Alessandra Ambrosio nedir?, Alessandra Ambrosio anlamı nedir?, Alessandra Ambrosio ne demektir?

Alessandra Ambrosio Nedir?

Alessandra Ambrosio Nedir?, Alessandra Ambrosio Nerededir?, Alessandra Ambrosio Hakkında Bilgi?, Alessandra Ambrosio Analizi? Alessandra Ambrosio ilgili Alessandra Ambrosio ile ilgili bilgileri sitemizde bulabilirsiniz.  Alessandra Ambrosio ile ilgili daha detaylı bilgi almak ve iletişime geçmek için sayfamıza tıklayabilirsiniz. Alessandra Ambrosio Ne Anlama Gelir Alessandra Ambrosio Anlamı Alessandra Ambrosio Nedir Alessandra Ambrosio Ne Anlam Taşır Alessandra Ambrosio Neye İşarettir Alessandra Ambrosio Tabiri Alessandra Ambrosio Yorumu 

Alessandra Ambrosio Kelimesi

Lütfen Alessandra Ambrosio Kelimesi İle ilgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Kategoriler Sayfamıza Bakınız. Alessandra Ambrosio İlgili Sözlük Kelimeler Listesi Alessandra Ambrosio Kelimesinin Anlamı? Alessandra Ambrosio Ne Demek? ,Alessandra Ambrosio Ne Demektir? Alessandra Ambrosio Ne Demektir? Alessandra Ambrosio Analizi? , Alessandra Ambrosio Anlamı Nedir?,Alessandra Ambrosio Ne Demektir? , Alessandra Ambrosio Açıklaması Nedir? ,Alessandra Ambrosio Cevabı Nedir?,Alessandra Ambrosio Kelimesinin Anlamı?,Alessandra Ambrosio Kelimesinin Anlamı Nedir? ,Alessandra Ambrosio Kelimesinin Anlamı Ne demek?,Alessandra Ambrosio Kelimesinin Anlamı Ne demektir?

Alessandra Ambrosio Bu Kelimeyi Kediniz Aradınız Ve Bulamadınız

Alessandra Ambrosio Kelimesinin Anlamı Nedir? Alessandra Ambrosio Kelimesinin Anlamı Ne demek? , Alessandra Ambrosio Kelimesinin Anlamı Ne demektir?

Demek Ne Demek, Nedir? Tdk'ye Göre Anlamı

Demek kelimesi, dilimizde oldukça kullanılan kelimelerden birisidir. TDK'ye göre, demek kelimesi anlamı şu şekildedir:

Söylemek, söz söylemek -  Ad vermek -  Bir dilde karşılığı olmak -  Herhangi bir ses çıkarmak -  Herhangi bir kanıya, yargıya varmak -  Düşünmek - Oranlamak  - Ummak, - Erişmek -  Bir işe kalkışmak, yeltenmek -  Saymak, kabul etmek -  bir şey anlamına gelmek -  öyle mi,  - yani, anlaşılan -  inanılmayan, beklenmeyen durumlarda kullanılan pekiştirme veya şaşma sözü

Alessandra Ambrosio Bu Kelimeyi Kediniz Aradınız Ve Bulamadığınız İçin Boş Safyadır

Demek Kelimesi Cümle İçerisinde Kullanımı

Eskilerin dediği gibi beşer, şaşar. -  Muşmulaya döngel de derler.

Kamer `ay` demektir. -  Küt dedi, düştü. -  Bu işe herkes ne der? -  Güzellik desen onda, zenginlik desen onda. -  Bundan sonra gelir mi dersin? -  Saat yedi dedi mi uyanırım. - Kımıldanayım deme, kurşunu yersin. Ağzını açayım deme, çok fena olursun. - Yarım milyon dediğin nedir? - Okuryazar olmak adam olmak demek değildir. -  Vay! Beni kovuyorsun demek, pekâlâ! Alessandra Ambrosio - Demek gideceksin.

