Alan Walker nedir?, Alan Walker anlamı nedir?, Alan Walker ne demektir?

Alan Walker Nedir?

Alan Walker Nedir?, Alan Walker Nerededir?, Alan Walker Hakkında Bilgi?, Alan Walker Analizi? Alan Walker ilgili Alan Walker ile ilgili bilgileri sitemizde bulabilirsiniz.  Alan Walker ile ilgili daha detaylı bilgi almak ve iletişime geçmek için sayfamıza tıklayabilirsiniz. Alan Walker Ne Anlama Gelir Alan Walker Anlamı Alan Walker Nedir Alan Walker Ne Anlam Taşır Alan Walker Neye İşarettir Alan Walker Tabiri Alan Walker Yorumu 

Alan Walker Kelimesi

Lütfen Alan Walker Kelimesi İle ilgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Kategoriler Sayfamıza Bakınız. Alan Walker İlgili Sözlük Kelimeler Listesi Alan Walker Kelimesinin Anlamı? Alan Walker Ne Demek? ,Alan Walker Ne Demektir? Alan Walker Ne Demektir? Alan Walker Analizi? , Alan Walker Anlamı Nedir?,Alan Walker Ne Demektir? , Alan Walker Açıklaması Nedir? ,Alan Walker Cevabı Nedir?,Alan Walker Kelimesinin Anlamı?,Alan Walker Kelimesinin Anlamı Nedir? ,Alan Walker Kelimesinin Anlamı Ne demek?,Alan Walker Kelimesinin Anlamı Ne demektir?

Alan Walker Bu Kelimeyi Kediniz Aradınız Ve Bulamadınız

Alan Walker Kelimesinin Anlamı Nedir? Alan Walker Kelimesinin Anlamı Ne demek? , Alan Walker Kelimesinin Anlamı Ne demektir?

Demek Ne Demek, Nedir? Tdk'ye Göre Anlamı

Demek kelimesi, dilimizde oldukça kullanılan kelimelerden birisidir. TDK'ye göre, demek kelimesi anlamı şu şekildedir:

Söylemek, söz söylemek -  Ad vermek -  Bir dilde karşılığı olmak -  Herhangi bir ses çıkarmak -  Herhangi bir kanıya, yargıya varmak -  Düşünmek - Oranlamak  - Ummak, - Erişmek -  Bir işe kalkışmak, yeltenmek -  Saymak, kabul etmek -  bir şey anlamına gelmek -  öyle mi,  - yani, anlaşılan -  inanılmayan, beklenmeyen durumlarda kullanılan pekiştirme veya şaşma sözü

Alan Walker Bu Kelimeyi Kediniz Aradınız Ve Bulamadığınız İçin Boş Safyadır

Demek Kelimesi Cümle İçerisinde Kullanımı

Eskilerin dediği gibi beşer, şaşar. -  Muşmulaya döngel de derler.

Kamer `ay` demektir. -  Küt dedi, düştü. -  Bu işe herkes ne der? -  Güzellik desen onda, zenginlik desen onda. -  Bundan sonra gelir mi dersin? -  Saat yedi dedi mi uyanırım. - Kımıldanayım deme, kurşunu yersin. Ağzını açayım deme, çok fena olursun. - Yarım milyon dediğin nedir? - Okuryazar olmak adam olmak demek değildir. -  Vay! Beni kovuyorsun demek, pekâlâ! Alan Walker - Demek gideceksin.

Demek Kelimesi Kullanılan Atasözü Ve Deyimler

- dediği çıkmak - dediğinden (dışarı) çıkmak - dediğine gelmek

 - dedi mi - deme! - demediğini bırakmamak (veya koymamak) - deme gitsin  - demek istemek , - demek ki (veya demek oluyor ki) , - demek olmak , - dememek - der oğlu der - deyip de geçmemek - diyecek yok - dediği çıkmak , {buraya- - dediğinden (dışarı) çıkmak - dediğine gelmek i, - dedi mi , {buraya- - deme! - demediğini bırakmamak (veya koymamak) - deme gitsin , - demek istemek - demek ki (veya demek oluyor ki) - demek olmak - dememek - der oğlu der - deyip de geçmemek - diyecek yok

Alan Walker

Alan Walker Nedir? Alan Walker Ne demek? , Alan Walker Kelimesi İle ilgili Daha Fazla Bilgi , Almak İçin Kategoriler Sayfamıza Bakınız. İlgili Sözlük Kelimeler Listesi

Alan Walker Kelimesinin Anlamı? Alan Walker Ne Demek? Alan Walker Ne Demektir? ,Alan Walker Analizi? Alan Walker Anlamı Nedir? Alan Walker Ne Demektir?, Alan Walker Açıklaması Nedir? , Alan Walker Cevabı Nedir? , Alan Walker Kelimesinin Anlamı?


