Benim Adım Melek nedir?, Benim Adım Melek anlamı nedir?, Benim Adım Melek ne demektir?

Benim Adım Melek Nedir?

Benim Adım Melek Nedir?, Benim Adım Melek Nerededir?, Benim Adım Melek Hakkında Bilgi?, Benim Adım Melek Analizi?

Benim Adım Melek ilgili

Benim Adım Melek ile ilgili bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. 

Benim Adım Melek ile ilgili daha detaylı bilgi almak ve iletişime geçmek için sayfamıza tıklayabilirsiniz.

Benim Adım Melek

Benim Adım Melek Ne Anlama Gelir Benim Adım Melek Anlamı Benim Adım Melek Nedir

Benim Adım Melek Ne Anlam Taşır Benim Adım Melek Neye İşarettir Benim Adım Melek Tabiri Benim Adım Melek Yorumu ,Benim Adım Melek Kelimesi Bulunamadı.

Benim Adım Melek Kelimesi

Lütfen Benim Adım Melek Kelimesi İle ilgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Kategoriler Sayfamıza Bakınız.

Benim Adım Melek İlgili Sözlük Kelimeler Listesi Benim Adım Melek Kelimesinin Anlamı? Benim Adım Melek Ne Demek? ,Benim Adım Melek Ne Demektir?

Benim Adım Melek Ne Demektir?

Benim Adım Melek Analizi? , Benim Adım Melek Anlamı Nedir? Benim Adım Melek Ne Demektir? , Benim Adım Melek Açıklaması Nedir? ,Benim Adım Melek Cevabı Nedir? Benim Adım Melek Kelimesinin Anlamı? Benim Adım Melek Kelimesinin Anlamı Nedir? ,Benim Adım Melek Kelimesinin Anlamı Ne demek? Benim Adım Melek Kelimesinin Anlamı Ne demektir?


Benim Adım Melek nedir?, Benim Adım Melek anlamı nedir?, Benim Adım Melek ne demektir?

Benim Adım Melek

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Benim Adım Melek
Benim Adım Melek.jpg
Benim Adım Melek dizi afişi
Format Televizyon dizisi
Tür Dram
Senarist Nilüfer Özçelik
Berfu Ergenekon
Yönetmen Cem Akyoldaş
Başrol Nehir Erdoğan
Kutsi
Tema müziği bestecisi Aydilge
Besteci Yıldıray Gürgen
Ülke  Türkiye
Dili Türkçe
Sezon sayısı 2
Bölüm sayısı 66
Yapım
Yapımcı Süreyya Yaşar Önal
Mekân İstanbul
Gaziantep
Gösterim süresi 120 dakika
Yapım şirketi Üs Yapım
Yayın bilgileri
Kanal TRT 1
Resim formatı 576i (16:9 SDTV)
1080i (HDTV)
Ses formatı Stereo
Yayın tarihi 25 Eylül 2019 - 19 Mayıs 2021
Durumu Sona erdi
Dış bağlantılar

Benim Adım Melek, Üs Yapım imzalı, ilk bölümü 25 Eylül 2019 tarihinde yayımlanan, yönetmenliğini Cem Akyoldaş'ın yaptığı, senaryosunu Nilüfer Özçelik ve Berfu Ergenekon'un birlikte kaleme aldıkları Türk yapımı dram türündeki televizyon dizisi.[1][2][3][4] Dizi 19 Mayıs 2021 tarihinde yayınlanan 66. bölümüyle final yaparak sona erdi.

Oyuncu kadrosu ve karakterler[değiştir | kaynağı değiştir]

Ana karakterler[değiştir | kaynağı değiştir]

Canlandıran oyuncu Karakter Bölüm
Nehir Erdoğan Melek Karadağ-Şirhan 1-66
Kutsi Halil Şirhan
Şerif Sezer Nefise Karadağ
Mustafa Mert Koç Ömer Şirhan
Rabia Soytürk Defne Yıldırım-Şirhan
Ulvi Kahyaoğlu Kerem Yıldırım
Ece Özdikici Funda Yıldırım
Hande Kaptan Kadriye Karadağ
Muharrem Türkseven Mahmut Karadağ
Poyraz Ar Torun Seyit Ali Yıldırım
Mehmet Çevik Dede Seyit Ali Karadağ
Kadim Yaşar Kenan Demir
Zeyno Eracar Zümrüt Şirhan
Nizam Namidar Cumali Şirhan
Şebnem Zorlu Vildan Şirhan
Saim Güveloğlu Mithat Karadağ
Yağmur Özbasmacı Seyran Karadağ
Burçin Birben Mirza
Murat Danacı İhsan 1-35 & 55-66
Birsen Dürülü Reyhan Akaltun 1-66
Yağmur Uzunoğlu Ünzile Akaltun-Meriç
Halil İbrahim Yılmaz Zeynel Meriç

