Alan Walker nedir?, Alan Walker anlamı nedir?, Alan Walker ne demektir?

Alan Walker Nedir?

Alan Walker Nedir?, Alan Walker Nerededir?, Alan Walker Hakkında Bilgi?, Alan Walker Analizi? Alan Walker ilgili Alan Walker ile ilgili bilgileri sitemizde bulabilirsiniz.  Alan Walker ile ilgili daha detaylı bilgi almak ve iletişime geçmek için sayfamıza tıklayabilirsiniz. Alan Walker Ne Anlama Gelir Alan Walker Anlamı Alan Walker Nedir Alan Walker Ne Anlam Taşır Alan Walker Neye İşarettir Alan Walker Tabiri Alan Walker Yorumu 

Alan Walker Kelimesi

Lütfen Alan Walker Kelimesi İle ilgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Kategoriler Sayfamıza Bakınız. Alan Walker İlgili Sözlük Kelimeler Listesi Alan Walker Kelimesinin Anlamı? Alan Walker Ne Demek? ,Alan Walker Ne Demektir? Alan Walker Ne Demektir? Alan Walker Analizi? , Alan Walker Anlamı Nedir?,Alan Walker Ne Demektir? , Alan Walker Açıklaması Nedir? ,Alan Walker Cevabı Nedir?,Alan Walker Kelimesinin Anlamı?,Alan Walker Kelimesinin Anlamı Nedir? ,Alan Walker Kelimesinin Anlamı Ne demek?,Alan Walker Kelimesinin Anlamı Ne demektir?

Alan Walker

Alan Walker Kelimesinin Anlamı Nedir? Alan Walker Kelimesinin Anlamı Ne demek? , Alan Walker Kelimesinin Anlamı Ne demektir?

Demek Ne Demek, Nedir? Tdk'ye Göre Anlamı

Demek kelimesi, dilimizde oldukça kullanılan kelimelerden birisidir. TDK'ye göre, demek kelimesi anlamı şu şekildedir:

Alan Walker - Söylemek, söz söylemek -  Ad vermek -  Bir dilde karşılığı olmak -  Herhangi bir ses çıkarmak -  Herhangi bir kanıya, yargıya varmak -  Düşünmek Alan Walker - Oranlamak Alan Walker - Ummak, - Erişmek -  Bir işe kalkışmak, yeltenmek -  Saymak, kabul etmek -  bir şey anlamına gelmek -  öyle mi,  - yani, anlaşılan -  inanılmayan, beklenmeyen durumlarda kullanılan pekiştirme veya şaşma sözü

Demek Kelimesi Cümle İçerisinde Kullanımı

Alan Walker - Eskilerin dediği gibi beşer, şaşar. -  Muşmulaya döngel de derler.

Alan Walker - Kamer `ay` demektir. -  Küt dedi, düştü. -  Bu işe herkes ne der? -  Güzellik desen onda, zenginlik desen onda. -  Bundan sonra gelir mi dersin? -  Saat yedi dedi mi uyanırım. - Kımıldanayım deme, kurşunu yersin. Ağzını açayım deme, çok fena olursun. - Yarım milyon dediğin nedir? - Okuryazar olmak adam olmak demek değildir. -  Vay! Beni kovuyorsun demek, pekâlâ! Alan Walker - Demek gideceksin.

Demek Kelimesi Kullanılan Atasözü Ve Deyimler

- dediği çıkmak - dediğinden (dışarı) çıkmak - dediğine gelmek

 - dedi mi - deme! - demediğini bırakmamak (veya koymamak) - deme gitsin  - demek istemek , - demek ki (veya demek oluyor ki) , - demek olmak , - dememek - der oğlu der - deyip de geçmemek - diyecek yok - dediği çıkmak , {buraya- - dediğinden (dışarı) çıkmak - dediğine gelmek i, - dedi mi , {buraya- - deme! - demediğini bırakmamak (veya koymamak) - deme gitsin , - demek istemek - demek ki (veya demek oluyor ki) - demek olmak - dememek - der oğlu der - deyip de geçmemek - diyecek yok

Alan Walker

Alan Walker Nedir? Alan Walker Ne demek? , Alan Walker Kelimesi İle ilgili Daha Fazla Bilgi , Almak İçin Kategoriler Sayfamıza Bakınız. İlgili Sözlük Kelimeler Listesi

Alan Walker Kelimesinin Anlamı? Alan Walker Ne Demek? Alan Walker Ne Demektir? ,Alan Walker Analizi? Alan Walker Anlamı Nedir? Alan Walker Ne Demektir?, Alan Walker Açıklaması Nedir? , Alan Walker Cevabı Nedir? , Alan Walker Kelimesinin Anlamı?