Alan Walker nedir?, Alan Walker anlamı nedir?, Alan Walker ne demektir?

Alan Walker

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Alan Walker
Genel bilgiler
Tarzlar
MesleklerProdüktör,DJ
Etkin yıllar2015 –günümüz
Müzik şirketi
İlişkili hareketlerIselin Solheim,Avicii,Kygo

Alan Olav Walker, ya da bilinen adıyla Alan Walker (d. 24 Ağustos 1997, Northampton, İngiltere) Britanyalı-Norveçli müzik yapımcısıdır. Elektronik dans müziği olan "Faded"'in kaydını yaptı ve şarkısını NoCopyrightSounds'da "Fade" olarak yayınlandı.

Kariyer[değiştir | kaynağı değiştir]

Alan Walker, 2016

İlk Yılları[değiştir | kaynağı değiştir]

Northampton'da doğmuş olan sanatçı iki yaşında Norveçli annesi ve İngiliz babası ile birlikte Bergen, Norveç'e taşındı. Dijital çağda büyüyen sanatçı, bilgisayaralara karşı olan ilgisi daha sonra programlama ve grafik tasarıma dönüştü. 2012 yılında sanatçı gelen yardımlar ve online takipler ile kendi laptop'undan müzik yapmaya başladı. Sonrasında şarkıları kayıt şirketlerinin ilgisini yakaladı

2015–günümüz: "Faded" ve "Sing Me to Sleep"[değiştir | kaynağı değiştir]

Sanatçının "Fade" adlı şarkısı NoCopyrightSounds tarafından Youtube'de yayınlanınca ilgi kazandı. "Fade" daha sonra Uplifting adlı NCS'nin kompilasyon albümünde yayınlandı.[1] "Spectre" ve "Force" parçaları 2015'i takip etti. Walker İsveç'teki Sony Müzik bünyesi altındaki MER Musikk ile anlaştı ve ilk single'ı ve "Fade" adlı şarkının yeni vokalli versiyonu olan Iselin Solheim eşliğindeki "Faded" adlı şarkısı 25 Kasım 2015'te yayınlandı.[2] Şarkı; hem Norveçdeki VG-lista'da hem de İsveçdeki Sverigetopplistan listelerinde zirveye ulaştı, ayrıca Finlandiya ve Danimarka'da top 10 listesine girdi ve İtalyan, Alman, ABD, İngiliz, Hollanda ve İrlanda listelerinde de görünmeyi başardı. Şarkı düşünüldüğü gibi bir yılı aşan bir yapım üzerindeydi. Şarkı ve iki video üzerinde bir sürü erteleme gerçekleşmişti, Walker bunlar için özür dilemişti. Video yayınlandıktan sonra dünya çapında ilgi kazandı.[2] 19.10.2021 itibarıyla "Faded" YouTube'da 3 milyar izlenmeyi geçti.[3] Ayrıca şarkının enstrümanal versiyonu da 10 Mayıs 2016'da Youtube'de yayınlandı ve 8 milyona yakın görüntülenmeyi aştı.

24 Mayıs 2016'da yeni şarkısı "Sing Me to Sleep" için bir teaser yayınladı. İkinci ve üçüncü teaser'ler sonraki günlerde yayınlandı ve üçüncü teaser'la beraber şarkının yayınlanma tarihinin 3 Haziran olacağı onaylandı.