Demek Kelimesi Kullanılan Atasözü Ve Deyimler

- dediği çıkmak - dediğinden (dışarı) çıkmak - dediğine gelmek

 - dedi mi - deme! - demediğini bırakmamak (veya koymamak) - deme gitsin  - demek istemek , - demek ki (veya demek oluyor ki) , - demek olmak , - dememek - der oğlu der - deyip de geçmemek - diyecek yok - dediği çıkmak , {buraya- - dediğinden (dışarı) çıkmak - dediğine gelmek i, - dedi mi , {buraya- - deme! - demediğini bırakmamak (veya koymamak) - deme gitsin , - demek istemek - demek ki (veya demek oluyor ki) - demek olmak - dememek - der oğlu der - deyip de geçmemek - diyecek yok

Alessandra Ambrosio

Alessandra Ambrosio Nedir? Alessandra Ambrosio Ne demek? , Alessandra Ambrosio Kelimesi İle ilgili Daha Fazla Bilgi , Almak İçin Kategoriler Sayfamıza Bakınız. İlgili Sözlük Kelimeler Listesi

Alessandra Ambrosio Kelimesinin Anlamı? Alessandra Ambrosio Ne Demek? Alessandra Ambrosio Ne Demektir? ,Alessandra Ambrosio Analizi? Alessandra Ambrosio Anlamı Nedir? Alessandra Ambrosio Ne Demektir?, Alessandra Ambrosio Açıklaması Nedir? , Alessandra Ambrosio Cevabı Nedir? , Alessandra Ambrosio Kelimesinin Anlamı?


Alessandra Ambrosio nedir?, Alessandra Ambrosio anlamı nedir?, Alessandra Ambrosio ne demektir?

Alessandra Ambrosio

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Alessandra Ambrosio
Haziran 2007, New York
Genel bilgiler
Doğum adıAlessandra Corine Ambrósio
Diğer ad(ları)Ale[1]
Doğum11 Nisan 1981 (43 yaşında)
Erechim, Rio Grande do Sul, Brezilya
Çocukları2
Boyu1,75 m (5 ft 9 in)[1]
Kilosu55 kg (121 lb)
Saç rengiKahverengi saç
Göz rengiKahverengi
AjansıElite Model Management[2]
http://www.alessandraambrosio.com.br/flashindex.html
IMDb'de Alessandra Ambrosio

Alessandra Corine Ambrósio (d. 11 Nisan 1981;[3] Erechim, Rio Grande do Sul), Brezilyalı modeldir.

Guess, Victoria's Secret ve Next gibi markaların modelliğini yapan Ambrosio'nun tüm dünyada ün kazanması, her yıl Aralık ayında düzenlenen Victoria's Secret iç çamaşırı markasının defilelerinde boy göstermeye başlamasıyla gerçekleşti.

Yaşamı[değiştir | kaynağı değiştir]

Alessandra Ambrosio Polonya ve İtalyan soyundan gelmektedir ve Aline adında bir kız kardeşi var. Küçükken görünüşünden hiç de memnun olmayan model, 11 yaşındayken ameliyatla kulaklarını yapıştırdı. Modellikle çok genç yaşta tanışan Alessandra Ambrosio, 1996 yılında Elite Model Ajansı'nın düzenlediği güzellik yarışmasına katıldı. Burada dereceye girememesine rağmen yarışmadan bir yıl sonra Elite Ajansı'yla çalışmak üzere bir kontrat imzaladı.

Modelin üstlendiği ilk önemli iş, Elle Dergisi'nin Brezilya baskısının kapağı için poz vermesi oldu. Ününü yavaş yavaş arttırmaya başladı ve 2000 yılında "Guess?" markası, modeli sonbahar koleksiyonunu tanıtmak için kullanmaya karar verdi. Bunun ardından Revlon markası için çalışmaya başlayan Ambrosio, yine 2000 yılında kariyerindeki en önemli adımı attı ve Victoria's Secret ile çalışmaya başladı. Ayrıca "Pirelli Takvimi"nde de yer aldı.

Victoria's Secret markasının dünyanın birçok ülkesinde merakla beklenen defilelerine ilk kez 2000 yılında çıktı ve bu tarihten beri de bu marka için çalışıyor. 2004 yılında Victoria's Secret Pink adlı koleksiyonun ilk baş modeli oldu. 2005 yılı defilesinde ise tamamen şekerden yapılmış iç çamaşırı giyerek podyuma çıktı. How I Met Your Mother adlı dizide diğer vs mankenleriyle rol aldı. Ayrıca 2006 yılında Casino Royal filminde de küçük bir rol aldı.

