Bagram Hava Üssü nedir?, Bagram Hava Üssü anlamı nedir?, Bagram Hava Üssü ne demektir?

Bagram Hava Üssü Nedir?

Bagram Hava Üssü Nedir?, Bagram Hava Üssü Nerededir?, Bagram Hava Üssü Hakkında Bilgi?, Bagram Hava Üssü Analizi? Bagram Hava Üssü ilgili Bagram Hava Üssü ile ilgili bilgileri sitemizde bulabilirsiniz.  Bagram Hava Üssü ile ilgili daha detaylı bilgi almak ve iletişime geçmek için sayfamıza tıklayabilirsiniz. Bagram Hava Üssü Ne Anlama Gelir Bagram Hava Üssü Anlamı Bagram Hava Üssü Nedir Bagram Hava Üssü Ne Anlam Taşır Bagram Hava Üssü Neye İşarettir Bagram Hava Üssü Tabiri Bagram Hava Üssü Yorumu 

Bagram Hava Üssü Kelimesi

Lütfen Bagram Hava Üssü Kelimesi İle ilgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Kategoriler Sayfamıza Bakınız. Bagram Hava Üssü İlgili Sözlük Kelimeler Listesi Bagram Hava Üssü Kelimesinin Anlamı? Bagram Hava Üssü Ne Demek? ,Bagram Hava Üssü Ne Demektir? Bagram Hava Üssü Ne Demektir? Bagram Hava Üssü Analizi? , Bagram Hava Üssü Anlamı Nedir?,Bagram Hava Üssü Ne Demektir? , Bagram Hava Üssü Açıklaması Nedir? ,Bagram Hava Üssü Cevabı Nedir?,Bagram Hava Üssü Kelimesinin Anlamı?,Bagram Hava Üssü Kelimesinin Anlamı Nedir? ,Bagram Hava Üssü Kelimesinin Anlamı Ne demek?,Bagram Hava Üssü Kelimesinin Anlamı Ne demektir?

Bagram Hava Üssü Bu Kelimeyi Kediniz Aradınız Ve Bulamadınız

Bagram Hava Üssü Kelimesinin Anlamı Nedir? Bagram Hava Üssü Kelimesinin Anlamı Ne demek? , Bagram Hava Üssü Kelimesinin Anlamı Ne demektir?

Demek Ne Demek, Nedir? Tdk'ye Göre Anlamı

Demek kelimesi, dilimizde oldukça kullanılan kelimelerden birisidir. TDK'ye göre, demek kelimesi anlamı şu şekildedir:

Söylemek, söz söylemek -  Ad vermek -  Bir dilde karşılığı olmak -  Herhangi bir ses çıkarmak -  Herhangi bir kanıya, yargıya varmak -  Düşünmek - Oranlamak  - Ummak, - Erişmek -  Bir işe kalkışmak, yeltenmek -  Saymak, kabul etmek -  bir şey anlamına gelmek -  öyle mi,  - yani, anlaşılan -  inanılmayan, beklenmeyen durumlarda kullanılan pekiştirme veya şaşma sözü

Bagram Hava Üssü Bu Kelimeyi Kediniz Aradınız Ve Bulamadığınız İçin Boş Safyadır

Demek Kelimesi Cümle İçerisinde Kullanımı

Eskilerin dediği gibi beşer, şaşar. -  Muşmulaya döngel de derler.

Kamer `ay` demektir. -  Küt dedi, düştü. -  Bu işe herkes ne der? -  Güzellik desen onda, zenginlik desen onda. -  Bundan sonra gelir mi dersin? -  Saat yedi dedi mi uyanırım. - Kımıldanayım deme, kurşunu yersin. Ağzını açayım deme, çok fena olursun. - Yarım milyon dediğin nedir? - Okuryazar olmak adam olmak demek değildir. -  Vay! Beni kovuyorsun demek, pekâlâ! Bagram Hava Üssü - Demek gideceksin.