Diskografi[değiştir | kaynağı değiştir]

Single'lar[değiştir | kaynağı değiştir]

Başlık Yıl En başarılı sıralaması Sertifikalar
NOR
[4]
AUS
[5]
FRA
[6]
GER
[7]
IRE
[8]
ITA
[9]
NLD
[10]
SWE
[11]
UK
[12]
US
"Fade" 2014
"Spectre" 2015
"Force"
"Faded" 1 2 1 1 6 1 2 1 7 80
"Sing Me to Sleep" 2016 1 51 10 9 95
 • GLF: 3× Platinyum
"Routine"
"Alone" 1 89 4 74 36 53 2
 • GLF: 3× Platinyum
"Ignite" (feat. K-391) 2017
"Tired" (feat. Gavin James) 5 68 79 66 78 21
 • GLF: 2× Platinyum
"The Spectre" 5 50 22
"—" single'ın listeye giremediğini ya da o bölgede yayınlanmadığını belirtir.

Kaynakça[değiştir | kaynağı değiştir]

 1. ^ "NCS: Uplifting by Various Artists". iTunes US. 5 Nisan 2016 tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 4 Nisan 2016. 
 2. ^ a b "PopCrush: Best Songs We Heard This Week: Jeremih, The 1975, Alan Walker + More". 24 Aralık 2015 tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 10 Temmuz 2016. 
 3. ^ Walker, Alan (3 Aralık 2015). "Faded". YouTube. 16 Temmuz 2016 tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 18 Mayıs 2016. 
 4. ^ Hung, Steffen. "Discography Alan Walker". Norwegian Charts Portal. Hung Medien (Steffen Hung). 3 Temmuz 2016 tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 10 Temmuz 2016. 
 5. ^ "Discography Alan Walker". Australian Charts Portal. Hung Medien (Steffen Hung). 13 Haziran 2016 tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 7 Haziran 2016. 
 6. ^ "Discographie Alan Walker". French Charts Portal. Hung Medien (Steffen Hung). 13 Haziran 2016 tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 7 Haziran 2016. 
 7. ^ Hung, Steffen. "Discographie Alan Walker". German Charts Portal. Hung Medien (Steffen Hung). 8 Nisan 2016 tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 10 Temmuz 2016. 
 8. ^ Hung, Steffen. "Discography Alan Walker". Irish Charts Portal. Hung Medien (Steffen Hung). 5 Mart 2016 tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 10 Temmuz 2016. 
 9. ^ Hung, Steffen. "Discography Alan Walker: Singles". Italian Charts Portal. Hung Medien (Steffen Hung). 2 Mart 2016 tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 10 Temmuz 2016. 
 10. ^ Hung, Steffen. "Discography Alan Walker". Dutch Charts Portal. Hung Medien (Steffen Hung). 17 Haziran 2016 tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 10 Temmuz 2016. 
 11. ^ Hung, Steffen. "Discography Alan Walker". Swedish Charts Portal. Hung Medien (Steffen Hung). 30 Mart 2016 tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 10 Temmuz 2016. 
 12. ^ "Alan Walker". Officialcharts.com/. Official Charts Company. 1 Haziran 2016 tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 10 Temmuz 2016. 
 13. ^ "Alan Walker". 25 Haziran 2016 tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 10 Temmuz 2016. 
 14. ^ Ryan, Gavin (25 Haziran 2016). "ARIA Singles: Drake 'One Dance' Is Still No 1". Noise11. 27 Haziran 2016 tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 25 Haziran 2016. 
 15. ^ Gallup (4 Şubat 1989). "The Top of the Pops Chart" (PDF). Record Mirror. s. 4. Erişim tarihi: 16 Temmuz 2010. [ölü/kırık bağlantı][ölü/kırık bağlantı]

Dış bağlantılar[değiştir | kaynağı değiştir]