Alessandra Ambrosio, nişanlısı Kaliforniyalı iş adamı Jamie Mazur'dan, ilk çocuğunu 4 Ağustos 2008 de Florianopolis, Brezilya'da dünyaya getirdi, Kızlarına Anja Louise Ambrosio, adını verdiler.[4] Alessandra doğum yaptıktan 3 ay sonra VS'ın 2008 şovuna çıktı. 7 Mayıs 2012'de Noah Phoenix Ambrosio Mazur adını verdiği oğlu dünyaya gelmiştir.

Ambrosio, Ulusal Multipl Skleroz Derneği'nin elçisi olarak hizmet vermektedir.[5]

Amerikan vatandaşlığına sahiptir.[6]

Kaynakça[değiştir | kaynağı değiştir]

  1. ^ a b "Alessandra Ambrosio'nun resmî sitesi". 13 Eylül 2008 tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 9 Ağustos 2008. 
  2. ^ "Elite spotlight: Alessandra Ambrosio". 11 Ekim 2007 tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 9 Ağustos 2008. 
  3. ^ "2007 Victoria's Secret Fashion Show". Victoria's Secret Fashion Show. CBS. 
  4. ^ "Triggs, Charlotte (August 25, 2008). "Model Alessandra Ambrosio Has a Girl"". 11 Ekim 2007 tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 9 Ağustos 2008. 
  5. ^ "Alessandra Ambrosio, Official Spokesperson of National Multiple Sclerosis Society 12 Ekim 2007 tarihinde Wayback Machine sitesinde arşivlendi.". National Multiple Sclerosis Society. 11 Mayıs 2007 erişildi.
  6. ^ "Alessandra Ambrosio on Instagram: Proud to be an American 🇺🇸". Instagram (İngilizce). Erişim tarihi: 7 Kasım 2020. 

Dış bağlantılar[değiştir | kaynağı değiştir]


