Alman Federal Konseyi nedir?, Alman Federal Konseyi anlamı nedir?, Alman Federal Konseyi ne demektir?

Alman Federal Konseyi Nedir?

Alman Federal Konseyi Nedir?, Alman Federal Konseyi Nerededir?, Alman Federal Konseyi Hakkında Bilgi?, Alman Federal Konseyi Analizi? Alman Federal Konseyi ilgili Alman Federal Konseyi ile ilgili bilgileri sitemizde bulabilirsiniz.  Alman Federal Konseyi ile ilgili daha detaylı bilgi almak ve iletişime geçmek için sayfamıza tıklayabilirsiniz. Alman Federal Konseyi Ne Anlama Gelir Alman Federal Konseyi Anlamı Alman Federal Konseyi Nedir Alman Federal Konseyi Ne Anlam Taşır Alman Federal Konseyi Neye İşarettir Alman Federal Konseyi Tabiri Alman Federal Konseyi Yorumu 

Alman Federal Konseyi Kelimesi

Lütfen Alman Federal Konseyi Kelimesi İle ilgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Kategoriler Sayfamıza Bakınız. Alman Federal Konseyi İlgili Sözlük Kelimeler Listesi Alman Federal Konseyi Kelimesinin Anlamı? Alman Federal Konseyi Ne Demek? ,Alman Federal Konseyi Ne Demektir? Alman Federal Konseyi Ne Demektir? Alman Federal Konseyi Analizi? , Alman Federal Konseyi Anlamı Nedir?,Alman Federal Konseyi Ne Demektir? , Alman Federal Konseyi Açıklaması Nedir? ,Alman Federal Konseyi Cevabı Nedir?,Alman Federal Konseyi Kelimesinin Anlamı?,Alman Federal Konseyi Kelimesinin Anlamı Nedir? ,Alman Federal Konseyi Kelimesinin Anlamı Ne demek?,Alman Federal Konseyi Kelimesinin Anlamı Ne demektir?

Alman Federal Konseyi Bu Kelimeyi Kediniz Aradınız Ve Bulamadınız

Alman Federal Konseyi Kelimesinin Anlamı Nedir? Alman Federal Konseyi Kelimesinin Anlamı Ne demek? , Alman Federal Konseyi Kelimesinin Anlamı Ne demektir?

Demek Ne Demek, Nedir? Tdk'ye Göre Anlamı

Demek kelimesi, dilimizde oldukça kullanılan kelimelerden birisidir. TDK'ye göre, demek kelimesi anlamı şu şekildedir:

Söylemek, söz söylemek -  Ad vermek -  Bir dilde karşılığı olmak -  Herhangi bir ses çıkarmak -  Herhangi bir kanıya, yargıya varmak -  Düşünmek - Oranlamak  - Ummak, - Erişmek -  Bir işe kalkışmak, yeltenmek -  Saymak, kabul etmek -  bir şey anlamına gelmek -  öyle mi,  - yani, anlaşılan -  inanılmayan, beklenmeyen durumlarda kullanılan pekiştirme veya şaşma sözü

Alman Federal Konseyi Bu Kelimeyi Kediniz Aradınız Ve Bulamadığınız İçin Boş Safyadır

Demek Kelimesi Cümle İçerisinde Kullanımı

Eskilerin dediği gibi beşer, şaşar. -  Muşmulaya döngel de derler.

Kamer `ay` demektir. -  Küt dedi, düştü. -  Bu işe herkes ne der? -  Güzellik desen onda, zenginlik desen onda. -  Bundan sonra gelir mi dersin? -  Saat yedi dedi mi uyanırım. - Kımıldanayım deme, kurşunu yersin. Ağzını açayım deme, çok fena olursun. - Yarım milyon dediğin nedir? - Okuryazar olmak adam olmak demek değildir. -  Vay! Beni kovuyorsun demek, pekâlâ! Alman Federal Konseyi - Demek gideceksin.