Demek Kelimesi Kullanılan Atasözü Ve Deyimler

- dediği çıkmak - dediğinden (dışarı) çıkmak - dediğine gelmek

 - dedi mi - deme! - demediğini bırakmamak (veya koymamak) - deme gitsin  - demek istemek , - demek ki (veya demek oluyor ki) , - demek olmak , - dememek - der oğlu der - deyip de geçmemek - diyecek yok - dediği çıkmak , {buraya- - dediğinden (dışarı) çıkmak - dediğine gelmek i, - dedi mi , {buraya- - deme! - demediğini bırakmamak (veya koymamak) - deme gitsin , - demek istemek - demek ki (veya demek oluyor ki) - demek olmak - dememek - der oğlu der - deyip de geçmemek - diyecek yok

Bagram Hava Üssü

Bagram Hava Üssü Nedir? Bagram Hava Üssü Ne demek? , Bagram Hava Üssü Kelimesi İle ilgili Daha Fazla Bilgi , Almak İçin Kategoriler Sayfamıza Bakınız. İlgili Sözlük Kelimeler Listesi

Bagram Hava Üssü Kelimesinin Anlamı? Bagram Hava Üssü Ne Demek? Bagram Hava Üssü Ne Demektir? ,Bagram Hava Üssü Analizi? Bagram Hava Üssü Anlamı Nedir? Bagram Hava Üssü Ne Demektir?, Bagram Hava Üssü Açıklaması Nedir? , Bagram Hava Üssü Cevabı Nedir? , Bagram Hava Üssü Kelimesinin Anlamı?


Bagram Hava Üssü nedir?, Bagram Hava Üssü anlamı nedir?, Bagram Hava Üssü ne demektir?

Bagram Hava Üssü

Koordinatlar: 34°56′47″K 69°15′54″D / 34.94639°K 69.26500°D / 34.94639; 69.26500
Vikipedi, özgür ansiklopedi
Bagram Hava Üssü
IATA: OAI - ICAO: OAIX
Afganistan üzerinde Bagram HÜ
Bagram HÜ
Bagram HÜ
Bagram Hava Üssünün bulunduğu konum
Özet
Havalimanı tipiAskeri
Sahibi/İşleticisiAfgan Hava Kuvvetleri
İşletici
YerAfganistan Bagram, Parvan, Afganistan
Rakım (ODS)4.895 ft / 1.492 m
Koordinatlar34°56′47″K 69°15′54″D / 34.94639°K 69.26500°D / 34.94639; 69.26500
Harita
Harita
Pistler
Yön Uzunluk Yüzey
ft m
03R/21L 12,218 3,724 Beton
03L/21R 9,688 2,953 Beton

Bagram Hava Üssü (IATA: OAIICAO: OAIX), Afganistan'da yer alan ve geçmişte Amerika Birleşik Devletleri ile koalisyon güçlerinin 20 yıla yakın bir süre boyunca kullandığı hava üssüdür. Çarikar'ın 11 kilometre kadar güneydoğusunda, Kâbil'in 47 kilometre kadar kuzeyinde yer alır.

Bagram Hava Üssü, 1950'li yıllarda inşa edilirken günümüzde kullanılan 3.600 m uzunluğundaki pist 1976'da tamamlandı. 1979'da patlak veren Sovyetler Birliği'nin Afganistan'a müdahalesi, Bagram Hava Üssü'ne indirilen iki Sovyet hava indirme birliği ile başladı. 1996'dan 2000 yılına kadar hava üssünün kontrolü Taliban ile Kuzey İttifakı arasında el değiştirdi. 2001 yılında, Afganistan Savaşı sırasında koalisyon güçlerinin eline geçti.[1]

Bagram Hava Üssü eskiden Afganistan'daki en büyük ABD askeri üssüydü.[2] ABD Hava Kuvvetleri'nin 455. Hava Seferi Kanadı tarafından genişletildi ve modernize edildi.[3] Ayrıca 50 yataklı bir hastane, üç ameliyathane ve modern bir diş kliniği bulunmaktadır.[4] Kabil Uluslararası Havaalanı, Bagram'ın yaklaşık 40 km (25 mil) güneyinde yer alır ve iki ayrı yolla birbirine bağlanır.

ABD'nin Afganistan'dan çekilme planı kapsamında; ABD kuvvetleri, 1 Temmuz 2021'de üsten çekilip üssü Afgan güçlere teslim etti. ABD'nin çekilmesinin ardından Afganistan Savunma Bakanlığı sözcüsü Fawad Aman, Afgan ordusunun üssü koruyacağını ve üssün terörizm ile savaşmak için kullanılacağını açıkladı. ABD, Kabil'de bulunan elçiliklerini korumak için 650 askerini ülke içerisinde bırakacağını açıkladı.[5][6][7]

15 Ağustos 2021'de NATO tarafından eğitilmiş Afgan Silahlı Kuvvetleri teslim olduktan sonra tüm üs Taliban isyancı güçlerinin eline geçti.[8][9] Parwan Gözaltı Tesisindeki tüm mahkumlar serbest bırakıldı.[4][10]