Alan Walker nedir?, Alan Walker anlamı nedir?, Alan Walker ne demektir? Nedir? :Alan Walker nedir?, Alan Walker anlamı nedir?, Alan Walker ne demektir? ile ilgili Alan Walker nedir?, Alan Walker anlamı nedir?, Alan Walker ne demektir? burada bulabilirsiniz. Detaylar için sitemizi geziniz Alan Walker nedir?, Alan Walker anlamı nedir?, Alan Walker ne demektir? Ne Demektir? Alan Walker nedir?, Alan Walker anlamı nedir?, Alan Walker ne demektir? Açıklaması Nedir? Alan Walker nedir?, Alan Walker anlamı nedir?, Alan Walker ne demektir? Cevabı Nedir? Alan Walker nedir?, Alan Walker anlamı nedir?, Alan Walker ne demektir? Kelimesinin Anlamı? Alan Walker nedir?, Alan Walker anlamı nedir?, Alan Walker ne demektir? konusu Nedir Ne, yaşantımızda sık kullanılan kelimelerden birisi olarak karşımıza çıkar. Hem sosyal medyada hem de gündelik yaşantıda kullanılan ne kelimesi, uzun yıllardan beri dilimizdedir. Alan Walker nedir?, Alan Walker anlamı nedir?, Alan Walker ne demektir? Türk Dil Kurumu na (TDK) göre farklı anlamları olan ne kelimesi, Türkçe de tek başına ya da çeşitli cümleler eşliğinde kullanılabilir. Alan Walker nedir?, Alan Walker anlamı nedir?, Alan Walker ne demektir? Ne kelimesi ne demek, TDK ya göre anlamı nedir sorularının cevabını arayanlar için bildiris.com doğru adres! Peki, ne kelimesi ne demek, TDK ye göre anlamı nedir? Alan Walker nedir?, Alan Walker anlamı nedir?, Alan Walker ne demektir? Ne kelimesinin kökeni ne, ne kelimesinin kaç anlamı var? Alan Walker nedir?, Alan Walker anlamı nedir?, Alan Walker ne demektir? İşte TDK bilgileri ile merak edilenler
Alan Walker nedir?, Alan Walker anlamı nedir?, Alan Walker ne demektir? Açıklaması? :Alan Walker nedir?, Alan Walker anlamı nedir?, Alan Walker ne demektir? Açıklama Bir Terim Kavram Ya Da Başka Dilsel Olgunun Daha İyi Anlaşılması İçin Yapılan Ek Bilgidir.Alan Walker nedir?, Alan Walker anlamı nedir?, Alan Walker ne demektir? Söz Konusu Bilgi Açıklanacak Sözcükten Daha Uzun Olur Alan Walker nedir?, Alan Walker anlamı nedir?, Alan Walker ne demektir? Açıklama İle İlgili Durumun Kanıtı Şu Şekilde Doğrulanabilir Alan Walker nedir?, Alan Walker anlamı nedir?, Alan Walker ne demektir? Bir Sözlükteki Tanım İlgili Sözcük Yerine Kullanılabilirse, Bu Bir Açıklamadır. Alan Walker nedir?, Alan Walker anlamı nedir?, Alan Walker ne demektir? Yani Aynı Bağlam İçinde Hem Sözcük Hem De Tanım Kullanılırsa Ve Anlamsal Açıdan Bir Sorun Oluşturmuyorsa Bu Bir Açıklamadır.
Alan Walker nedir?, Alan Walker anlamı nedir?, Alan Walker ne demektir? Gerçek mi? :Alan Walker nedir?, Alan Walker anlamı nedir?, Alan Walker ne demektir? ile ilgili Alan Walker nedir?, Alan Walker anlamı nedir?, Alan Walker ne demektir? burada bulabilirsiniz. Detaylar için sitemizi geziniz Gerçek anlam Alan Walker nedir?, Alan Walker anlamı nedir?, Alan Walker ne demektir? sözcüklerin birincil anlamı ile (varsa) bu anlamla doğrudan ilişkili olan anlamlarıdır. Gerçek anlam, temel anlam ile yan anlamların bileşkesidir. Alan Walker nedir?, Alan Walker anlamı nedir?, Alan Walker ne demektir? Bir sözcüğün mecaz olmayan tüm anlamlarını kapsar.