Ayrılan oyuncular[değiştir | kaynağı değiştir]

Canlandıran oyuncu Karakter Bölüm Ayrılma sebebi
Gökhan Mete Hafız Dayı 1-13 Hastalığı yüzünden vefat eder.
Zeynep Özder Başak 1-35 İşleri sebebiyle Gaziantep'ten gider.
İsmail Açıl Adnan Demir 15-26 Dizide intihar etmesi nedeniyle.
Dilaray Yeşilyaprak Meryem 2-8 Halil'in eski nişanlısı. Şehir dışına çıkması
Sinem Karel Gürtekin Aslı 35-? Funda'nın yeğeni, Kerem'in arkadaşı.
Şifanur Gül İkra Ayşe Meriç 47-61 Alpay tarafından bıçaklanarak ölür
Kaan Çakır Alpay Yıldırım 1-65 Kenan tarafından zehirlenerek ölür

Genel bakış[değiştir | kaynağı değiştir]

SezonBölüm
sayısı
Orijinal yayın tarihi
Başlangıç tarihiBitiş tarihiKanal
12825 Eylül 2019 (2019-09-25)8 Nisan 2020 (2020-04-08)TRT 1
2382 Eylül 2020 (2020-09-02)19 Mayıs 2021 (2021-05-19) (Final)TRT 1

Uluslararası dağıtım[değiştir | kaynağı değiştir]

Ülke Kanal Yayın adı
Ukrayna Ukrayna Inter Мене звати Мелек
İran İran dd tv ملک

Kaynakça[değiştir | kaynağı değiştir]

  1. ^ "Benim Adım Melek dizisinden ilk kareler paylaşıldı". 15 Ağustos 2019 tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 15 Ağustos 2019. 
  2. ^ "Benim Adım Melek dizisinde Kutsi ve Nehir Erdoğan efsane olmaya geliyor!". 15 Ağustos 2019 tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 15 Ağustos 2019. 
  3. ^ "TRT'den yeni dizi: Benim Adım Melek". 15 Ağustos 2019 tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 15 Ağustos 2019. 
  4. ^ "TRT'nin yeni dizisi Benim Adım Melek'in oyuncu kadrosu belli oldu". 3 Ağustos 2019 tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 15 Ağustos 2019. 

Dış bağlantılar[değiştir | kaynağı değiştir]


