Alicia Vikander nedir?, Alicia Vikander anlamı nedir?, Alicia Vikander ne demektir?

Alicia Vikander Nedir?

Alicia Vikander Nedir?, Alicia Vikander Nerededir?, Alicia Vikander Hakkında Bilgi?, Alicia Vikander Analizi? Alicia Vikander ilgili Alicia Vikander ile ilgili bilgileri sitemizde bulabilirsiniz.  Alicia Vikander ile ilgili daha detaylı bilgi almak ve iletişime geçmek için sayfamıza tıklayabilirsiniz. Alicia Vikander Ne Anlama Gelir Alicia Vikander Anlamı Alicia Vikander Nedir Alicia Vikander Ne Anlam Taşır Alicia Vikander Neye İşarettir Alicia Vikander Tabiri Alicia Vikander Yorumu 

Alicia Vikander Kelimesi

Lütfen Alicia Vikander Kelimesi İle ilgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Kategoriler Sayfamıza Bakınız. Alicia Vikander İlgili Sözlük Kelimeler Listesi Alicia Vikander Kelimesinin Anlamı? Alicia Vikander Ne Demek? ,Alicia Vikander Ne Demektir? Alicia Vikander Ne Demektir? Alicia Vikander Analizi? , Alicia Vikander Anlamı Nedir?,Alicia Vikander Ne Demektir? , Alicia Vikander Açıklaması Nedir? ,Alicia Vikander Cevabı Nedir?,Alicia Vikander Kelimesinin Anlamı?,Alicia Vikander Kelimesinin Anlamı Nedir? ,Alicia Vikander Kelimesinin Anlamı Ne demek?,Alicia Vikander Kelimesinin Anlamı Ne demektir?

Alicia Vikander Bu Kelimeyi Kediniz Aradınız Ve Bulamadınız

Alicia Vikander Kelimesinin Anlamı Nedir? Alicia Vikander Kelimesinin Anlamı Ne demek? , Alicia Vikander Kelimesinin Anlamı Ne demektir?

Demek Ne Demek, Nedir? Tdk'ye Göre Anlamı

Demek kelimesi, dilimizde oldukça kullanılan kelimelerden birisidir. TDK'ye göre, demek kelimesi anlamı şu şekildedir:

Söylemek, söz söylemek -  Ad vermek -  Bir dilde karşılığı olmak -  Herhangi bir ses çıkarmak -  Herhangi bir kanıya, yargıya varmak -  Düşünmek - Oranlamak  - Ummak, - Erişmek -  Bir işe kalkışmak, yeltenmek -  Saymak, kabul etmek -  bir şey anlamına gelmek -  öyle mi,  - yani, anlaşılan -  inanılmayan, beklenmeyen durumlarda kullanılan pekiştirme veya şaşma sözü

Alicia Vikander Bu Kelimeyi Kediniz Aradınız Ve Bulamadığınız İçin Boş Safyadır

Demek Kelimesi Cümle İçerisinde Kullanımı

Eskilerin dediği gibi beşer, şaşar. -  Muşmulaya döngel de derler.

Kamer `ay` demektir. -  Küt dedi, düştü. -  Bu işe herkes ne der? -  Güzellik desen onda, zenginlik desen onda. -  Bundan sonra gelir mi dersin? -  Saat yedi dedi mi uyanırım. - Kımıldanayım deme, kurşunu yersin. Ağzını açayım deme, çok fena olursun. - Yarım milyon dediğin nedir? - Okuryazar olmak adam olmak demek değildir. -  Vay! Beni kovuyorsun demek, pekâlâ! Alicia Vikander - Demek gideceksin.

Demek Kelimesi Kullanılan Atasözü Ve Deyimler

- dediği çıkmak - dediğinden (dışarı) çıkmak - dediğine gelmek

 - dedi mi - deme! - demediğini bırakmamak (veya koymamak) - deme gitsin  - demek istemek , - demek ki (veya demek oluyor ki) , - demek olmak , - dememek - der oğlu der - deyip de geçmemek - diyecek yok - dediği çıkmak , {buraya- - dediğinden (dışarı) çıkmak - dediğine gelmek i, - dedi mi , {buraya- - deme! - demediğini bırakmamak (veya koymamak) - deme gitsin , - demek istemek - demek ki (veya demek oluyor ki) - demek olmak - dememek - der oğlu der - deyip de geçmemek - diyecek yok