Alessandra Ambrosio nedir?, Alessandra Ambrosio anlamı nedir?, Alessandra Ambrosio ne demektir? Nedir? :Alessandra Ambrosio nedir?, Alessandra Ambrosio anlamı nedir?, Alessandra Ambrosio ne demektir? ile ilgili Alessandra Ambrosio nedir?, Alessandra Ambrosio anlamı nedir?, Alessandra Ambrosio ne demektir? burada bulabilirsiniz. Detaylar için sitemizi geziniz Alessandra Ambrosio nedir?, Alessandra Ambrosio anlamı nedir?, Alessandra Ambrosio ne demektir? Ne Demektir? Alessandra Ambrosio nedir?, Alessandra Ambrosio anlamı nedir?, Alessandra Ambrosio ne demektir? Açıklaması Nedir? Alessandra Ambrosio nedir?, Alessandra Ambrosio anlamı nedir?, Alessandra Ambrosio ne demektir? Cevabı Nedir? Alessandra Ambrosio nedir?, Alessandra Ambrosio anlamı nedir?, Alessandra Ambrosio ne demektir? Kelimesinin Anlamı? Alessandra Ambrosio nedir?, Alessandra Ambrosio anlamı nedir?, Alessandra Ambrosio ne demektir? konusu Nedir Ne, yaşantımızda sık kullanılan kelimelerden birisi olarak karşımıza çıkar. Hem sosyal medyada hem de gündelik yaşantıda kullanılan ne kelimesi, uzun yıllardan beri dilimizdedir. Alessandra Ambrosio nedir?, Alessandra Ambrosio anlamı nedir?, Alessandra Ambrosio ne demektir? Türk Dil Kurumu na (TDK) göre farklı anlamları olan ne kelimesi, Türkçe de tek başına ya da çeşitli cümleler eşliğinde kullanılabilir. Alessandra Ambrosio nedir?, Alessandra Ambrosio anlamı nedir?, Alessandra Ambrosio ne demektir? Ne kelimesi ne demek, TDK ya göre anlamı nedir sorularının cevabını arayanlar için bildiris.com doğru adres! Peki, ne kelimesi ne demek, TDK ye göre anlamı nedir? Alessandra Ambrosio nedir?, Alessandra Ambrosio anlamı nedir?, Alessandra Ambrosio ne demektir? Ne kelimesinin kökeni ne, ne kelimesinin kaç anlamı var? Alessandra Ambrosio nedir?, Alessandra Ambrosio anlamı nedir?, Alessandra Ambrosio ne demektir? İşte TDK bilgileri ile merak edilenler
Alessandra Ambrosio nedir?, Alessandra Ambrosio anlamı nedir?, Alessandra Ambrosio ne demektir? Açıklaması? :Alessandra Ambrosio nedir?, Alessandra Ambrosio anlamı nedir?, Alessandra Ambrosio ne demektir? Açıklama Bir Terim Kavram Ya Da Başka Dilsel Olgunun Daha İyi Anlaşılması İçin Yapılan Ek Bilgidir.Alessandra Ambrosio nedir?, Alessandra Ambrosio anlamı nedir?, Alessandra Ambrosio ne demektir? Söz Konusu Bilgi Açıklanacak Sözcükten Daha Uzun Olur Alessandra Ambrosio nedir?, Alessandra Ambrosio anlamı nedir?, Alessandra Ambrosio ne demektir? Açıklama İle İlgili Durumun Kanıtı Şu Şekilde Doğrulanabilir Alessandra Ambrosio nedir?, Alessandra Ambrosio anlamı nedir?, Alessandra Ambrosio ne demektir? Bir Sözlükteki Tanım İlgili Sözcük Yerine Kullanılabilirse, Bu Bir Açıklamadır. Alessandra Ambrosio nedir?, Alessandra Ambrosio anlamı nedir?, Alessandra Ambrosio ne demektir? Yani Aynı Bağlam İçinde Hem Sözcük Hem De Tanım Kullanılırsa Ve Anlamsal Açıdan Bir Sorun Oluşturmuyorsa Bu Bir Açıklamadır.
Alessandra Ambrosio nedir?, Alessandra Ambrosio anlamı nedir?, Alessandra Ambrosio ne demektir? Gerçek mi? :Alessandra Ambrosio nedir?, Alessandra Ambrosio anlamı nedir?, Alessandra Ambrosio ne demektir? ile ilgili Alessandra Ambrosio nedir?, Alessandra Ambrosio anlamı nedir?, Alessandra Ambrosio ne demektir? burada bulabilirsiniz. Detaylar için sitemizi geziniz Gerçek anlam Alessandra Ambrosio nedir?, Alessandra Ambrosio anlamı nedir?, Alessandra Ambrosio ne demektir? sözcüklerin birincil anlamı ile (varsa) bu anlamla doğrudan ilişkili olan anlamlarıdır. Gerçek anlam, temel anlam ile yan anlamların bileşkesidir. Alessandra Ambrosio nedir?, Alessandra Ambrosio anlamı nedir?, Alessandra Ambrosio ne demektir? Bir sözcüğün mecaz olmayan tüm anlamlarını kapsar.