Demek Kelimesi Kullanılan Atasözü Ve Deyimler

- dediği çıkmak - dediğinden (dışarı) çıkmak - dediğine gelmek

 - dedi mi - deme! - demediğini bırakmamak (veya koymamak) - deme gitsin  - demek istemek , - demek ki (veya demek oluyor ki) , - demek olmak , - dememek - der oğlu der - deyip de geçmemek - diyecek yok - dediği çıkmak , {buraya- - dediğinden (dışarı) çıkmak - dediğine gelmek i, - dedi mi , {buraya- - deme! - demediğini bırakmamak (veya koymamak) - deme gitsin , - demek istemek - demek ki (veya demek oluyor ki) - demek olmak - dememek - der oğlu der - deyip de geçmemek - diyecek yok

Alman Federal Konseyi

Alman Federal Konseyi Nedir? Alman Federal Konseyi Ne demek? , Alman Federal Konseyi Kelimesi İle ilgili Daha Fazla Bilgi , Almak İçin Kategoriler Sayfamıza Bakınız. İlgili Sözlük Kelimeler Listesi

Alman Federal Konseyi Kelimesinin Anlamı? Alman Federal Konseyi Ne Demek? Alman Federal Konseyi Ne Demektir? ,Alman Federal Konseyi Analizi? Alman Federal Konseyi Anlamı Nedir? Alman Federal Konseyi Ne Demektir?, Alman Federal Konseyi Açıklaması Nedir? , Alman Federal Konseyi Cevabı Nedir? , Alman Federal Konseyi Kelimesinin Anlamı?


Alman Federal Konseyi nedir?, Alman Federal Konseyi anlamı nedir?, Alman Federal Konseyi ne demektir?

Federal Konsey (Almanya)

Koordinatlar: 52°30′33″K 13°22′53″D / 52.50917°K 13.38139°D / 52.50917; 13.38139
Vikipedi, özgür ansiklopedi
(Alman Federal Konseyi sayfasından yönlendirildi)
Federal Konsey
Bundesrat
Tarih
Kuruluş23 Mayıs 1949
Başkanlık
Başkan
Reiner Hasseloff (CDU)
1 Kasım 2020 tarihinden beri
Birinci Başkan Yardımcısı
Dietmar Voidke (SPD)
1 Kasım 2020 tarihinden beri
İkinci Başkan Yardımcısı
Bodo Ramelow (Sol Parti)
1 Kasım 2020 tarihinden beri
Yapı
Sandalye69
Toplantı yeri
Eski Prusya Lordlar Meclisi Binası, Berlin
Website
bundesrat.de


Prusya Lordlar Meclisi, Leipziger Straße, Bundesrat binası.

Federal Konsey (AlmancaBundesrat), Almanya'nın 16 eyaletinin temsil edildiği yasama organıdır. Eyalet hükûmetlerince görevlendirilen 69 üyesi yasama sürecine katılmaktadır. Federal hükûmet nezdinde eyaletlerin çıkarlarını temsil etmektedir. Her federal yasa Federal Konsey'de de görüşülmek zorundadır. Federal yasaların oluşumuna katkıda bulunur. Federal Meclis ile eşit bir yasa koyucu kurum statüsüne sahiptir.

Federal Konsey, Berlin'deki eski Prusya Lordlar Meclisi Binası'nda toplanmaktadır. Bir önceki toplantı yeri eski Batı Alman başkenti Bonn'dadır. Federal Anayasa'da Bundestag, Federal Cumhurbaşkanı, Federal Bakanlar Kurulu ve Federal Anayasa Mahkemesi ile birlikte "temel erk" olarak adlandırılır.[1]

Bundesrath (1901 itibaren: Genel yazım reformu göre Bundesrat) Kuzey Almanya Konfederasyonu (1867) ve Alman İmparatorluğu (1871) gibi isimler aldı. Weimar Cumhuriyeti'ndeki muadili (1919-1933) Reichsrat oldu.

Federal Konseyin görünümü Almanya eyaletlerinin gücündeki değişikliklere bağlı olarak ve her durumda seçimlerde farklılık göstermektedir. Federal konseydeki her eyalet heyeti esasen eyalet hükûmetlerinin bir temsilidir ve her eyaletin yasama çoğunluğunu, iktidarını (koalisyonlar dahil) yansıtmaktadır.