Benim Adım Melek nedir?, Benim Adım Melek anlamı nedir?, Benim Adım Melek ne demektir? Nedir? :Benim Adım Melek nedir?, Benim Adım Melek anlamı nedir?, Benim Adım Melek ne demektir? ile ilgili Benim Adım Melek nedir?, Benim Adım Melek anlamı nedir?, Benim Adım Melek ne demektir? burada bulabilirsiniz. Detaylar için sitemizi geziniz Benim Adım Melek nedir?, Benim Adım Melek anlamı nedir?, Benim Adım Melek ne demektir? Ne Demektir? Benim Adım Melek nedir?, Benim Adım Melek anlamı nedir?, Benim Adım Melek ne demektir? Açıklaması Nedir? Benim Adım Melek nedir?, Benim Adım Melek anlamı nedir?, Benim Adım Melek ne demektir? Cevabı Nedir? Benim Adım Melek nedir?, Benim Adım Melek anlamı nedir?, Benim Adım Melek ne demektir? Kelimesinin Anlamı? Benim Adım Melek nedir?, Benim Adım Melek anlamı nedir?, Benim Adım Melek ne demektir? konusu Nedir Ne, yaşantımızda sık kullanılan kelimelerden birisi olarak karşımıza çıkar. Hem sosyal medyada hem de gündelik yaşantıda kullanılan ne kelimesi, uzun yıllardan beri dilimizdedir. Benim Adım Melek nedir?, Benim Adım Melek anlamı nedir?, Benim Adım Melek ne demektir? Türk Dil Kurumu na (TDK) göre farklı anlamları olan ne kelimesi, Türkçe de tek başına ya da çeşitli cümleler eşliğinde kullanılabilir. Benim Adım Melek nedir?, Benim Adım Melek anlamı nedir?, Benim Adım Melek ne demektir? Ne kelimesi ne demek, TDK ya göre anlamı nedir sorularının cevabını arayanlar için bildiris.com doğru adres! Peki, ne kelimesi ne demek, TDK ye göre anlamı nedir? Benim Adım Melek nedir?, Benim Adım Melek anlamı nedir?, Benim Adım Melek ne demektir? Ne kelimesinin kökeni ne, ne kelimesinin kaç anlamı var? Benim Adım Melek nedir?, Benim Adım Melek anlamı nedir?, Benim Adım Melek ne demektir? İşte TDK bilgileri ile merak edilenler
Benim Adım Melek nedir?, Benim Adım Melek anlamı nedir?, Benim Adım Melek ne demektir? Açıklaması? :Benim Adım Melek nedir?, Benim Adım Melek anlamı nedir?, Benim Adım Melek ne demektir? Açıklama Bir Terim Kavram Ya Da Başka Dilsel Olgunun Daha İyi Anlaşılması İçin Yapılan Ek Bilgidir.Benim Adım Melek nedir?, Benim Adım Melek anlamı nedir?, Benim Adım Melek ne demektir? Söz Konusu Bilgi Açıklanacak Sözcükten Daha Uzun Olur Benim Adım Melek nedir?, Benim Adım Melek anlamı nedir?, Benim Adım Melek ne demektir? Açıklama İle İlgili Durumun Kanıtı Şu Şekilde Doğrulanabilir Benim Adım Melek nedir?, Benim Adım Melek anlamı nedir?, Benim Adım Melek ne demektir? Bir Sözlükteki Tanım İlgili Sözcük Yerine Kullanılabilirse, Bu Bir Açıklamadır. Benim Adım Melek nedir?, Benim Adım Melek anlamı nedir?, Benim Adım Melek ne demektir? Yani Aynı Bağlam İçinde Hem Sözcük Hem De Tanım Kullanılırsa Ve Anlamsal Açıdan Bir Sorun Oluşturmuyorsa Bu Bir Açıklamadır.