Alan Walker nedir?, Alan Walker anlamı nedir?, Alan Walker ne demektir?

Alan Walker

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Alan Walker
Genel bilgiler
Tarzlar
Meslekler Prodüktör,DJ
Etkin yıllar 2015 –günümüz
Müzik şirketi
İlişkili hareketler Iselin Solheim,Avicii,Kygo

Alan Olav Walker, ya da bilinen adıyla Alan Walker (d. 24 Ağustos 1997, Northampton, İngiltere) Britanyalı-Norveçli müzik yapımcısıdır. Elektronik dans müziği olan "Faded"'in kaydını yaptı ve şarkısını NoCopyrightSounds'da "Fade" olarak yayınlandı.

Kariyer[değiştir | kaynağı değiştir]

Alan Walker, 2016

İlk Yılları[değiştir | kaynağı değiştir]

Northampton'da doğmuş olan sanatçı iki yaşında Norveçli annesi ve İngiliz babası ile birlikte Bergen, Norveç'e taşındı. Dijital çağda büyüyen sanatçı, bilgisayaralara karşı olan ilgisi daha sonra programlama ve grafik tasarıma dönüştü. 2012 yılında sanatçı gelen yardımlar ve online takipler ile kendi laptop'undan müzik yapmaya başladı. Sonrasında şarkıları kayıt şirketlerinin ilgisini yakaladı

2015–günümüz: "Faded" ve "Sing Me to Sleep"[değiştir | kaynağı değiştir]

Sanatçının "Fade" adlı şarkısı NoCopyrightSounds tarafından Youtube'de yayınlanınca ilgi kazandı. "Fade" daha sonra Uplifting adlı NCS'nin kompilasyon albümünde yayınlandı.[1] "Spectre" ve "Force" parçaları 2015'i takip etti. Walker İsveç'teki Sony Müzik bünyesi altındaki MER Musikk ile anlaştı ve ilk single'ı ve "Fade" adlı şarkının yeni vokalli versiyonu olan Iselin Solheim eşliğindeki "Faded" adlı şarkısı 25 Kasım 2015'te yayınlandı.[2] Şarkı; hem Norveçdeki VG-lista'da hem de İsveçdeki Sverigetopplistan listelerinde zirveye ulaştı, ayrıca Finlandiya ve Danimarka'da top 10 listesine girdi ve İtalyan, Alman, ABD, İngiliz, Hollanda ve İrlanda listelerinde de görünmeyi başardı. Şarkı düşünüldüğü gibi bir yılı aşan bir yapım üzerindeydi. Şarkı ve iki video üzerinde bir sürü erteleme gerçekleşmişti, Walker bunlar için özür dilemişti. Video yayınlandıktan sonra dünya çapında ilgi kazandı.[2] 19.10.2021 itibarıyla "Faded" YouTube'da 3 milyar izlenmeyi geçti.[3] Ayrıca şarkının enstrümanal versiyonu da 10 Mayıs 2016'da Youtube'de yayınlandı ve 8 milyona yakın görüntülenmeyi aştı.

24 Mayıs 2016'da yeni şarkısı "Sing Me to Sleep" için bir teaser yayınladı. İkinci ve üçüncü teaser'ler sonraki günlerde yayınlandı ve üçüncü teaser'la beraber şarkının yayınlanma tarihinin 3 Haziran olacağı onaylandı.

Diskografi[değiştir | kaynağı değiştir]

Single'lar[değiştir | kaynağı değiştir]

Başlık Yıl En başarılı sıralaması Sertifikalar
NOR
[4]
AUS
[5]
FRA
[6]
GER
[7]
IRE
[8]
ITA
[9]
NLD
[10]
SWE
[11]
UK
[12]
US
"Fade" 2014
"Spectre" 2015
"Force"
"Faded" 1 2 1 1 6 1 2 1 7 80
"Sing Me to Sleep" 2016 1 51 10 9 95
 • GLF: 3× Platinyum
"Routine"
"Alone" 1 89 4 74 36 53 2
 • GLF: 3× Platinyum
"Ignite" (feat. K-391) 2017
"Tired" (feat. Gavin James) 5 68 79 66 78 21
 • GLF: 2× Platinyum
"The Spectre" 5 50 22
"—" single'ın listeye giremediğini ya da o bölgede yayınlanmadığını belirtir.