Alicia Vikander

Alicia Vikander Nedir? Alicia Vikander Ne demek? , Alicia Vikander Kelimesi İle ilgili Daha Fazla Bilgi , Almak İçin Kategoriler Sayfamıza Bakınız. İlgili Sözlük Kelimeler Listesi

Alicia Vikander Kelimesinin Anlamı? Alicia Vikander Ne Demek? Alicia Vikander Ne Demektir? ,Alicia Vikander Analizi? Alicia Vikander Anlamı Nedir? Alicia Vikander Ne Demektir?, Alicia Vikander Açıklaması Nedir? , Alicia Vikander Cevabı Nedir? , Alicia Vikander Kelimesinin Anlamı?


Alicia Vikander nedir?, Alicia Vikander anlamı nedir?, Alicia Vikander ne demektir?

Alicia Vikander

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Alicia Vikander
Alicia Vikander 2019 Tokyo Uluslararası Film Festivali'nde
DoğumAlicia Amanda Vikander
3 Ekim 1988 (34 yaşında)
Göteborg, İsveç
Milliyet İsveç
Vatandaşlık ABD
Mezun olduğu okul(lar)İsveç Kraliyet Balesi
School of American Ballet
MeslekAktris
Etkin yıllar2002–günümüz
Tanınma nedeniEx Machina, The Danish Girl
Boy1,66 m (5 ft 5+12 in)
EvlilikMichael Fassbender (e. 2017)
Çocuk(lar)1

Alicia Amanda Vikander (d. 3 Ekim 1988) İsveçli oyuncu, yapımcı ve dansçı. Göteborg'da doğup büyüdü. Profesyonel kariyerine İsveç kısa filmlerinde ve dizilerinde gözükerek başladı. İlk tanındığı rolüyse drama dizisi Andra Avenyn (2008–10)'daki Josefin Björn-Tegebrandt kişiliğiydi.

Vikander ilk uzun film rolünü Guldbagge En İyi Kadın Oyuncu ödülünü kazandığı Pure (2010)'da elde etti. 2012'de Joe Wright'ın film uyarlaması Anna Karenina'da Prenses Ekaterina "Kitty" Alexandrovna Shcherbatskaya rolünü canlandırdı ve Danimarka filmi olan A Royal Affair'deki Kraliçe Caroline Mathilde rolündeki çıkışıyla BAFTA Yükselen Yıldız Ödülü'ne aday oldu. 2013'te İsveç drama filmi Hotell'deki rolüyle yıldız oldu ve aynı yıl içinde Julian Assange biyografisi olan The Fifth Estate'de yer aldı.

2014 ve 2015'te Vikander Testament of Youth filmindeki eylemci rolü olan Vera Brittain, Altın Küre ve BAFTA Ödülleri'nde En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu kategorisine aday olduğu Ex Machina'daki Al rolü ve SAG ve Akademi Ödülleri'nde En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu ödüllerini kazandığı The Danish Girl filmindeki ressam Gerda Wegener rolüyle dünya çapında ün ve beğeni kazandı.

Kişisel hayatı[değiştir | kaynağı değiştir]

2014 yılının sonlarında, The Light Between Oceans setinde tanıştığı başrol arkadaşı Michael Fassbender ile ilişki kurdu.[1] Vikander'in Ex Machina ve The Danish Girl'deki performanslarıyla aday gösterildiği ve Fassbender'ın Steve Jobs filminde aday gösterildiği 2016 Altın Küre Ödülleri'nde bir çift olarak ilk kez halka açıldılar. 14 Ekim 2017'de İspanya'nın İbiza kentinde özel bir törenle evlendiler.[2] 2017 itibariyle çift, Lizbon, Portekiz'de yaşıyor.[3][4][5] 2021 doğumlu bir oğulları var.[6][7]

Filmografi[değiştir | kaynağı değiştir]

Film[değiştir | kaynağı değiştir]