Alessandra Ambrosio nedir?, Alessandra Ambrosio anlamı nedir?, Alessandra Ambrosio ne demektir? Hakkında? :Alessandra Ambrosio nedir?, Alessandra Ambrosio anlamı nedir?, Alessandra Ambrosio ne demektir? ile ilgili Alessandra Ambrosio nedir?, Alessandra Ambrosio anlamı nedir?, Alessandra Ambrosio ne demektir? burada bulabilirsiniz. Alessandra Ambrosio nedir?, Alessandra Ambrosio anlamı nedir?, Alessandra Ambrosio ne demektir? Detaylar için sitemizi geziniz Alessandra Ambrosio nedir?, Alessandra Ambrosio anlamı nedir?, Alessandra Ambrosio ne demektir? Bu sayfada Hakkında nedir Hakkında ne demek Hakkında ile ilgili sözler cümleler bulmaca kısaca Hakkında anlamı tanımı açılımı Hakkında hakkında bilgiler Alessandra Ambrosio nedir?, Alessandra Ambrosio anlamı nedir?, Alessandra Ambrosio ne demektir? resimleri Hakkında sözleri yazıları kelimesinin sözlük anlamı nedir almanca ingilizce türkçe çevirisini bulabilirsiniz
Mübariz Mansimov, Sinovyal sıvı, Kesişme özelliği, Preon yıldızı, II. Heinrich, Caivano, Finansal sistem, Western blot, Septik artrit, Emilio Arrieta, Gram boyası, Mor bakteri, Pınar Karşıyaka, Arthrobacter koreensis, SSCB Bilimler Akademisi, Rúben Amorim, Necdet Tokatlıoğlu, Zoli Ádok, İnyupikçe, Aygördü, Ayancık, Dolandırıcılık, Jilin, Aşikaga Takauci, Dolomites, Kaşkaval (peynir), İntranet, En İyi Avrupa Filmi Goya Ödülü, Chad Kroeger, Psychotria andevorantensis, Gürsu, Sandıklı, Giresun Üniversitesi, Gelengi, TV Vlaanderen Digitaal, Pew Research Center, Altın Küre Ödülleri, Carlo Goldoni, Tanınan veya kısmen tanınan ülkelerin bayrakları, 2017 Diyarbakır saldırısı, En çok abonesi olan YouTube kanalları, 1904 Copa del Rey, İkili sayı tabanı, Dorudzen bahşı, Flash, Kosova İstihbarat Ajansı, The Hague, Scholastic Aptitude Test, İzmir belediye başkanları listesi, Simbiyotizm, Komensalizm, Yukarıboynuyoğun, Güce, love the way you lie (part ii), Gram boyama, Love the Way You Lie (Part II), Apollo 8, Pteridaceae, Zehirin tarihi, Mbeya bölgesi, Kapsamlı tarım, Sardinya Özerk Bölgesi, Ximena Navarrete, Måneskin, Hüseyinli, Boztepe, Yupik halkları, Çamlıbel, Yerköy, Ötücü kuşlar, Dansevise, Azerbaycan coğrafyası, Bünyamin Aygün, Kanada Eskimoları, Havuzluçam, Elbeyli, Çevreyolu, Apache Ivy, apache ivy, Vefasız Alem, Stuart Pearson, Konvülsiyon, Hasan Celal Güzel, Kiduş, Kâzım Özalp, Göksu (Kilikya), François Hanriot, Naukan Yupikçesi, 1244, Nunivak Çupikçesi, Yüzme (spor), Alaska Yupikçesi, Burkholderia cenocepacia, Kuyruklu Eski Dünya maymunları, Van İskele Tren İstasyonu, Naukan Yupikleri, Desulforudis audaxviator, Anatoliy Parfyonov, Candidatus Carsonella ruddii, Adam Wingard, IV. Antiohos, Osmanlı Devleti Tarihi Zaman Çizelgesi, Eskimo maskeleri, Hüner Coşkuner, Yupikçe, Sultanzade Mehmed Paşa,