Mevcut yapısı[değiştir | kaynağı değiştir]

Eyalet Nüfus Konsey temsilci sayısı Koalisyon Grup Başbakan
Baden-Württemberg arması Baden-Württemberg 10,736,000   6   █ █ █ █ █ █ 13Grüne ve SPD 03Tarafsız Kretschmann, WinfriedWinfried Kretschmann (Grüne)
Bavyera arması Bavyera 12,469,000   6   █ █ █ █ █ █ 05CSU Seehofer, HorstHorst Seehofer (CSU)
Berlin arması Berlin 3,395,000   4   █ █ █ █ 08SPD ve CDU Müller, MichaelMichael Müller (SPD)
Brandenburg arması Brandenburg 2,559,000   4   █ █ █ █ 16SPD ve DIE LINKE 03Tarafsız Woidke, DietmarDietmar Woidke (SPD)
Bremen arması Bremen 663,000   3   █ █ █ 12SPD ve Grüne 03Tarafsız Böhrnsen, JensJens Böhrnsen (SPD)
Hamburg arması Hamburg 1,744,000   3   █ █ █ 09SPD Scholz, OlafOlaf Scholz (SPD)
Hessen arması Hesse 6,092,000   5   █ █ █ █ █ 01CDU ve Grüne 03Tarafsız Bouffier, VolkerVolker Bouffier (CDU)
Mecklenburg-Vorpommern arması Mecklenburg-Vorpommern 1,707,000   3   █ █ █ 08SPD ve CDU Sellering, ErwinErwin Sellering (SPD)
Aşağı Saksonya arması Aşağı Saksonya 7,994,000   6   █ █ █ █ █ █ 12SPD ve Grüne 03Tarafsız Weil, StephanStephan Weil (SPD)
Kuzey Ren-Vestfalya arması Kuzey Ren-Vestfalya 18,058,000   6   █ █ █ █ █ █ 12SPD ve Grüne 03Tarafsız Kraft, HanneloreHannelore Kraft (SPD)
Renanya-Palatina arması Renanya-Palatina 4,059,000   4   █ █ █ █ 12SPD ve Grüne 03Tarafsız Dreyer, MaluMalu Dreyer (SPD)
Saarland arması Saarland 1,050,000   3   █ █ █ 07CDU ve SPD Kramp-Karrenbauer, AnnegretAnnegret Kramp-Karrenbauer (CDU)
Saksonya arması Saksonya 4,274,000   4   █ █ █ █ 03CDU ve SPD Tillich, StanislawStanislaw Tillich (CDU)
Saksonya-Anhalt arması Saksonya-Anhalt 2,470,000   4   █ █ █ █ 07CDU ve SPD Haseloff, ReinerReiner Haseloff (CDU)
Schleswig-Holstein arması Schleswig-Holstein 2,833,000   4   █ █ █ █ 14SPD, Grüne ve SSW 03Tarafsız Albig, TorstenTorsten Albig (SPD)
Türingiya arması Türingiya 2,335,000   4   █ █ █ █ 07DIE LINKE, SPD ve Grüne 01Tarafsız Ramelow, BodoBodo Ramelow (DIE LINKE)
Toplam 82,438,000 69

Kaynakça[değiştir | kaynağı değiştir]

  1. ^ "Arşivlenmiş kopya". 4 Ocak 2014 tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 28 Mart 2015. 

Dış bağlantılar[değiştir | kaynağı değiştir]