Yıl Başlık Roller Notlar
2006 Standing Outside Doors Alicia Kısa film
2007 The Rain Dancer Kısa film
Darkness of Truth Sandra Svensson Kısa film
2008 My Name is Love Fredrika Kısa film
2009 Susan's Longing Girl in Apartment Kısa film
2010 Pure Katarina
2011 The Crown Jewels Fragancia Fernandez
Jeu de chiennes Alicia Kısa film
2012 Yasak Aşk Caroline Matilda of Great Britain
Anna Karenina Kitty
2013 Wikileaks: Beşinci Kuvvet Anke Domscheit-Berg
Hotell Erika
2014 Çete Savaşları Tasha
Yedinci Oğul Alice Deane
2015 Gençlik Ahti Vera Brittain
Ex Machina Ava
Ingrid Bergman: In Her Own Words Ingrid Bergman (seslendirme) Belgesel filmi
The Man from U.N.C.L.E. Gaby Teller
The Danish Girl Gerda Wegener
Burnt Anne Marie
The Magic Diner Kendisi Kısa film
2016 Jason Bourne Heather Lee
The Light Between Oceans Isabel Graysmark Sherbourne
2017 Birds Like Us Huppu (seslendirme) Animasyon filmi
Tulip Fever Sophia Sandvoort
Euphoria Ines Ayrıca yapmıcıdır
Submergence Danielle Flinders
Moomins and the Winter Wonderland Little My / Sorry-oo (seslendirme) Animasyon filmi
2018 The Magic Diner Pt.II Kendisi Kısa film
Tomb Raider Lara Croft
Anthropocene: The Human Epoch Anlatıcı (seslendirme) Belgesel filmi
2019 I Am Easy to Find Kısa film
Earthquake Bird Lucy Fly
2020 The Glorias Genç Gloria Steinem
The Green Knight Lady / Esel Post-production
Born to Be Murdered Post-production
TBA Blue Bayou Kathy Post-production

Televizyon[değiştir | kaynağı değiştir]

Yıl Başlık Roller Notlar
2002 Min balsamerade mor Ebba Du Rietz Television film
2003 The Befallen Drabbad Mörker Bölüm: "Slutet"
2005 En decemberdröm Tony 13 bölüm
2007 Levande föda Linda 3 bölüm
2007–08 Andra Avenyn Jossan Tegebrandt Björn 39 bölüm
2008 Höök Katarina 2 bölüm
2018 Imagine Anlatıcı (seslendirme) Bölüm: "Ingrid Bergman in Her Own Words"
2019 One Red Nose Day and a Wedding Faith Kısa televizyon filmi
The Dark Crystal: Age of Resistance Mira (seslendirme) Bölüm: "End. Begin. All the Same."

Ödüller ve adaylıklar[değiştir | kaynağı değiştir]

Kaynakça[değiştir | kaynağı değiştir]

  1. ^ Brady, Sasha (27 Temmuz 2016). "Michael Fassbender reveals the moment he fell for girlfriend Alicia Vikander". Irish Independent. Independent News & Media. 12 Haziran 2018 tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 7 Haziran 2018. 
  2. ^ "Michael Fassbender and Alicia Vikander marry in secret ceremony". Stuff (İngilizce). 16 Ekim 2017. 12 Haziran 2018 tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 24 Temmuz 2018. 
  3. ^ "Michael Fassbender claims he did karaoke to Rihanna while the singer was in the room". Metro UK. 14 Ekim 2017. 11 Şubat 2018 tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 11 Şubat 2018. 
  4. ^ "Michael Fassbender's Portuguese hilltop hideaway:actor's luxe apartment is in one of Lisbon's best addresses, with private pool and garden terrace". Homes & Property. 19 Mayıs 2017. 11 Şubat 2018 tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 11 Şubat 2018. 
  5. ^ "Why Alicia Vikander and Michael Fassbender Are Settling Down in Lisbon, Portugal". Vogue. 8 Şubat 2018. 12 Şubat 2018 tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 11 Şubat 2018. 
  6. ^ Warner, Kara (8 Eylül 2021). "Alicia Vikander Confirms She's Welcomed a Baby as She Reflects on Being a Mom". People. Meredith Corporation. 6 Temmuz 2022 tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 22 Mayıs 2022. 
  7. ^ Slater, Sasha (6 Nisan 2022). "Alicia Vikander on motherhood, movies and going meta". Harper's Bazaar. 22 Mayıs 2022 tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 22 Mayıs 2022. 