Kaynakça[değiştir | kaynağı değiştir]

 1. ^ "NCS: Uplifting by Various Artists". iTunes US. 5 Nisan 2016 tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 4 Nisan 2016. 
 2. ^ a b "PopCrush: Best Songs We Heard This Week: Jeremih, The 1975, Alan Walker + More". 24 Aralık 2015 tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 10 Temmuz 2016. 
 3. ^ Walker, Alan (3 Aralık 2015). "Faded". YouTube. 16 Temmuz 2016 tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 18 Mayıs 2016. 
 4. ^ Hung, Steffen. "Discography Alan Walker". Norwegian Charts Portal. Hung Medien (Steffen Hung). 3 Temmuz 2016 tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 10 Temmuz 2016. 
 5. ^ "Discography Alan Walker". Australian Charts Portal. Hung Medien (Steffen Hung). 13 Haziran 2016 tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 7 Haziran 2016. 
 6. ^ "Discographie Alan Walker". French Charts Portal. Hung Medien (Steffen Hung). 13 Haziran 2016 tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 7 Haziran 2016. 
 7. ^ Hung, Steffen. "Discographie Alan Walker". German Charts Portal. Hung Medien (Steffen Hung). 8 Nisan 2016 tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 10 Temmuz 2016. 
 8. ^ Hung, Steffen. "Discography Alan Walker". Irish Charts Portal. Hung Medien (Steffen Hung). 5 Mart 2016 tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 10 Temmuz 2016. 
 9. ^ Hung, Steffen. "Discography Alan Walker: Singles". Italian Charts Portal. Hung Medien (Steffen Hung). 2 Mart 2016 tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 10 Temmuz 2016. 
 10. ^ Hung, Steffen. "Discography Alan Walker". Dutch Charts Portal. Hung Medien (Steffen Hung). 17 Haziran 2016 tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 10 Temmuz 2016. 
 11. ^ Hung, Steffen. "Discography Alan Walker". Swedish Charts Portal. Hung Medien (Steffen Hung). 30 Mart 2016 tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 10 Temmuz 2016. 
 12. ^ "Alan Walker". Officialcharts.com/. Official Charts Company. 1 Haziran 2016 tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 10 Temmuz 2016. 
 13. ^ "Alan Walker". 25 Haziran 2016 tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 10 Temmuz 2016. 
 14. ^ Ryan, Gavin (25 Haziran 2016). "ARIA Singles: Drake 'One Dance' Is Still No 1". Noise11. 27 Haziran 2016 tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 25 Haziran 2016. 
 15. ^ Gallup (4 Şubat 1989). "The Top of the Pops Chart" (PDF). Record Mirror. s. 4. Erişim tarihi: 16 Temmuz 2010. [ölü/kırık bağlantı][ölü/kırık bağlantı]

Dış bağlantılar[değiştir | kaynağı değiştir]