Bundesrat der BRD - Aussicht vom Mall of Berlin

Alman Federal Konseyi nedir?, Alman Federal Konseyi anlamı nedir?, Alman Federal Konseyi ne demektir? Nedir? :Alman Federal Konseyi nedir?, Alman Federal Konseyi anlamı nedir?, Alman Federal Konseyi ne demektir? ile ilgili Alman Federal Konseyi nedir?, Alman Federal Konseyi anlamı nedir?, Alman Federal Konseyi ne demektir? burada bulabilirsiniz. Detaylar için sitemizi geziniz Alman Federal Konseyi nedir?, Alman Federal Konseyi anlamı nedir?, Alman Federal Konseyi ne demektir? Ne Demektir? Alman Federal Konseyi nedir?, Alman Federal Konseyi anlamı nedir?, Alman Federal Konseyi ne demektir? Açıklaması Nedir? Alman Federal Konseyi nedir?, Alman Federal Konseyi anlamı nedir?, Alman Federal Konseyi ne demektir? Cevabı Nedir? Alman Federal Konseyi nedir?, Alman Federal Konseyi anlamı nedir?, Alman Federal Konseyi ne demektir? Kelimesinin Anlamı? Alman Federal Konseyi nedir?, Alman Federal Konseyi anlamı nedir?, Alman Federal Konseyi ne demektir? konusu Nedir Ne, yaşantımızda sık kullanılan kelimelerden birisi olarak karşımıza çıkar. Hem sosyal medyada hem de gündelik yaşantıda kullanılan ne kelimesi, uzun yıllardan beri dilimizdedir. Alman Federal Konseyi nedir?, Alman Federal Konseyi anlamı nedir?, Alman Federal Konseyi ne demektir? Türk Dil Kurumu na (TDK) göre farklı anlamları olan ne kelimesi, Türkçe de tek başına ya da çeşitli cümleler eşliğinde kullanılabilir. Alman Federal Konseyi nedir?, Alman Federal Konseyi anlamı nedir?, Alman Federal Konseyi ne demektir? Ne kelimesi ne demek, TDK ya göre anlamı nedir sorularının cevabını arayanlar için bildiris.com doğru adres! Peki, ne kelimesi ne demek, TDK ye göre anlamı nedir? Alman Federal Konseyi nedir?, Alman Federal Konseyi anlamı nedir?, Alman Federal Konseyi ne demektir? Ne kelimesinin kökeni ne, ne kelimesinin kaç anlamı var? Alman Federal Konseyi nedir?, Alman Federal Konseyi anlamı nedir?, Alman Federal Konseyi ne demektir? İşte TDK bilgileri ile merak edilenler
Alman Federal Konseyi nedir?, Alman Federal Konseyi anlamı nedir?, Alman Federal Konseyi ne demektir? Açıklaması? :Alman Federal Konseyi nedir?, Alman Federal Konseyi anlamı nedir?, Alman Federal Konseyi ne demektir? Açıklama Bir Terim Kavram Ya Da Başka Dilsel Olgunun Daha İyi Anlaşılması İçin Yapılan Ek Bilgidir.Alman Federal Konseyi nedir?, Alman Federal Konseyi anlamı nedir?, Alman Federal Konseyi ne demektir? Söz Konusu Bilgi Açıklanacak Sözcükten Daha Uzun Olur Alman Federal Konseyi nedir?, Alman Federal Konseyi anlamı nedir?, Alman Federal Konseyi ne demektir? Açıklama İle İlgili Durumun Kanıtı Şu Şekilde Doğrulanabilir Alman Federal Konseyi nedir?, Alman Federal Konseyi anlamı nedir?, Alman Federal Konseyi ne demektir? Bir Sözlükteki Tanım İlgili Sözcük Yerine Kullanılabilirse, Bu Bir Açıklamadır. Alman Federal Konseyi nedir?, Alman Federal Konseyi anlamı nedir?, Alman Federal Konseyi ne demektir? Yani Aynı Bağlam İçinde Hem Sözcük Hem De Tanım Kullanılırsa Ve Anlamsal Açıdan Bir Sorun Oluşturmuyorsa Bu Bir Açıklamadır.