Dış bağlantılar[değiştir | kaynağı değiştir]


Alicia Vikander nedir?, Alicia Vikander anlamı nedir?, Alicia Vikander ne demektir? Nedir? :Alicia Vikander nedir?, Alicia Vikander anlamı nedir?, Alicia Vikander ne demektir? ile ilgili Alicia Vikander nedir?, Alicia Vikander anlamı nedir?, Alicia Vikander ne demektir? burada bulabilirsiniz. Detaylar için sitemizi geziniz Alicia Vikander nedir?, Alicia Vikander anlamı nedir?, Alicia Vikander ne demektir? Ne Demektir? Alicia Vikander nedir?, Alicia Vikander anlamı nedir?, Alicia Vikander ne demektir? Açıklaması Nedir? Alicia Vikander nedir?, Alicia Vikander anlamı nedir?, Alicia Vikander ne demektir? Cevabı Nedir? Alicia Vikander nedir?, Alicia Vikander anlamı nedir?, Alicia Vikander ne demektir? Kelimesinin Anlamı? Alicia Vikander nedir?, Alicia Vikander anlamı nedir?, Alicia Vikander ne demektir? konusu Nedir Ne, yaşantımızda sık kullanılan kelimelerden birisi olarak karşımıza çıkar. Hem sosyal medyada hem de gündelik yaşantıda kullanılan ne kelimesi, uzun yıllardan beri dilimizdedir. Alicia Vikander nedir?, Alicia Vikander anlamı nedir?, Alicia Vikander ne demektir? Türk Dil Kurumu na (TDK) göre farklı anlamları olan ne kelimesi, Türkçe de tek başına ya da çeşitli cümleler eşliğinde kullanılabilir. Alicia Vikander nedir?, Alicia Vikander anlamı nedir?, Alicia Vikander ne demektir? Ne kelimesi ne demek, TDK ya göre anlamı nedir sorularının cevabını arayanlar için bildiris.com doğru adres! Peki, ne kelimesi ne demek, TDK ye göre anlamı nedir? Alicia Vikander nedir?, Alicia Vikander anlamı nedir?, Alicia Vikander ne demektir? Ne kelimesinin kökeni ne, ne kelimesinin kaç anlamı var? Alicia Vikander nedir?, Alicia Vikander anlamı nedir?, Alicia Vikander ne demektir? İşte TDK bilgileri ile merak edilenler
Alicia Vikander nedir?, Alicia Vikander anlamı nedir?, Alicia Vikander ne demektir? Açıklaması? :Alicia Vikander nedir?, Alicia Vikander anlamı nedir?, Alicia Vikander ne demektir? Açıklama Bir Terim Kavram Ya Da Başka Dilsel Olgunun Daha İyi Anlaşılması İçin Yapılan Ek Bilgidir.Alicia Vikander nedir?, Alicia Vikander anlamı nedir?, Alicia Vikander ne demektir? Söz Konusu Bilgi Açıklanacak Sözcükten Daha Uzun Olur Alicia Vikander nedir?, Alicia Vikander anlamı nedir?, Alicia Vikander ne demektir? Açıklama İle İlgili Durumun Kanıtı Şu Şekilde Doğrulanabilir Alicia Vikander nedir?, Alicia Vikander anlamı nedir?, Alicia Vikander ne demektir? Bir Sözlükteki Tanım İlgili Sözcük Yerine Kullanılabilirse, Bu Bir Açıklamadır. Alicia Vikander nedir?, Alicia Vikander anlamı nedir?, Alicia Vikander ne demektir? Yani Aynı Bağlam İçinde Hem Sözcük Hem De Tanım Kullanılırsa Ve Anlamsal Açıdan Bir Sorun Oluşturmuyorsa Bu Bir Açıklamadır.