Ayrıca bakınız[değiştir | kaynağı değiştir]

Kaynakça[değiştir | kaynağı değiştir]

  1. ^ Press, Kathy Gannon, The Associated (29 Haziran 2021). "It's imminent: After nearly 20 years US to leave Bagram". Military Times (İngilizce). 29 Haziran 2021 tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 3 Temmuz 2021. 
  2. ^ "Bagram: Last US and Nato forces leave key Afghanistan base". BBC News. 2 Temmuz 2021. 17 Ağustos 2021 tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 12 Ağustos 2022. 
  3. ^ "BARRACKS 15–18 PROJECT, BAGRAM AIR BASE – AFGHANISTAN". www.77constructionusa.com. 25 Şubat 2021 tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 12 Ağustos 2022. 
  4. ^ a b "U.S. Forces Have Left Afghanistan's Bagram Airfield as 20-Year War Winds Down". NPR. 2 Temmuz 2021. 12 Ağustos 2022 tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 12 Ağustos 2022. 
  5. ^ "Afganistan: 'ABD ve NATO birlikleri Bagram Askeri Hava Üssü'nü tahliye etti'". Haberler.com. 2 Temmuz 2021. 2 Temmuz 2021 tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 2 Temmuz 2021. 
  6. ^ Gibbons-Neff, Thomas (2 Temmuz 2021). "U.S. Leaves Its Last Afghan Base, Effectively Ending Operations". The New York Times (İngilizce). ISSN 0362-4331. 2 Temmuz 2021 tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 2 Temmuz 2021. 
  7. ^ "US troops leave Afghanistan's Bagram airbase after nearly 20 years". the Guardian (İngilizce). 2 Temmuz 2021. 2 Temmuz 2021 tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 2 Temmuz 2021. 
  8. ^ Mistlin (now), Alex; Sullivan (earlier), Helen; Harding, Luke; Harding, Luke; Borger, Julian; Mason, Rowena (15 Ağustos 2021). "Afghanistan: Kabul to shift power to 'transitional administration' after Taliban enter city – live updates". The Guardian (İngilizce). ISSN 0261-3077. 15 Ağustos 2021 tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 15 Ağustos 2021. 
  9. ^ "The Taliban Captured Helicopters. Can They Capture an Air Force?". Defense One (İngilizce). 1 Ağustos 2022 tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 15 Ağustos 2021. 
  10. ^ "U.S. Withdraws from largest airbase in Afghanistan". NBC News. 19 Haziran 2022 tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 12 Ağustos 2022. 

Dış bağlantılar[değiştir | kaynağı değiştir]