Alman Federal Konseyi nedir?, Alman Federal Konseyi anlamı nedir?, Alman Federal Konseyi ne demektir? Gerçek mi? :Alman Federal Konseyi nedir?, Alman Federal Konseyi anlamı nedir?, Alman Federal Konseyi ne demektir? ile ilgili Alman Federal Konseyi nedir?, Alman Federal Konseyi anlamı nedir?, Alman Federal Konseyi ne demektir? burada bulabilirsiniz. Detaylar için sitemizi geziniz Gerçek anlam Alman Federal Konseyi nedir?, Alman Federal Konseyi anlamı nedir?, Alman Federal Konseyi ne demektir? sözcüklerin birincil anlamı ile (varsa) bu anlamla doğrudan ilişkili olan anlamlarıdır. Gerçek anlam, temel anlam ile yan anlamların bileşkesidir. Alman Federal Konseyi nedir?, Alman Federal Konseyi anlamı nedir?, Alman Federal Konseyi ne demektir? Bir sözcüğün mecaz olmayan tüm anlamlarını kapsar.
Alman Federal Konseyi nedir?, Alman Federal Konseyi anlamı nedir?, Alman Federal Konseyi ne demektir? Hakkında? :Alman Federal Konseyi nedir?, Alman Federal Konseyi anlamı nedir?, Alman Federal Konseyi ne demektir? ile ilgili Alman Federal Konseyi nedir?, Alman Federal Konseyi anlamı nedir?, Alman Federal Konseyi ne demektir? burada bulabilirsiniz. Alman Federal Konseyi nedir?, Alman Federal Konseyi anlamı nedir?, Alman Federal Konseyi ne demektir? Detaylar için sitemizi geziniz Alman Federal Konseyi nedir?, Alman Federal Konseyi anlamı nedir?, Alman Federal Konseyi ne demektir? Bu sayfada Hakkında nedir Hakkında ne demek Hakkında ile ilgili sözler cümleler bulmaca kısaca Hakkında anlamı tanımı açılımı Hakkında hakkında bilgiler Alman Federal Konseyi nedir?, Alman Federal Konseyi anlamı nedir?, Alman Federal Konseyi ne demektir? resimleri Hakkında sözleri yazıları kelimesinin sözlük anlamı nedir almanca ingilizce türkçe çevirisini bulabilirsiniz
Renat Dadaşov, Cochliopina, Littoridina, Pyrgophorus, Fly on the Wings of Love, Hacılar Köprüsü, Kileler, Bilgisayarlı görü, Sarmal galaksi, Tefsir, Dijital çizgi roman, İsviçre bayrağı, Severin Elektro, Anna Silk, Et muadilleri, Kosice, Croome DAbitot, Julius Nevalainen, Cochliopidae, Jorge Medina, Bedel bölümleri listesi, Kist, Eric Maynor, Dosya barındırma hizmeti, Jony Ive, Çandigarh Başkent Yerleşkesi, Minyadidae, Demosthenes, Devrim (film), Anmary, Otobüs, Kishakapı Kilisesi, Gordon Moore, Metal halojenür lamba, Alexander Wetmore, Kişilik bozukluğu, Solanum tunariense, Türk Dili Konuşan Ülkeler İşbirliği Günü, Zaman çizelgesi, Cybaeus nichikoensis, Yushu Tibet Özerk İli, Diascorhynchidae, Pierre Wome, Asterothamnus, Ali G, RockA, Akıllı kart, Tren, Barbara Krafftówna, I. Joseph Wenzel, Agusan del Norte, Keine Grenzen – Żadnych granic, Hierapolis, Dilekçe hakkı, 1839, Port Elizabeth, Auloplax, Ernie Macmillan, Enkyū, Wahbi Khazri, André Maurois, Alfred Grosser, Aconitum hicksii, Tembel, Ligai futboli Tocikiston, Hunedoara ili, Alan Slough, Ayzek ile Bir Gece, 2000 Yaz Olimpiyatlarında futbol, Karadağ Sırpları, McLaren, Leonardo Kutris, Ardahanda 1994 Türkiye yerel seçimleri, Zeytin, 1991 Sedat Simavi Ödülleri, Leon Sguros, Anayurt güvenliği, Güçler, Karaman, Keetmanshoop, József Schweng, Dave Merrington, Vasil Garvanliev, Horozköy, Efeler, Yonçe Hristovski, The Lucky One, Aluminum Corporation of China Limited, Salticus devotus, Kuşçuburun Tren İstasyonu, Belçika hükümdarları listesi, Smyrna, Yeşil kükürt bakterisi, Toronto Film Festivali, Annette Bening, MGM Studios, Daniel Kovac, Barbatula, Tropenmuseum, The Saturday Evening Post, Trent Reznor, UTC saati,