Alicia Vikander nedir?, Alicia Vikander anlamı nedir?, Alicia Vikander ne demektir? Gerçek mi? :Alicia Vikander nedir?, Alicia Vikander anlamı nedir?, Alicia Vikander ne demektir? ile ilgili Alicia Vikander nedir?, Alicia Vikander anlamı nedir?, Alicia Vikander ne demektir? burada bulabilirsiniz. Detaylar için sitemizi geziniz Gerçek anlam Alicia Vikander nedir?, Alicia Vikander anlamı nedir?, Alicia Vikander ne demektir? sözcüklerin birincil anlamı ile (varsa) bu anlamla doğrudan ilişkili olan anlamlarıdır. Gerçek anlam, temel anlam ile yan anlamların bileşkesidir. Alicia Vikander nedir?, Alicia Vikander anlamı nedir?, Alicia Vikander ne demektir? Bir sözcüğün mecaz olmayan tüm anlamlarını kapsar.
Alicia Vikander nedir?, Alicia Vikander anlamı nedir?, Alicia Vikander ne demektir? Hakkında? :Alicia Vikander nedir?, Alicia Vikander anlamı nedir?, Alicia Vikander ne demektir? ile ilgili Alicia Vikander nedir?, Alicia Vikander anlamı nedir?, Alicia Vikander ne demektir? burada bulabilirsiniz. Alicia Vikander nedir?, Alicia Vikander anlamı nedir?, Alicia Vikander ne demektir? Detaylar için sitemizi geziniz Alicia Vikander nedir?, Alicia Vikander anlamı nedir?, Alicia Vikander ne demektir? Bu sayfada Hakkında nedir Hakkında ne demek Hakkında ile ilgili sözler cümleler bulmaca kısaca Hakkında anlamı tanımı açılımı Hakkında hakkında bilgiler Alicia Vikander nedir?, Alicia Vikander anlamı nedir?, Alicia Vikander ne demektir? resimleri Hakkında sözleri yazıları kelimesinin sözlük anlamı nedir almanca ingilizce türkçe çevirisini bulabilirsiniz
Bulgaristan tarihi, Anne of the Thousand Days, Ulla Pia, Hannover, Salim Ensarioğlu, Fransız İhtilali, Hiryū (uçak gemisi), Hanifi Demirkol, Barbaros Hayrettin Paşa Camii, Finans, NGC 4937, Peter Sugar, Hanekin, Septuagint, Esenler, Hanefi Mehmed Efendi, Hande Yener şarkıları listesi, Zachary Levi, Bart de Vries, Bihaç Fethiye Camii, Hanak, Beyaz Mantolu Adam, Emirgan İskelesi, Tugay Özçeri, Real Unión, Han Yunus Muharebesi, Dominique Dussault, Han (unvan), Meizu, Ryan Lochte, Selknamlar, Beyrut, Oleksandr Zavarov, Olivia Rodrigo, Doku, Wroclaw Üniversitesi, Halka, Hampshire, Hammûdî Hanedanı, Mahşer, Hamis Muşayt, Hamidizade Mustafa Efendi, Strawberry Swing, Fiğ, Berchidda, Hrvoje Čale, VK CSKA Moskova, Mustafa Hakkında Herşey, Jörl, Hamamet, Goodhue County, Hamam Susa, Charlottesville, Robert E. Peary, Hamam Oğuz, Mansory, Kıtlıklar listesi, Carex diluta, Cemal Mersinli, Kerevit, Haluk Nihat Pepeyi, Kooperatif, Halmstad, Afyonda 1946 Türkiye yerel seçimleri, Halliburton, Toni Ribas, Juankoski, Bostrichidae, Amerika Birleşik Devletleri İstihbarat Topluluğu, Yılın MusiCares Kişisi, Samsun milletvekilleri listesi, Arno Allan Penzias, Salihli, Uluslararası İstanbul Atatürk Havalimanı, Biz Babadan Böyle Gördük, Akasya, Antakya, Greta Gerwig, Hicaz, Halilefendizade Mehmed Said Efendi, John Denver, Kokshetau Havalimanı, Beta Israel, Madenî para, Hyades, Ülkelere göre seçim sistemlerinin listesi, Güçlü, Yüksekova, Mobile Suit Gundam, Slovo Binası, Azerbaycan Liberal Partisi, Halil Rıfat Paşa, Bahadır Demir, Halil Rifat Paşa, Etek boyu, Copernicus Programı, Calar Alto Rasathanesi, Halil Hamid Paşa, Erotik edebiyat, Leprikon 3, Halil Ethem Eldem, Vahşi Hakikat (film),