Benim Adım Melek nedir?, Benim Adım Melek anlamı nedir?, Benim Adım Melek ne demektir? Gerçek mi? :Benim Adım Melek nedir?, Benim Adım Melek anlamı nedir?, Benim Adım Melek ne demektir? ile ilgili Benim Adım Melek nedir?, Benim Adım Melek anlamı nedir?, Benim Adım Melek ne demektir? burada bulabilirsiniz. Detaylar için sitemizi geziniz Gerçek anlam Benim Adım Melek nedir?, Benim Adım Melek anlamı nedir?, Benim Adım Melek ne demektir? sözcüklerin birincil anlamı ile (varsa) bu anlamla doğrudan ilişkili olan anlamlarıdır. Gerçek anlam, temel anlam ile yan anlamların bileşkesidir. Benim Adım Melek nedir?, Benim Adım Melek anlamı nedir?, Benim Adım Melek ne demektir? Bir sözcüğün mecaz olmayan tüm anlamlarını kapsar.
Benim Adım Melek nedir?, Benim Adım Melek anlamı nedir?, Benim Adım Melek ne demektir? Hakkında? :Benim Adım Melek nedir?, Benim Adım Melek anlamı nedir?, Benim Adım Melek ne demektir? ile ilgili Benim Adım Melek nedir?, Benim Adım Melek anlamı nedir?, Benim Adım Melek ne demektir? burada bulabilirsiniz. Benim Adım Melek nedir?, Benim Adım Melek anlamı nedir?, Benim Adım Melek ne demektir? Detaylar için sitemizi geziniz Benim Adım Melek nedir?, Benim Adım Melek anlamı nedir?, Benim Adım Melek ne demektir? Bu sayfada Hakkında nedir Hakkında ne demek Hakkında ile ilgili sözler cümleler bulmaca kısaca Hakkında anlamı tanımı açılımı Hakkında hakkında bilgiler Benim Adım Melek nedir?, Benim Adım Melek anlamı nedir?, Benim Adım Melek ne demektir? resimleri Hakkında sözleri yazıları kelimesinin sözlük anlamı nedir almanca ingilizce türkçe çevirisini bulabilirsiniz
1941de Billboardda bir numara olan singlelar listesi, Kızılırmak, Çankaya, Eris (cüce gezegen), Bastian Schweinsteiger, Kategori:2013 çıkışlı televizyon filmleri, Napoli, Weesp, Borodino Muharebesi, İsmailiye, Millî Saraylar İdaresi Başkanlığı, NGC 6211, Busan IPark FC, Gamalı haç, Hip hop müzik, Aydının belediyeleri listesi, Grup dinamiği, Bob Balaban, Kategori:2012de Türkiye, Fransız mutfağı, Queen şarkıları listesi, Mustafa Çapanoğlu, Brutal vokal, Kategori:Postmodernizm, Nefrit, Theaetetus (matematikçi), Kategori:The Jackson 5 üyeleri, Kategori:Transport Layer Security, Azeri yazarlar listesi, Alternatif tıp türleri listesi, Ahmet Cevdet Ertuğrul, Oswell E. Spencer, Güzelsu, Gürpınar, Ararat (film), Birleşik ısı ve güç, Vartan Paşa, Kategori:Klasik Antik Çağda ilahlar, Yalnızlık, Wikipedia Anıtı, Up in the Air (2009 film), Arkeometalurji, Papalina, Julie Christie, Piramidal hücreler, Meltem Özsavaş, Liga II, liga ii, Zeki Çelikkol, Perak, Kategori:Manchester doğumlu oyuncular, Kategori:İngiliz şair taslakları, Nüzhet Ulusoy, Frank Lloyd Wright, Muhammed Hüseyin Fadlallah, Shinkansen, Ağır silahlar, Kategori:Doğal diller, Bosna Nehri, Reutlingen, Kategori:Hyōgo (prefektörlük), Feridunşehr, Pedrógão Grande, Deli Bile, Kategori:20. yüzyıl yazılımları, Levent, Beşiktaş, Nina Myers, Hayalet filmleri listesi, Ölü gömme töresi, Adıge Cumhuriyeti, Adige Cumhuriyeti, FK Spartak Moskva, Moğol, Kategori:Eksarhlıklar, Craig C. Mello, Azerbaycan devlet güvenlik hizmeti başkanları listesi, Kavaklıdere, Muğla, Almanya, Hicran Yarası (film, 1959), Mehmet Çerezcioğlu, For The Gambia Our Homeland, Kategori:Brezilyada trafik kazasında ölenler, Sıra teorisi, Bizans para sistemi, Özgür yazılım, Göygöl, Çevre etiği, Mercury (otomobil), Hilmi Yavuz, Çamoluk, Parazoa, Burnley FC, Asal sayı, Bokkeum, Kategori:1170lerde varlığı sona eren bölgeler ve ülkeler, Yapay seçilim, Garanti BBVA, Atherton, Kaliforniya, Isambard Kingdom Brunel, Kategori:2004 kitapları, Hibrit çim, Mariya Muhortova,