Alan Walker nedir?, Alan Walker anlamı nedir?, Alan Walker ne demektir? Hakkında? :Alan Walker nedir?, Alan Walker anlamı nedir?, Alan Walker ne demektir? ile ilgili Alan Walker nedir?, Alan Walker anlamı nedir?, Alan Walker ne demektir? burada bulabilirsiniz. Alan Walker nedir?, Alan Walker anlamı nedir?, Alan Walker ne demektir? Detaylar için sitemizi geziniz Alan Walker nedir?, Alan Walker anlamı nedir?, Alan Walker ne demektir? Bu sayfada Hakkında nedir Hakkında ne demek Hakkında ile ilgili sözler cümleler bulmaca kısaca Hakkında anlamı tanımı açılımı Hakkında hakkında bilgiler Alan Walker nedir?, Alan Walker anlamı nedir?, Alan Walker ne demektir? resimleri Hakkında sözleri yazıları kelimesinin sözlük anlamı nedir almanca ingilizce türkçe çevirisini bulabilirsiniz
Darwins Game, Mehdi Turabi, Ağılköy, Eğirdir, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetindeki gazetelerin listesi, Muhsin Füruzan, 2004 Hint Okyanusu depremi ve tsunamisi, Appiano Gentile, Alexandre Pato, Gazimağusa İlçesi, Bozon, Münci Kalayoğlu, Aston Villa FC istatistikleri ve rekorları listesi, Appian Yolu, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Kimlik Kartı, Semboller, Vinnipeg, etki alanı, Kalomira, Kuzey Kıbrıstaki bankalar listesi, Cengiz Han (film, 1965), kktc cumhuriyet meclisi 7. dönem milletvekilleri listesi, KKTC Cumhuriyet Meclisi 8. dönem milletvekilleri listesi, Pali dili, Soner Örnek, Anton Çiçulin, Antropik sapma, Vertu, Türkiyede seçimler, KKTC Cumhuriyet Meclisi, Kolha, Mehmet İhsan Topaloğlu, Daniel Gastl, Yapısalcılık, Anthony Pagden, İskele İlçesi, Ninjutsu, İvan Turgenyev, Ryutaro Hashimoto, Bucaspor 1928, Transpirasyon, Appetite for Destruction, Yasin Pehlivan, Yezid bin Ebu Süfyan, Türk Devlet ve Toplulukları Dostluk Kardeşlik ve İşbirliği Kurultayı, Angela Ahrendts, Haydarizade İbrahim Efendi, Antik Yunan dini, Lefke İlçesi, Öğrenci hakları, Cevad Zarinçe, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetinde siyaset, Estadio Metropolitano, Hüseyin Cahit Yalçın, İslam İşbirliği Teşkilatı Parlamento Birliği, Pokal Nogometne zveze Slovenije, Paleosol, Bir sonraki Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti genel seçimleri, Stipe Perica, KKTC Cumhuriyet Meclisi 9. dönem milletvekilleri listesi, James Forrest (1991 doğumlu futbolcu), Pose (dizi), Çukurköy, Milas, Bostrychia olivacea olivacea, Rudolf Belling, Andreas, Mehmed Burhaneddin Efendi (1885 doğumlu şehzade), Corcyrogobius, Aldeia de Santo António, Sırbistan Ulusal Kütüphanesi, Appenzell Innerrhoden kantonu, Güzelyurt İlçesi, Chiara, Fatih Sultan Mehmet Mahallesi, 1820 Devrimleri, Mahmut Ragıp Gazimihal, Las Vegas, Seksting, Klasik Weimar, Okinawa Muharebesi, Candy Clark, Ming Tarihi, Michel Jobert, Kordoleon, Metin Toy, Filoktetes (Sofokles), Bozkurt, Turgutlu, Ashmore ve Cartier Adaları, Yohei Kurakawa, Dream Türk, Alfacar, Mahindra, Appenzell Ausserrhoden kantonu, Yannis Andetokunbo, Edwin Gyasi, Gumball, Talas Ala Dağları, Muhammed Deif, Prespa (belediye), Dionysia, Habbo,