Mevsimsel İsminin Anlamı Nedir?, Özgür Şimşek Kimdir?, Atilla Gülan Kimdir?, Emre Karabacak Kimdir?, Yangaz Nedir?, Ekrem Erdin Kimdir?, Hercaice İsminin Anlamı Nedir?, Dopdolu İsminin Anlamı Nedir?, Bombeli İsminin Anlamı Nedir?, Yeşim Karadağ Kimdir?, Atilla Girgin Kimdir?, Adrián Aldrete Kimdir?, Vefasız İsminin Anlamı Nedir?, Sıhhi İsminin Anlamı Nedir?, Mevsimli Mevsimsiz İsminin Anlamı Nedir?, Bolca İsminin Anlamı Nedir?, Soğdca Nedir?, Hercai İsminin Anlamı Nedir?, Donuk İsminin Anlamı Nedir?, Hikmetli Nedir?, Atilla Dorsay Kimdir?, Berkay Akkuş Kimdir?, Bol İsminin Anlamı Nedir?, Sophie Aldred Kimdir?, Vefalı İsminin Anlamı Nedir?, Sıhhatsiz İsminin Anlamı Nedir?, Mevrut İsminin Anlamı Nedir?, Soğansı Nedir?, Mökkem Nedir?, Herbivor İsminin Anlamı Nedir?, Donlu İsminin Anlamı Nedir?, Donlu Nedir?, Niler Albayrak Kimdir?, Boklu İsminin Anlamı Nedir?, Mustafa Enes Süzen Kimdir?, Atilla Ateş Kimdir?, Möblesiz Nedir?, Bok İsminin Anlamı Nedir?, Her Bir İsminin Anlamı Nedir?, Don Yağı İsminin Anlamı Nedir?, Vefakâr İsminin Anlamı Nedir?, Sıhhatli İsminin Anlamı Nedir?, Mevkut İsminin Anlamı Nedir?, Kıbrıs Cumhuriyeti bayrağı Anlamı Nedir, Kıbrıs Cumhuriyeti bayrağı Nasıl Oluştu, Kıbrıs Cumhuriyeti bayrağı Tarihi, Kıbrıs Cumhuriyeti bayrağı Renkleri, Kıbrıs Cumhuriyeti bayrağı Tasarımı, Boğunuk İsminin Anlamı Nedir?, Resül Kaplan Kimdir?, Soğanımsı Nedir?, Mozambikli Nedir?, Hepçil İsminin Anlamı Nedir?, Dominikli İsminin Anlamı Nedir?, Dominikli Nedir?, Aldo Polo Kimdir?, Atilla Atalay Kimdir?, Veciz İsminin Anlamı Nedir?, Sığ İsminin Anlamı Nedir?, Mevdu İsminin Anlamı Nedir?, Boğumlu İsminin Anlamı Nedir?, Nilay Barkın Kimdir?, Atilla Andaç Yapıcıer Kimdir?, Yanaklı Nedir?, Sofralık Nedir?, Motorsuz Nedir?, Hepatolojik İsminin Anlamı Nedir?, Dominant İsminin Anlamı Nedir?, Higroskopik Nedir?, Boğum Boğum İsminin Anlamı Nedir?, Muhammet Bahadır Ayas Kimdir?, Aldo Leão Ramírez Kimdir?, Vebalı İsminin Anlamı Nedir?, Yonca Mete Soy Kimdir? Yonca Mete Soy Nereli Yonca Mete Soy Kaç Yaşında?, Sıfır İsminin Anlamı Nedir?, Mevcut İsminin Anlamı Nedir?, Mehmet Ali Doğu Kimdir?, Atilla Alpar Kimdir?, Boğuk Boğuk İsminin Anlamı Nedir?, Sofiyane Nedir?, Hennez İsminin Anlamı Nedir?, Domestik İsminin Anlamı Nedir?, Higrometrik Nedir?, Aldo Duscher Kimdir?, Boğuk İsminin Anlamı Nedir?, Vazifeşinas İsminin Anlamı Nedir?, Sıçrayıcı İsminin Anlamı Nedir?, Bilgehan Tuba Tiryaki Kimdir?, Hendesi İsminin Anlamı Nedir?, Dolusu İsminin Anlamı Nedir?, Higrofil Nedir?, Dolusu Nedir?, Boğucu İsminin Anlamı Nedir?, İsmet Güneşhan Kimdir?, Aldo Corzo Kimdir?, Vazifeperver İsminin Anlamı Nedir?, Sıcakkanlı İsminin Anlamı Nedir?, Mevâlî İsminin Anlamı Nedir?, Kenya bayrağı Anlamı Nedir, Kenya bayrağı Nasıl Oluştu, Kenya bayrağı Tarihi, Kenya bayrağı Renkleri, Kenya bayrağı Tasarımı, Boğmaklı İsminin Anlamı Nedir?, Yamyaş Nedir?, Sofistik Nedir?, Leman Sivri Kimdir?, Motifsiz Nedir?,