Alan Walker nedir?, Alan Walker anlamı nedir?, Alan Walker ne demektir? Nedir? :Alan Walker nedir?, Alan Walker anlamı nedir?, Alan Walker ne demektir? ile ilgili Alan Walker nedir?, Alan Walker anlamı nedir?, Alan Walker ne demektir? burada bulabilirsiniz. Detaylar için sitemizi geziniz Alan Walker nedir?, Alan Walker anlamı nedir?, Alan Walker ne demektir? Ne Demektir? Alan Walker nedir?, Alan Walker anlamı nedir?, Alan Walker ne demektir? Açıklaması Nedir? Alan Walker nedir?, Alan Walker anlamı nedir?, Alan Walker ne demektir? Cevabı Nedir? Alan Walker nedir?, Alan Walker anlamı nedir?, Alan Walker ne demektir? Kelimesinin Anlamı? Alan Walker nedir?, Alan Walker anlamı nedir?, Alan Walker ne demektir? konusu Nedir Ne, yaşantımızda sık kullanılan kelimelerden birisi olarak karşımıza çıkar. Hem sosyal medyada hem de gündelik yaşantıda kullanılan ne kelimesi, uzun yıllardan beri dilimizdedir. Alan Walker nedir?, Alan Walker anlamı nedir?, Alan Walker ne demektir? Türk Dil Kurumu na (TDK) göre farklı anlamları olan ne kelimesi, Türkçe de tek başına ya da çeşitli cümleler eşliğinde kullanılabilir. Alan Walker nedir?, Alan Walker anlamı nedir?, Alan Walker ne demektir? Ne kelimesi ne demek, TDK ya göre anlamı nedir sorularının cevabını arayanlar için bildiris.com doğru adres! Peki, ne kelimesi ne demek, TDK ye göre anlamı nedir? Alan Walker nedir?, Alan Walker anlamı nedir?, Alan Walker ne demektir? Ne kelimesinin kökeni ne, ne kelimesinin kaç anlamı var? Alan Walker nedir?, Alan Walker anlamı nedir?, Alan Walker ne demektir? İşte TDK bilgileri ile merak edilenler
Alan Walker nedir?, Alan Walker anlamı nedir?, Alan Walker ne demektir? Açıklaması? :Alan Walker nedir?, Alan Walker anlamı nedir?, Alan Walker ne demektir? Açıklama Bir Terim Kavram Ya Da Başka Dilsel Olgunun Daha İyi Anlaşılması İçin Yapılan Ek Bilgidir.Alan Walker nedir?, Alan Walker anlamı nedir?, Alan Walker ne demektir? Söz Konusu Bilgi Açıklanacak Sözcükten Daha Uzun Olur Alan Walker nedir?, Alan Walker anlamı nedir?, Alan Walker ne demektir? Açıklama İle İlgili Durumun Kanıtı Şu Şekilde Doğrulanabilir Alan Walker nedir?, Alan Walker anlamı nedir?, Alan Walker ne demektir? Bir Sözlükteki Tanım İlgili Sözcük Yerine Kullanılabilirse, Bu Bir Açıklamadır. Alan Walker nedir?, Alan Walker anlamı nedir?, Alan Walker ne demektir? Yani Aynı Bağlam İçinde Hem Sözcük Hem De Tanım Kullanılırsa Ve Anlamsal Açıdan Bir Sorun Oluşturmuyorsa Bu Bir Açıklamadır.
Alan Walker nedir?, Alan Walker anlamı nedir?, Alan Walker ne demektir? Gerçek mi? :Alan Walker nedir?, Alan Walker anlamı nedir?, Alan Walker ne demektir? ile ilgili Alan Walker nedir?, Alan Walker anlamı nedir?, Alan Walker ne demektir? burada bulabilirsiniz. Detaylar için sitemizi geziniz Gerçek anlam Alan Walker nedir?, Alan Walker anlamı nedir?, Alan Walker ne demektir? sözcüklerin birincil anlamı ile (varsa) bu anlamla doğrudan ilişkili olan anlamlarıdır. Gerçek anlam, temel anlam ile yan anlamların bileşkesidir. Alan Walker nedir?, Alan Walker anlamı nedir?, Alan Walker ne demektir? Bir sözcüğün mecaz olmayan tüm anlamlarını kapsar.