Topolojik Nedir?, Hasan Bitmez Kimdir?, Topoğrafik Nedir?, Sancak-ı Şerif Anlamı Nedir, Sancak-ı Şerif Nasıl Oluştu, Sancak-ı Şerif Tarihi, Sancak-ı Şerif Renkleri, Sancak-ı Şerif Tasarımı, Lütfi İlteriş Öney Kimdir?, Ufuk Değerliyurt Kimdir?, Folklorik Nedir?, Rana Berk Kimdir?, Toplum Dışı Nedir?, Fokurdak Nedir?, Toplum Bilimsel Nedir?, Fodulca Nedir?, Ayla Bedirhan Çelik Kimdir?, Harun Özgür Yıldızlı Kimdir?, Samara bayrağı Anlamı Nedir, Samara bayrağı Nasıl Oluştu, Samara bayrağı Tarihi, Samara bayrağı Renkleri, Samara bayrağı Tasarımı, Figen Yıldırım Kimdir?, Flüoresan Nedir?, Ayhan Özçelik Kimdir?, Toplanık Nedir?, İzzet Kaplan Kimdir?, Mühip Kanko Kimdir?, Prensin Bayrağı Anlamı Nedir, Prensin Bayrağı Nasıl Oluştu, Prensin Bayrağı Tarihi, Prensin Bayrağı Renkleri, Prensin Bayrağı Tasarımı, Recep Bozdemir Kimdir?, Ali Topçu Kimdir?, Toparlakça Nedir?, Hurşit Çetin Kimdir?, Fadik Temizyürek Kimdir?, Toparlağımsı Nedir?, Toparlacık Nedir?, Osmanlı bayrağı Anlamı Nedir, Osmanlı bayrağı Nasıl Oluştu, Osmanlı bayrağı Tarihi, Osmanlı bayrağı Renkleri, Osmanlı bayrağı Tasarımı, Ülkü Doğan Kimdir?, Mehmet Akif Perker Kimdir?, Necmi Özgül Kimdir?, Top Sakallı Nedir?, Hasan Daşkın Kimdir?, Hasan Memişoğlu Kimdir?, Nazi Almanyası bayrağı Anlamı Nedir, Nazi Almanyası bayrağı Nasıl Oluştu, Nazi Almanyası bayrağı Tarihi, Nazi Almanyası bayrağı Renkleri, Nazi Almanyası bayrağı Tasarımı, Fitopatolojik Nedir?, Öztürk Keskin Kimdir?, Şeref Baran Genç Kimdir?, Tonla Nedir?, Nuran Ergen Kılıç Kimdir?, Fitne Kumkuması Nedir?, Filiz Orman Akın Kimdir?, Tombulca Nedir?, Fitne Fücur Nedir?, Zürriyetsiz İsminin Anlamı Nedir?, Fitilsiz Nedir?, Natalia Cumhuriyeti Bayrağı Anlamı Nedir, Natalia Cumhuriyeti Bayrağı Nasıl Oluştu, Natalia Cumhuriyeti Bayrağı Tarihi, Natalia Cumhuriyeti Bayrağı Renkleri, Natalia Cumhuriyeti Bayrağı Tasarımı, Zürriyetli İsminin Anlamı Nedir?, Mustafa Süleyman Kurtar Kimdir?, Züppe İsminin Anlamı Nedir?, Fitilci Nedir?, Dağıstan Budak Kimdir?, Yrd Doç Dr Bilge Gökçen Röhlig Kimdir? Yrd Doç Dr Bilge Gökçen Röhlig Nereli Yrd Doç Dr Bilge Gökçen Röhlig Kaç Yaşında?, Zümrüdi İsminin Anlamı Nedir?, Tolgasız Nedir?, Fitçi Nedir?, Hatice Gül Bingöl Kimdir?, Gökhan Baylan Kimdir?, Zülüflü İsminin Anlamı Nedir?, Tolgalı Nedir?, Fişlik Nedir?, Kampuçya Halk Cumhuriyeti bayrağı Anlamı Nedir, Kampuçya Halk Cumhuriyeti bayrağı Nasıl Oluştu, Kampuçya Halk Cumhuriyeti bayrağı Tarihi, Kampuçya Halk Cumhuriyeti bayrağı Renkleri, Kampuçya Halk Cumhuriyeti bayrağı Tasarımı, Toleranssız Nedir?, Züllü İsminin Anlamı Nedir?, Fişli Nedir?, Fişeksiz Nedir?, Zülcelâl İsminin Anlamı Nedir?, Sözdar Akdoğan Kimdir?, Murat Turna Kimdir?, Fahri Özkan Kimdir?, Zührevi İsminin Anlamı Nedir?, Fişekli Nedir?, Züğürt İsminin Anlamı Nedir?, İzmir bayrağı Anlamı Nedir, İzmir bayrağı Nasıl Oluştu, İzmir bayrağı Tarihi, İzmir bayrağı Renkleri, İzmir bayrağı Tasarımı, Filiz Çelik Kimdir?, Toksikolojik Nedir?, Fistolu Nedir?, Koray Önsel Kimdir?, Zübük İsminin Anlamı Nedir?, Toksik Nedir?, Fikret Tufanyazıcı Kimdir?, Zulmeden İsminin Anlamı Nedir?, Fistansız Nedir?, İlker Yücel Kimdir?, Tokatlı Nedir?, Zömbe İsminin Anlamı Nedir?, Gadsden bayrağı Anlamı Nedir, Gadsden bayrağı Nasıl Oluştu, Gadsden bayrağı Tarihi, Gadsden bayrağı Renkleri, Gadsden bayrağı Tasarımı, Tokalı Nedir?, Selma Sarıcıoğlu Çalışkan Kimdir?, Zottiri İsminin Anlamı Nedir?, Ümit Duman Kimdir?, Zot İsminin Anlamı Nedir?, Bahadır Gökmen Kimdir?, Berrin Selbuz Kimdir?, Tok Sözlü Nedir?, Fiskal Nedir?, Zorunlu İsminin Anlamı Nedir?, Zorlu İsminin Anlamı Nedir?,