Topolojik Nedir?, Hasan Bitmez Kimdir?, Topoğrafik Nedir?, Sancak-ı Şerif Anlamı Nedir, Sancak-ı Şerif Nasıl Oluştu, Sancak-ı Şerif Tarihi, Sancak-ı Şerif Renkleri, Sancak-ı Şerif Tasarımı, Lütfi İlteriş Öney Kimdir?, Ufuk Değerliyurt Kimdir?, Folklorik Nedir?, Rana Berk Kimdir?, Toplum Dışı Nedir?, Fokurdak Nedir?, Toplum Bilimsel Nedir?, Fodulca Nedir?, Ayla Bedirhan Çelik Kimdir?, Harun Özgür Yıldızlı Kimdir?, Samara bayrağı Anlamı Nedir, Samara bayrağı Nasıl Oluştu, Samara bayrağı Tarihi, Samara bayrağı Renkleri, Samara bayrağı Tasarımı, Figen Yıldırım Kimdir?, Flüoresan Nedir?, Ayhan Özçelik Kimdir?, Toplanık Nedir?, İzzet Kaplan Kimdir?, Mühip Kanko Kimdir?, Prensin Bayrağı Anlamı Nedir, Prensin Bayrağı Nasıl Oluştu, Prensin Bayrağı Tarihi, Prensin Bayrağı Renkleri, Prensin Bayrağı Tasarımı, Recep Bozdemir Kimdir?, Ali Topçu Kimdir?, Toparlakça Nedir?, Hurşit Çetin Kimdir?, Fadik Temizyürek Kimdir?, Toparlağımsı Nedir?, Toparlacık Nedir?, Osmanlı bayrağı Anlamı Nedir, Osmanlı bayrağı Nasıl Oluştu, Osmanlı bayrağı Tarihi, Osmanlı bayrağı Renkleri, Osmanlı bayrağı Tasarımı, Ülkü Doğan Kimdir?, Mehmet Akif Perker Kimdir?, Necmi Özgül Kimdir?, Top Sakallı Nedir?, Hasan Daşkın Kimdir?, Hasan Memişoğlu Kimdir?, Nazi Almanyası bayrağı Anlamı Nedir, Nazi Almanyası bayrağı Nasıl Oluştu, Nazi Almanyası bayrağı Tarihi, Nazi Almanyası bayrağı Renkleri, Nazi Almanyası bayrağı Tasarımı, Fitopatolojik Nedir?, Öztürk Keskin Kimdir?, Şeref Baran Genç Kimdir?, Tonla Nedir?, Nuran Ergen Kılıç Kimdir?, Fitne Kumkuması Nedir?, Filiz Orman Akın Kimdir?, Tombulca Nedir?, Fitne Fücur Nedir?, Zürriyetsiz İsminin Anlamı Nedir?, Fitilsiz Nedir?, Natalia Cumhuriyeti Bayrağı Anlamı Nedir, Natalia Cumhuriyeti Bayrağı Nasıl Oluştu, Natalia Cumhuriyeti Bayrağı Tarihi, Natalia Cumhuriyeti Bayrağı Renkleri, Natalia Cumhuriyeti Bayrağı Tasarımı, Zürriyetli İsminin Anlamı Nedir?, Mustafa Süleyman Kurtar Kimdir?, Züppe İsminin Anlamı Nedir?, Fitilci Nedir?, Dağıstan Budak Kimdir?, Yrd Doç Dr Bilge Gökçen Röhlig Kimdir? Yrd Doç Dr Bilge Gökçen Röhlig Nereli Yrd Doç Dr Bilge Gökçen Röhlig Kaç Yaşında?, Zümrüdi İsminin Anlamı Nedir?, Tolgasız Nedir?, Fitçi Nedir?, Hatice Gül Bingöl Kimdir?, Gökhan Baylan Kimdir?, Zülüflü İsminin Anlamı Nedir?, Tolgalı Nedir?, Fişlik Nedir?, Kampuçya Halk Cumhuriyeti bayrağı Anlamı Nedir, Kampuçya Halk Cumhuriyeti bayrağı Nasıl Oluştu, Kampuçya Halk Cumhuriyeti bayrağı Tarihi, Kampuçya Halk Cumhuriyeti bayrağı Renkleri, Kampuçya Halk Cumhuriyeti bayrağı Tasarımı, Toleranssız Nedir?, Züllü İsminin Anlamı Nedir?, Fişli Nedir?, Fişeksiz Nedir?, Zülcelâl İsminin Anlamı Nedir?, Sözdar Akdoğan Kimdir?, Murat Turna Kimdir?, Fahri Özkan Kimdir?, Zührevi İsminin Anlamı Nedir?, Fişekli Nedir?, Züğürt İsminin Anlamı Nedir?, İzmir bayrağı Anlamı Nedir, İzmir bayrağı Nasıl Oluştu, İzmir bayrağı Tarihi, İzmir bayrağı Renkleri, İzmir bayrağı Tasarımı, Filiz Çelik Kimdir?, Toksikolojik Nedir?, Fistolu Nedir?, Koray Önsel Kimdir?, Zübük İsminin Anlamı Nedir?, Toksik Nedir?, Fikret Tufanyazıcı Kimdir?, Zulmeden İsminin Anlamı Nedir?, Fistansız Nedir?, İlker Yücel Kimdir?, Tokatlı Nedir?, Zömbe İsminin Anlamı Nedir?, Gadsden bayrağı Anlamı Nedir, Gadsden bayrağı Nasıl Oluştu, Gadsden bayrağı Tarihi, Gadsden bayrağı Renkleri, Gadsden bayrağı Tasarımı, Tokalı Nedir?, Selma Sarıcıoğlu Çalışkan Kimdir?, Zottiri İsminin Anlamı Nedir?, Ümit Duman Kimdir?, Zot İsminin Anlamı Nedir?, Bahadır Gökmen Kimdir?, Berrin Selbuz Kimdir?, Tok Sözlü Nedir?, Fiskal Nedir?, Zorunlu İsminin Anlamı Nedir?, Zorlu İsminin Anlamı Nedir?,