Bagram Hava Üssü nedir?, Bagram Hava Üssü anlamı nedir?, Bagram Hava Üssü ne demektir? Nedir? :Bagram Hava Üssü nedir?, Bagram Hava Üssü anlamı nedir?, Bagram Hava Üssü ne demektir? ile ilgili Bagram Hava Üssü nedir?, Bagram Hava Üssü anlamı nedir?, Bagram Hava Üssü ne demektir? burada bulabilirsiniz. Detaylar için sitemizi geziniz Bagram Hava Üssü nedir?, Bagram Hava Üssü anlamı nedir?, Bagram Hava Üssü ne demektir? Ne Demektir? Bagram Hava Üssü nedir?, Bagram Hava Üssü anlamı nedir?, Bagram Hava Üssü ne demektir? Açıklaması Nedir? Bagram Hava Üssü nedir?, Bagram Hava Üssü anlamı nedir?, Bagram Hava Üssü ne demektir? Cevabı Nedir? Bagram Hava Üssü nedir?, Bagram Hava Üssü anlamı nedir?, Bagram Hava Üssü ne demektir? Kelimesinin Anlamı? Bagram Hava Üssü nedir?, Bagram Hava Üssü anlamı nedir?, Bagram Hava Üssü ne demektir? konusu Nedir Ne, yaşantımızda sık kullanılan kelimelerden birisi olarak karşımıza çıkar. Hem sosyal medyada hem de gündelik yaşantıda kullanılan ne kelimesi, uzun yıllardan beri dilimizdedir. Bagram Hava Üssü nedir?, Bagram Hava Üssü anlamı nedir?, Bagram Hava Üssü ne demektir? Türk Dil Kurumu na (TDK) göre farklı anlamları olan ne kelimesi, Türkçe de tek başına ya da çeşitli cümleler eşliğinde kullanılabilir. Bagram Hava Üssü nedir?, Bagram Hava Üssü anlamı nedir?, Bagram Hava Üssü ne demektir? Ne kelimesi ne demek, TDK ya göre anlamı nedir sorularının cevabını arayanlar için bildiris.com doğru adres! Peki, ne kelimesi ne demek, TDK ye göre anlamı nedir? Bagram Hava Üssü nedir?, Bagram Hava Üssü anlamı nedir?, Bagram Hava Üssü ne demektir? Ne kelimesinin kökeni ne, ne kelimesinin kaç anlamı var? Bagram Hava Üssü nedir?, Bagram Hava Üssü anlamı nedir?, Bagram Hava Üssü ne demektir? İşte TDK bilgileri ile merak edilenler
Bagram Hava Üssü nedir?, Bagram Hava Üssü anlamı nedir?, Bagram Hava Üssü ne demektir? Açıklaması? :Bagram Hava Üssü nedir?, Bagram Hava Üssü anlamı nedir?, Bagram Hava Üssü ne demektir? Açıklama Bir Terim Kavram Ya Da Başka Dilsel Olgunun Daha İyi Anlaşılması İçin Yapılan Ek Bilgidir.Bagram Hava Üssü nedir?, Bagram Hava Üssü anlamı nedir?, Bagram Hava Üssü ne demektir? Söz Konusu Bilgi Açıklanacak Sözcükten Daha Uzun Olur Bagram Hava Üssü nedir?, Bagram Hava Üssü anlamı nedir?, Bagram Hava Üssü ne demektir? Açıklama İle İlgili Durumun Kanıtı Şu Şekilde Doğrulanabilir Bagram Hava Üssü nedir?, Bagram Hava Üssü anlamı nedir?, Bagram Hava Üssü ne demektir? Bir Sözlükteki Tanım İlgili Sözcük Yerine Kullanılabilirse, Bu Bir Açıklamadır. Bagram Hava Üssü nedir?, Bagram Hava Üssü anlamı nedir?, Bagram Hava Üssü ne demektir? Yani Aynı Bağlam İçinde Hem Sözcük Hem De Tanım Kullanılırsa Ve Anlamsal Açıdan Bir Sorun Oluşturmuyorsa Bu Bir Açıklamadır.
Bagram Hava Üssü nedir?, Bagram Hava Üssü anlamı nedir?, Bagram Hava Üssü ne demektir? Gerçek mi? :Bagram Hava Üssü nedir?, Bagram Hava Üssü anlamı nedir?, Bagram Hava Üssü ne demektir? ile ilgili Bagram Hava Üssü nedir?, Bagram Hava Üssü anlamı nedir?, Bagram Hava Üssü ne demektir? burada bulabilirsiniz. Detaylar için sitemizi geziniz Gerçek anlam Bagram Hava Üssü nedir?, Bagram Hava Üssü anlamı nedir?, Bagram Hava Üssü ne demektir? sözcüklerin birincil anlamı ile (varsa) bu anlamla doğrudan ilişkili olan anlamlarıdır. Gerçek anlam, temel anlam ile yan anlamların bileşkesidir. Bagram Hava Üssü nedir?, Bagram Hava Üssü anlamı nedir?, Bagram Hava Üssü ne demektir? Bir sözcüğün mecaz olmayan tüm anlamlarını kapsar.