Alan Walker nedir?, Alan Walker anlamı nedir?, Alan Walker ne demektir? Hakkında? :Alan Walker nedir?, Alan Walker anlamı nedir?, Alan Walker ne demektir? ile ilgili Alan Walker nedir?, Alan Walker anlamı nedir?, Alan Walker ne demektir? burada bulabilirsiniz. Alan Walker nedir?, Alan Walker anlamı nedir?, Alan Walker ne demektir? Detaylar için sitemizi geziniz Alan Walker nedir?, Alan Walker anlamı nedir?, Alan Walker ne demektir? Bu sayfada Hakkında nedir Hakkında ne demek Hakkında ile ilgili sözler cümleler bulmaca kısaca Hakkında anlamı tanımı açılımı Hakkında hakkında bilgiler Alan Walker nedir?, Alan Walker anlamı nedir?, Alan Walker ne demektir? resimleri Hakkında sözleri yazıları kelimesinin sözlük anlamı nedir almanca ingilizce türkçe çevirisini bulabilirsiniz
Donald Trump, Büyükesence Orhan Camii, İstismar, 1989 Sudan askerî darbesi, Avrupa Birliği’nin eğitim politikaları ve teşvikleri, İsimsiz Mario filmi, Abdülmelik bin Mervan, İntikamcı, Taça de Portugal, Virbhadra Singh, Khamis Mushait, Matteo Renzi, Yumurta (film), Başkurtistan, Anayasa Mahkemesi, Pudu, Procrustes, Cerumen, Yürütme erki, Rudolf Hess, İtalya başbakanı, Voronej Muharebesi (1942), İtalya cumhurbaşkanı, User interface, Mamadou Niang, Dürzî, Chuck McCann, Neoplan, V. Germanos, Ogün Samast, İnkılap Tren İstasyonu, MTV Video Müzik Ödülleri, Karasal iklim, 1937 yapımı Türk filmleri, Ilıman dönencealtı iklim, Allahın sıfatları, Prag Ayaklanması, Son Telgraf, Köppen iklim sınıflandırması, Bahamalar bayrağı, Kurban Berdiyev, Nehbendan şehristanı, TCDD Açık Hava Buharlı Lokomotif Müzesi, Oruk, NGC 1465, Koca yemiş, Karabisianoi, Bad Robot Productions, Bankerler krizi, İngiliz Bahçesi, Barents Denizi, Nissan Terrano II, Perihan Mağden, Kamu İktisadi Teşebbüsü, Fransız Bahçesi, Steve Morse, Basilosauridae, Miroslav Zikmund, Lattice Semiconductor, Talat Halman, Sicilya göknarı, Glen Dawson, Srinivasa Ramanujan, Taurisano, İstanbul kertenkelesi, Kampüs ağı, Hamedan merkezî bahşı, Rana italica, Sungurlu, Çorum, Thabo Mbeki, HowStuffWorks, Aspic, Cayman Adaları millî futbol takımı, 22. Altın Portakal Film Festivali, Alt tabaka, Atatürk Anıtı, Kanberra, İtalyan kurdu, Orta Avrupa, Comacchio, Orbetello, Hoder, Redmi, Haberturk.com, Venedik Lagünü, Kosova pasaportu, Seks sektörü, Denver, İğdir, Zile, Bering Denizi, Karma dövüş sanatları, Yeni, Aliağa, Elektron mikroskobu, Jandarma genel komutanları listesi, Amir Hossein Sadeghi, Johann Peter Eckermann, Türkiye Seyahat Acentaları Birliği, Como Gölü, Bratsk, Mşatta Sarayı, Pirsingler listesi,
Kafası Kıyak İsminin Anlamı Nedir?, Gerilimli İsminin Anlamı Nedir?, Göçücü Nedir?, Kıtı Kıtına İsminin Anlamı Nedir?, Amerikan Samoası bayrağı Anlamı Nedir, Amerikan Samoası bayrağı Nasıl Oluştu, Amerikan Samoası bayrağı Tarihi, Amerikan Samoası bayrağı Renkleri, Amerikan Samoası bayrağı Tasarımı, Çok Partili İsminin Anlamı Nedir?, Ara Sarafyan Kimdir?, Asude İsminin Anlamı Nedir?, Alp Kırşan Kimdir?, Akdağ Saydut Kimdir?, Tövbesiz İsminin Anlamı Nedir?, Sabunsuz İsminin Anlamı Nedir?, Oryantal İsminin Anlamı Nedir?, Lüleli İsminin Anlamı Nedir?, Kafası İyi İsminin Anlamı Nedir?, Gerili İsminin Anlamı