tasarımı, Ülkü Doğan Kimdir?, Mehmet Akif Perker Kimdir?, Necmi Özgül Kimdir?, Top Sakallı Nedir?, Hasan Daşkın Kimdir?, Hasan Memişoğlu Kimdir?, Nazi Almanyası bayrağı Anlamı Nedir, Nazi Almanyası bayrağı Nasıl Oluştu, Nazi Almanyası bayrağı Tarihi, Nazi Almanyası bayrağı Renkleri, Nazi Almanyası bayrağı Tasarımı, Fitopatolojik Nedir?, Öztürk Keskin Kimdir?, Şeref Baran Genç Kimdir?, Tonla Nedir?, Nuran Ergen Kılıç Kimdir?, Fitne Kumkuması Nedir?, Filiz Orman Akın Kimdir?, Tombulca Nedir?, Fitne Fücur Nedir?, Zürriyetsiz İsminin Anlamı Nedir?, Fitilsiz Nedir?, Natalia Cumhuriyeti Bayrağı Anlamı Nedir, Natalia Cumhuriyeti Bayrağı Nasıl Oluştu, Natalia Cumhuriyeti Bayrağı Tarihi, Natalia Cumhuriyeti Bayrağı Renkleri, Natalia Cumhuriyeti Bayrağı Tasarımı, Zürriyetli İsminin Anlamı Nedir?, Mustafa Süleyman Kurtar Kimdir?, Züppe İsminin Anlamı Nedir?, Fitilci Nedir?, Dağıstan Budak Kimdir?, Yrd Doç Dr Bilge Gökçen Röhlig Kimdir? Yrd Doç Dr Bilge Gökçen Röhlig Nereli Yrd Doç Dr Bilge Gökçen Röhlig Kaç Yaşında?, Zümrüdi İsminin Anlamı Nedir?, Tolgasız Nedir?, Fitçi Nedir?, Hatice Gül Bingöl Kimdir?, Gökhan Baylan Kimdir?, Zülüflü İsminin Anlamı Nedir?, Tolgalı Nedir?, Fişlik Nedir?, Kampuçya Halk Cumhuriyeti bayrağı Anlamı Nedir, Kampuçya Halk Cumhuriyeti bayrağı Nasıl Oluştu, Kampuçya Halk Cumhuriyeti bayrağı Tarihi, Kampuçya Halk Cumhuriyeti bayrağı Renkleri, Kampuçya Halk Cumhuriyeti bayrağı Tasarımı, Toleranssız Nedir?, Züllü İsminin Anlamı Nedir?, Fişli Nedir?, Fişeksiz Nedir?, Zülcelâl İsminin Anlamı Nedir?, Sözdar Akdoğan Kimdir?, Murat Turna Kimdir?, Fahri Özkan Kimdir?, Zührevi İsminin Anlamı Nedir?, Fişekli Nedir?, Züğürt İsminin Anlamı Nedir?, İzmir bayrağı Anlamı Nedir, İzmir bayrağı Nasıl Oluştu, İzmir bayrağı Tarihi, İzmir bayrağı Renkleri, İzmir bayrağı Tasarımı, Filiz Çelik Kimdir?, Toksikolojik Nedir?, Fistolu Nedir?, Koray Önsel Kimdir?, Zübük İsminin Anlamı Nedir?, Toksik Nedir?, Fikret Tufanyazıcı Kimdir?, Zulmeden İsminin Anlamı Nedir?, Fistansız Nedir?, İlker Yücel Kimdir?, Tokatlı Nedir?, Zömbe İsminin Anlamı Nedir?, Gadsden bayrağı Anlamı Nedir, Gadsden bayrağı Nasıl Oluştu, Gadsden bayrağı Tarihi, Gadsden bayrağı Renkleri, Gadsden bayrağı Tasarımı, Tokalı Nedir?, Selma Sarıcıoğlu Çalışkan Kimdir?, Zottiri İsminin Anlamı Nedir?, Ümit Duman Kimdir?, Zot İsminin Anlamı Nedir?, Bahadır Gökmen Kimdir?, Berrin Selbuz Kimdir?, Tok Sözlü Nedir?, Fiskal Nedir?, Zorunlu İsminin Anlamı Nedir?, Zorlu İsminin Anlamı Nedir?, Toimeton Nedir?, Ömer Eldemir Kimdir?, Demokratik Kampuçya bayrağı Anlamı Nedir, Demokratik Kampuçya bayrağı Nasıl Oluştu, Demokratik Kampuçya bayrağı Tarihi, Demokratik Kampuçya bayrağı Renkleri, Demokratik Kampuçya bayrağı Tasarımı, Kürşat Özer Kimdir?, Zorlayıcı İsminin Anlamı Nedir?, Sertaç Çelikkaleli Kimdir?, Zorlamasız İsminin Anlamı Nedir?, Togolu Nedir?, Kenan Çarboğa Kimdir?, Zorlama İsminin Anlamı Nedir?, Bizans İmparatorluğu bayrakları ve sembolleri Anlamı Nedir, Bizans İmparatorluğu bayrakları ve sembolleri Nasıl Oluştu, Bizans İmparatorluğu bayrakları ve sembolleri Tarihi, Bizans İmparatorluğu bayrakları ve sembolleri Renkleri, Bizans İmparatorluğu bayrakları ve sembolleri Tasarımı, Burak Ustalı Kimdir?, Zorca İsminin Anlamı Nedir?, Zorba İsminin Anlamı Nedir?, İlker İpek Kimdir?, Gülcan Alp Kimdir?, Zoraki İsminin Anlamı Nedir?, Niyazi Ünalmış Kimdir?, Zor İsminin Anlamı Nedir?, Fin Ugor Nedir?, Başkurdistan Özerk Sovyet Sosyalist Cumhuriyeti bayrağı Anlamı Nedir, Başkurdistan Özerk Sovyet Sosyalist Cumhuriyeti bayrağı Nasıl Oluştu, Başkurdistan Özerk Sovyet Sosyalist Cumhuriyeti bayrağı Tarihi, Başkurdistan Özerk Sovyet Sosyalist Cumhuriyeti bayrağı Renkleri, Başkurdistan Özerk Sovyet Sosyalist Cumhuriyeti bayrağı Tasarımı, Asiye Küçükyılmaz Kimdir?, Tirşemsi Nedir?, Zoolojik İsminin Anlamı Nedir?, Tirşe Gözlü Nedir?,