Diego Rossi Kimdir? Diego Rossi Nereli Diego Rossi Kaç Yaşında?, Syarhey Kislyak Kimdir?, Tevfik Altındağ Kimdir?, Pelin Sıral Kimdir? Pelin Sıral Nereli Pelin Sıral Kaç Yaşında?, Zeynep Yerişenoğlu Kimdir? Zeynep Yerişenoğlu Nereli Zeynep Yerişenoğlu Kaç Yaşında?, Diego da Costa Lima Kimdir? Diego da Costa Lima Nereli Diego da Costa Lima Kaç Yaşında?, Eyjólfur Sverrisson Kimdir?, Güngör Tetik Kimdir?, Güroymak Nüfusu Kaçtır , Güroymak Kaç Mahallesi Vardır? , Güroymak Köyleri , Güroymak Tarihi , Güroymak Mahalleleri, Pelin Seval Çağlayan Kimdir? Pelin Seval Çağlayan Nereli Pelin Seval Çağlayan Kaç Yaşında?, Zeynep Yeliktin Kimdir? Zeynep Yeliktin Nereli Zeynep Yeliktin Kaç Yaşında?, Diego Ângelo Kimdir? Diego Ângelo Nereli Diego Ângelo Kaç Yaşında?, Josef Šural Kimdir?, Onur Terzioğlu Kimdir?, Pelin Saytak Kimdir? Pelin Saytak Nereli Pelin Saytak Kaç Yaşında?, Zeynep Yelçe Kimdir? Zeynep Yelçe Nereli Zeynep Yelçe Kaç Yaşında?, ZUHAL DIŞ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ, Didi (1991 doğumlu futbolcu) Kimdir? Didi (1991 doğumlu futbolcu) Nereli Didi (1991 doğumlu futbolcu) Kaç Yaşında?, Gilles Sunu Kimdir?, Fatih Terim Kimdir?, Rize Nüfusu Kaçtır Rize Kaç İlçesi Vardır? Rize Köyleri Rize Tarihi Rize Mahalleleri, Ahlat Nüfusu Kaçtır , Ahlat Kaç Mahallesi Vardır? , Ahlat Köyleri , Ahlat Tarihi , Ahlat Mahalleleri, Pelin Savtak Kimdir? Pelin Savtak Nereli Pelin Savtak Kaç Yaşında?, Zeynep Yedierler Kimdir? Zeynep Yedierler Nereli Zeynep Yedierler Kaç Yaşında?, Pa Dibba Kimdir? Pa Dibba Nereli Pa Dibba Kaç Yaşında?, Antti Sumiala Kimdir?, Temur Altunhan Kimdir?, Pelin Özer Kimdir? Pelin Özer Nereli Pelin Özer Kaç Yaşında?, Zeynep Yazıcıoğlu Halu Kimdir? Zeynep Yazıcıoğlu Halu Nereli Zeynep Yazıcıoğlu Halu Kaç Yaşında?, Lamine Diatta Kimdir? Lamine Diatta Nereli Lamine Diatta Kaç Yaşında?, Sulley Muniru Kimdir?, Tuncay Temeller Kimdir?, Adilcevaz Nüfusu Kaçtır , Adilcevaz Kaç Mahallesi Vardır? , Adilcevaz Köyleri , Adilcevaz Tarihi , Adilcevaz Mahalleleri, Pelin Özdoğru Kimdir? Pelin Özdoğru Nereli Pelin Özdoğru Kaç Yaşında?, Zeynep Yazıcıoğlu Kimdir? Zeynep Yazıcıoğlu Nereli Zeynep Yazıcıoğlu Kaç Yaşında?, Lamine Diarra Kimdir? Lamine Diarra Nereli Lamine Diarra Kaç Yaşında?, Stepan Sarıgool Kimdir?, Mahir Şükürov Kimdir?, Temel Keskindemir Kimdir?, Pelin Ozaner Kimdir? Pelin Ozaner Nereli Pelin Ozaner Kaç Yaşında?, Zeynep Yazıcı Kimdir? Zeynep Yazıcı Nereli Zeynep Yazıcı Kaç Yaşında?, Abdel Diarra Kimdir? Abdel Diarra Nereli Abdel Diarra Kaç Yaşında?, Publius Servilius Vatia Isauricus (Konsül MÖ 48) Kimdir?, Suk Hyun-jun Kimdir?, Selami Tekkazancı Kimdir?, Bitlis