Bagram Hava Üssü nedir?, Bagram Hava Üssü anlamı nedir?, Bagram Hava Üssü ne demektir? Hakkında? :Bagram Hava Üssü nedir?, Bagram Hava Üssü anlamı nedir?, Bagram Hava Üssü ne demektir? ile ilgili Bagram Hava Üssü nedir?, Bagram Hava Üssü anlamı nedir?, Bagram Hava Üssü ne demektir? burada bulabilirsiniz. Bagram Hava Üssü nedir?, Bagram Hava Üssü anlamı nedir?, Bagram Hava Üssü ne demektir? Detaylar için sitemizi geziniz Bagram Hava Üssü nedir?, Bagram Hava Üssü anlamı nedir?, Bagram Hava Üssü ne demektir? Bu sayfada Hakkında nedir Hakkında ne demek Hakkında ile ilgili sözler cümleler bulmaca kısaca Hakkında anlamı tanımı açılımı Hakkında hakkında bilgiler Bagram Hava Üssü nedir?, Bagram Hava Üssü anlamı nedir?, Bagram Hava Üssü ne demektir? resimleri Hakkında sözleri yazıları kelimesinin sözlük anlamı nedir almanca ingilizce türkçe çevirisini bulabilirsiniz
Dil felsefesi, Sam Byram, Verdun Muharebesi, Ermenek Barajı ve Hidroelektrik Santrali, Brian Brendell, Mehmet Necat Eldem, Kanada GP, Frans Jeppsson Wall, Volkswagen Nivus, Brezoviça, Pequizeiro, Köprülülü Hamdi, Askeri üniforma, Brezilya bayrağı, FC Köln, Rajiv Kapoor, Google Formlar, Mrs. Hincher, Kolan, Varto, Brezilya Portekizcesi, Gölyazı, Bağımsız siyasetçi, Mehmet Gülcegün, Brezilyanın eyaletleri, Piper quitense, Aysa Prodüksiyon Tiyatrosu, Otçullar, Piper ramipilum, Piper rafflesii, Piper ramosense, Piper recessum, Fethi Çokkeser, Scaphinotus rugiceps, Mövenpick, Cephede Eğlence, The Pirate Bay, Sand (Saba şarkısı), McKean Adası, Kıbrıs Bankası, NGC 7164, Burunsuz, Karabük, Mehmet Ada Öztekin, Dinoflagellat, Good Housekeeping, Olga Savçuk, Kale Genc, Brenda Milner, Süngü, Bratsk Havalimanı, Chieti ili belediyeleri, Zaman, Murat Daltaban, Braille alfabesi, Carapidae, Elektrik akımı, Yu Bahçesi, Mirwais Ahmadzaï, Bulbophyllum sororculum, Yaoi, Brad Paisley, Neoromanesk mimari, Menderes, Nizip, Piper redactum, Orhaniye, Ilgın, Lukas Rupp, Piper regnellii, Piper relaxatum, Hulusi Kentmen, Uluslararası Sosyal Araştırma Programı, Nesne yönelimli programlama, Dağarlar, Alaşehir, Piper renitens, Türler, Bozcaada Kalesi, Piper riojanum, Sinderella Külkedisi, Tevfik Paşa, Bicar, Bozbaba, Kürdistan Eyaleti (İran), Mirny, Kamışlı Muharebesi (Eylül 2018), Boza, Sturnornis, Erkekleri Tavlama Sanatı, Christopher G.Cavoli, Kamyaran, Artemisia absinthium, 2006 Johan Cruijff Schaal, Yeniçiftlik, Biga, Crossaster borealis, Sardinya, NGC 1550, Amerika Birleşik Devletleri Senatosu pro tempore Başkanı, Boyana Nehri, Diplometopon, Piper suipigua, Piper sucreense, Dikkat Kan Aranıyor, 2017 Beker van België Finali,