Yıprak Nedir?, Şaş Nedir?, El Salvadorlu İsminin Anlamı Nedir?, El Salvadorlu Nedir?, Ayhan Akbin Kimdir?, Ali Atabeyoğlu Kimdir?, Yardımsever İsminin Anlamı Nedir?, Sölpük İsminin Anlamı Nedir?, Muhtemel İsminin Anlamı Nedir?, Uğur Alet Kimdir?, Yımızık Nedir?, El Kiri İsminin Anlamı Nedir?, El Kiri Nedir?, Sema Albayram Kimdir?, Dilan Güler Kimdir?, Aygün Yıldırım Kimdir?, Yardakçı İsminin Anlamı Nedir?, Sökük İsminin Anlamı Nedir?, Muhtelit İsminin Anlamı Nedir?, Yıltırık Nedir?, El Değmemiş İsminin Anlamı Nedir?, Aygün Taşkıran Kimdir?, Şarklı Nedir?, Ekzotermik İsminin Anlamı Nedir?, Yarayışsız İsminin Anlamı Nedir?, Sökel İsminin Anlamı Nedir?, Muhtelis İsminin Anlamı Nedir?, Cemiyet Kışlıoğlu Kimdir?, Recep Yavaş Kimdir?, Pelin Sönmez Kimdir?, Aygün Kazımova Kimdir?, Aygün Beyler Kimdir?, Paraguay bayrağı Anlamı Nedir, Paraguay bayrağı Nasıl Oluştu, Paraguay bayrağı Tarihi, Paraguay bayrağı Renkleri, Paraguay bayrağı Tasarımı, Yarayışlı İsminin Anlamı Nedir?, Söğütlü İsminin Anlamı Nedir?, Muhtelif İsminin Anlamı Nedir?, Aygün Attar Kimdir?, Şaraplı Nedir?, Ekvatoral İsminin Anlamı Nedir?, Yaratıcı İsminin Anlamı Nedir?, Söğüt Yaprakböceği İsminin Anlamı Nedir?, Muhtel İsminin Anlamı Nedir?, Saadet Diriarın Kimdir?, Mesut Niziplioğlu Kimdir?, Mehmet Çetin Kimdir?, Şapşalca Nedir?, Ekvator Gineli İsminin Anlamı Nedir?, Ekvator Gineli Nedir?, Yaraşır İsminin Anlamı Nedir?, Söbe İsminin Anlamı Nedir?, Bekir Atahan Kimdir?, Muhtekir İsminin Anlamı Nedir?, Yılkı Nedir?, Şapşalak Nedir?, Aygerim Kojakanova Kimdir?, Ekvadorlu İsminin Anlamı Nedir?, Ekvadorlu Nedir?, Yaraşıksız İsminin Anlamı Nedir?, Soyut İsminin Anlamı Nedir?, Muhtar İsminin Anlamı Nedir?, Aybüke Gezerel Kimdir?, Yılışkan Nedir?, Mültesim Nedir?, Ekşimtırak İsminin Anlamı Nedir?, Ekşimtırak Nedir?, Papua Yeni Gine bayrağı Anlamı Nedir, Papua Yeni Gine bayrağı Nasıl Oluştu, Papua Yeni Gine bayrağı Tarihi, Papua Yeni Gine bayrağı Renkleri, Papua Yeni Gine bayrağı Tasarımı, Ayfer Tunç Kimdir?, Nevra İmamoğlu Kimdir?, Yaraşıklı İsminin Anlamı Nedir?, Soyungan İsminin Anlamı Nedir?, Şapkasız Nedir?, Muhtaç İsminin Anlamı Nedir?, Ekşimsi İsminin Anlamı Nedir?, Mehmet Murat Yaprak Kimdir?, Şapkalık Nedir?, Ekşili İsminin Anlamı Nedir?, Gökhan Özer Kimdir?, Yaraş İsminin Anlamı Nedir?, Soyu Tükenmiş İsminin Anlamı Nedir?, Muhrik İsminin Anlamı Nedir?, Metin Karadeniz Kimdir?, Songül Koçdağ Kimdir?, Ayfer Er Kimdir?, Yıldızsı Nedir?, Şapkalı Nedir?, Mülhit Nedir?, Yararsız İsminin Anlamı Nedir?, Soysuz İsminin Anlamı Nedir?, Muhnik İsminin Anlamı Nedir?, Feime Akıncı Kimdir?, Ayfer Dönmez Kimdir?, Ekstra İsminin Anlamı Nedir?, Yararlı İsminin Anlamı Nedir?, Bilsay Kanat Kimdir?, Soylu Soplu İsminin Anlamı Nedir?, Muhlis İsminin Anlamı Nedir?, Panama bayrağı Anlamı Nedir, Panama bayrağı Nasıl Oluştu, Panama bayrağı Tarihi, Panama bayrağı Renkleri, Panama bayrağı Tasarımı, Ayfer Akansel Altay Kimdir?, Yıldızlararası Nedir?, Eksiltili İsminin Anlamı Nedir?,