Nedir?, Çözümsüz Nedir?, Astropikal İsminin Anlamı Nedir?, Ara Malikian Kimdir?, Kıt İsminin Anlamı Nedir?, Alp Gürkan Kimdir?, Çok Ortaklı İsminin Anlamı Nedir?, Astronomik İsminin Anlamı Nedir?, Ara Haçatryan Kimdir?, Tövbeli İsminin Anlamı Nedir?, Sabunluk İsminin Anlamı Nedir?, Oruçsuz İsminin Anlamı Nedir?, Lüle Lüle İsminin Anlamı Nedir?, Tüplü Nedir?, Öksürüklü Tıksırıklı Nedir?, Kafası Dumanlı İsminin Anlamı Nedir?, Gerileyici İsminin Anlamı Nedir?, Kışlık İsminin Anlamı Nedir?, Alp Ersönmez Kimdir?, Çok Katlı İsminin Anlamı Nedir?, Astrolojik İsminin Anlamı Nedir?, Aquivaldo Mosquera Kimdir?, Öksürüklü Nedir?, Kafası Çatlak İsminin Anlamı Nedir?, Gerilek İsminin Anlamı Nedir?, Göçeri Nedir?, Tövbekâr İsminin Anlamı Nedir?, Çözümlemeli Nedir?, Sabunlu İsminin Anlamı Nedir?, Oruçlu İsminin Anlamı Nedir?, Lüksemburglu İsminin Anlamı Nedir?, Alp Eden Kimdir?, Astragan İsminin Anlamı Nedir?, Kışkırtıcı İsminin Anlamı Nedir?, Javier Aquino Kimdir?, Çok Hücreli İsminin Anlamı Nedir?, Astözel İsminin Anlamı Nedir?, Tümleyici Nedir?, Öksürtücü Nedir?, Mahsuldar Nedir?, Kafası Bulutlu İsminin Anlamı Nedir?, Gerici İsminin Anlamı Nedir?, Göçer Konar Nedir?, Alberto Aquilani Kimdir?, Alp Çoker Kimdir?, Törpülü İsminin Anlamı Nedir?, Sabunculuk İsminin Anlamı Nedir?, Ortopedik İsminin Anlamı Nedir?, Lüks İsminin Anlamı Nedir?, Kısmi İsminin Anlamı Nedir?, Amerika Birleşik Devletleri bayrağı Anlamı Nedir, Amerika Birleşik Devletleri bayrağı Nasıl Oluştu, Amerika Birleşik Devletleri bayrağı Tarihi, Amerika Birleşik Devletleri bayrağı Renkleri, Amerika Birleşik Devletleri bayrağı Tasarımı, Almanya bayrağı Anlamı Nedir, Almanya bayrağı Nasıl Oluştu, Almanya bayrağı Tarihi, Almanya bayrağı Renkleri, Almanya bayrağı Tasarımı, Åland bayrağı Anlamı Nedir, Åland bayrağı Nasıl Oluştu, Åland bayrağı Tarihi, Åland bayrağı Renkleri, Åland bayrağı Tasarımı, Ağrotur ve Dikelya bayrağı Anlamı Nedir, Ağrotur ve Dikelya bayrağı Nasıl Oluştu, Ağrotur ve Dikelya bayrağı Tarihi, Ağrotur ve Dikelya bayrağı Renkleri, Ağrotur ve Dikelya bayrağı Tasarımı, Afganistan bayrağı Anlamı Nedir, Afganistan bayrağı Nasıl Oluştu, Afganistan bayrağı Tarihi, Afganistan bayrağı Renkleri, Afganistan bayrağı Tasarımı, Abhazya bayrağı Anlamı Nedir, Abhazya bayrağı Nasıl Oluştu, Abhazya bayrağı Tarihi, Abhazya bayrağı Renkleri, Abhazya bayrağı Tasarımı, Çok Fazlı İsminin Anlamı Nedir?, Astımlı İsminin Anlamı Nedir?, Aqeela Asifi Kimdir?, Alp Bayramoğlu Kimdir?, Kafası Boş İsminin Anlamı Nedir?, Geri Zekâlı İsminin Anlamı Nedir?, Çört Nedir?, Kısmık İsminin Anlamı Nedir?, Astarlı İsminin Anlamı Nedir?, Töretanımaz İsminin Anlamı Nedir?, Sabote İsminin Anlamı Nedir?, Ortodoks İsminin Anlamı Nedir?, Lübnanlı İsminin Anlamı Nedir?, April Tobie Kimdir?, Çok Eşli İsminin Anlamı Nedir?, Alopua Petoa Kimdir?, Tümler Nedir?, Ökçesiz Nedir?, Mahruz Nedir?, Kafalı İsminin Anlamı Nedir?, Geri Kalmış İsminin Anlamı Nedir?, Çöreklik Nedir?, April Glaspie Kimdir?, Kısmetsiz İsminin Anlamı Nedir?, Zekeriya Akçam Kimdir?, Töresel İsminin Anlamı Nedir?, Sabotajcı İsminin Anlamı Nedir?, Ortay İsminin Anlamı Nedir?, Lûtr İsminin Anlamı Nedir?,