Folklorik Nedir?, Rana Berk Kimdir?, Toplum Dışı Nedir?, Fokurdak Nedir?, Toplum Bilimsel Nedir?, Fodulca Nedir?, Ayla Bedirhan Çelik Kimdir?, Harun Özgür Yıldızlı Kimdir?, Samara bayrağı Anlamı Nedir, Samara bayrağı Nasıl Oluştu, Samara bayrağı Tarihi, Samara bayrağı Renkleri, Samara bayrağı Tasarımı, Figen Yıldırım Kimdir?, Flüoresan Nedir?, Ayhan Özçelik Kimdir?, Toplanık Nedir?, İzzet Kaplan Kimdir?, Mühip Kanko Kimdir?, Prensin Bayrağı Anlamı Nedir, Prensin Bayrağı Nasıl Oluştu, Prensin Bayrağı Tarihi, Prensin Bayrağı Renkleri, Prensin Bayrağı Tasarımı, Recep Bozdemir Kimdir?, Ali Topçu Kimdir?, Toparlakça Nedir?, Hurşit Çetin Kimdir?, Fadik Temizyürek Kimdir?, Toparlağımsı Nedir?, Toparlacık Nedir?, Osmanlı bayrağı Anlamı Nedir, Osmanlı bayrağı Nasıl Oluştu, Osmanlı bayrağı Tarihi, Osmanlı bayrağı Renkleri, Osmanlı bayrağı Tasarımı, Ülkü Doğan Kimdir?, Mehmet Akif Perker Kimdir?, Necmi Özgül Kimdir?, Top Sakallı Nedir?, Hasan Daşkın Kimdir?, Hasan Memişoğlu Kimdir?, Nazi Almanyası bayrağı Anlamı Nedir, Nazi Almanyası bayrağı Nasıl Oluştu, Nazi Almanyası bayrağı Tarihi, Nazi Almanyası bayrağı Renkleri, Nazi Almanyası bayrağı Tasarımı, Fitopatolojik Nedir?, Öztürk Keskin Kimdir?, Şeref Baran Genç Kimdir?, Tonla Nedir?, Nuran Ergen Kılıç Kimdir?, Fitne Kumkuması Nedir?, Filiz Orman Akın Kimdir?, Tombulca Nedir?, Fitne Fücur Nedir?, Zürriyetsiz İsminin Anlamı Nedir?, Fitilsiz Nedir?, Natalia Cumhuriyeti Bayrağı Anlamı Nedir, Natalia Cumhuriyeti Bayrağı Nasıl Oluştu, Natalia Cumhuriyeti Bayrağı Tarihi, Natalia Cumhuriyeti Bayrağı Renkleri, Natalia Cumhuriyeti Bayrağı Tasarımı, Zürriyetli İsminin Anlamı Nedir?, Mustafa Süleyman Kurtar Kimdir?, Züppe İsminin Anlamı Nedir?, Fitilci Nedir?, Dağıstan Budak Kimdir?, Yrd Doç Dr Bilge Gökçen Röhlig Kimdir? Yrd Doç Dr Bilge Gökçen Röhlig Nereli Yrd Doç Dr Bilge Gökçen Röhlig Kaç Yaşında?, Zümrüdi İsminin Anlamı Nedir?, Tolgasız Nedir?, Fitçi Nedir?, Hatice Gül Bingöl Kimdir?, Gökhan Baylan Kimdir?, Zülüflü İsminin Anlamı Nedir?, Tolgalı Nedir?, Fişlik Nedir?, Kampuçya Halk Cumhuriyeti bayrağı Anlamı Nedir, Kampuçya Halk Cumhuriyeti bayrağı Nasıl Oluştu, Kampuçya Halk Cumhuriyeti bayrağı Tarihi, Kampuçya Halk Cumhuriyeti bayrağı Renkleri, Kampuçya Halk Cumhuriyeti bayrağı Tasarımı, Toleranssız Nedir?, Züllü İsminin Anlamı Nedir?, Fişli Nedir?, Fişeksiz Nedir?, Zülcelâl İsminin Anlamı Nedir?, Sözdar Akdoğan Kimdir?, Murat Turna Kimdir?, Fahri Özkan Kimdir?, Zührevi İsminin Anlamı Nedir?, Fişekli Nedir?, Züğürt İsminin Anlamı Nedir?, İzmir bayrağı Anlamı Nedir, İzmir bayrağı Nasıl Oluştu, İzmir bayrağı Tarihi, İzmir bayrağı Renkleri, İzmir bayrağı Tasarımı, Filiz Çelik Kimdir?, Toksikolojik Nedir?, Fistolu Nedir?, Koray Önsel Kimdir?, Zübük İsminin Anlamı Nedir?, Toksik Nedir?, Fikret Tufanyazıcı Kimdir?, Zulmeden İsminin Anlamı Nedir?, Fistansız Nedir?, İlker Yücel Kimdir?, Tokatlı Nedir?, Zömbe İsminin Anlamı Nedir?, Gadsden bayrağı Anlamı Nedir, Gadsden bayrağı Nasıl Oluştu, Gadsden bayrağı Tarihi, Gadsden bayrağı Renkleri, Gadsden bayrağı Tasarımı, Tokalı Nedir?, Selma Sarıcıoğlu Çalışkan Kimdir?, Zottiri İsminin Anlamı Nedir?, Ümit Duman Kimdir?, Zot İsminin Anlamı Nedir?, Bahadır Gökmen Kimdir?, Berrin Selbuz Kimdir?, Tok Sözlü Nedir?, Fiskal Nedir?, Zorunlu İsminin Anlamı Nedir?, Zorlu İsminin Anlamı Nedir?, Toimeton Nedir?, Ömer Eldemir Kimdir?, Demokratik Kampuçya bayrağı Anlamı Nedir, Demokratik Kampuçya bayrağı Nasıl Oluştu, Demokratik Kampuçya bayrağı Tarihi, Demokratik Kampuçya bayrağı Renkleri, Demokratik Kampuçya bayrağı Tasarımı, Kürşat Özer Kimdir?, Zorlayıcı İsminin Anlamı Nedir?, Sertaç Çelikkaleli Kimdir?,