Nüfusu Kaçtır , Bitlis Kaç Mahallesi Vardır? , Bitlis Köyleri , Bitlis Tarihi , Bitlis Mahalleleri, Pelin Korkmaz Kimdir? Pelin Korkmaz Nereli Pelin Korkmaz Kaç Yaşında?, Zeynep Yaşar Kimdir? Zeynep Yaşar Nereli Zeynep Yaşar Kaç Yaşında?, Saliou Diallo Kimdir? Saliou Diallo Nereli Saliou Diallo Kaç Yaşında?, Salim Sürünool Kimdir?, Suad Karalić Kimdir?, Güngör Tekin Kimdir?, Pelin Koç Kimdir? Pelin Koç Nereli Pelin Koç Kaç Yaşında?, Zeynep Yamantürk Kimdir? Zeynep Yamantürk Nereli Zeynep Yamantürk Kaç Yaşında?, Sadio Diallo Kimdir? Sadio Diallo Nereli Sadio Diallo Kaç Yaşında?, Roque Sáenz Peña Kimdir?, Reinhard Stumpf Kimdir?, Tekin Üstündağ Kimdir?, Osmaniye Nüfusu Kaçtır Osmaniye Kaç İlçesi Vardır? Osmaniye Köyleri Osmaniye Tarihi Osmaniye Mahalleleri, Yedisu Nüfusu Kaçtır , Yedisu Kaç Mahallesi Vardır? , Yedisu Köyleri , Yedisu Tarihi , Yedisu Mahalleleri, Pelin İnan Kimdir? Pelin İnan Nereli Pelin İnan Kaç Yaşında?, Zeynep Yaman Kimdir? Zeynep Yaman Nereli Zeynep Yaman Kaç Yaşında?, Mamadou Diallo Kimdir? Mamadou Diallo Nereli Mamadou Diallo Kaç Yaşında?, Podestà Kimdir?, Strahil Popov Kimdir?, Mahmut Tekdemir Kimdir?, Pelin Güngör Kimdir? Pelin Güngör Nereli Pelin Güngör Kaç Yaşında?, Zeynep Yalçınkayalar Kimdir? Zeynep Yalçınkayalar Nereli Zeynep Yalçınkayalar Kaç Yaşında?, Diallo Guidileye Kimdir? Diallo Guidileye Nereli Diallo Guidileye Kaç Yaşında?, Perikles Kimdir?, Miroslav Stoch Kimdir?, Taylan Eliaçık Kimdir?, Yayladere Nüfusu Kaçtır , Yayladere Kaç Mahallesi Vardır? , Yayladere Köyleri , Yayladere Tarihi , Yayladere Mahalleleri, Pelin Evcimen Kimdir? Pelin Evcimen Nereli Pelin Evcimen Kaç Yaşında?, Zeynep Yalçınkaya Kimdir? Zeynep Yalçınkaya Nereli Zeynep Yalçınkaya Kaç Yaşında?, Issiar Dia Kimdir? Issiar Dia Nereli Issiar Dia Kaç Yaşında?, Necaşi Kimdir?, Stjepan Poljak Kimdir?, Taylan Antalyalı Kimdir?, Pelin Ergenekon Kimdir? Pelin Ergenekon Nereli Pelin Ergenekon Kaç Yaşında?, Zeynep Vaizoğlu Kimdir? Zeynep Vaizoğlu Nereli Zeynep Vaizoğlu Kaç Yaşında?, Dia Ciré Kimdir? Dia Ciré Nereli Dia Ciré Kaç Yaşında?, Marcelo Torcuato de Alvear Kimdir?, Stiven Plaza Kimdir?, Tayfun Cora Kimdir?, Solhan Nüfusu Kaçtır , Solhan Kaç Mahallesi Vardır? , Solhan Köyleri , Solhan Tarihi , Solhan Mahalleleri, Pelin Erdoğru Kimdir? Pelin Erdoğru Nereli Pelin Erdoğru Kaç Yaşında?, Zeynep Ünalan Kimdir? Zeynep Ünalan Nereli Zeynep Ünalan Kaç Yaşında?, Armand Deumi Kimdir? Armand Deumi Nereli Armand Deumi Kaç Yaşında?, Manuel Quintana Kimdir?, Stipe Perica Kimdir?, İsmail Taviş Kimdir?, Pelin Demirhan Kimdir? Pelin Demirhan Nereli Pelin Demirhan Kaç Yaşında?, Zeynep Ünal Kimdir? Zeynep Ünal Nereli Zeynep Ünal Kaç Yaşında?, Detlef Müller Kimdir? Detlef Müller Nereli Detlef Müller Kaç Yaşında?, Man Lordu Kimdir?, Semir Štilić Kimdir?, Fahri Tatan Kimdir?, Ordu Nüfusu Kaçtır Ordu Kaç İlçesi Vardır? Ordu Köyleri Ordu Tarihi Ordu Mahalleleri, Kiğı Nüfusu Kaçtır , Kiğı Kaç Mahallesi Vardır? , Kiğı Köyleri , Kiğı Tarihi , Kiğı Mahalleleri,