Son Dakika

xiaomi Mi Band 4 renkli ekran akıllı bileklik saat

Ürün Özellikleri Garanti Türü İthalatçı Garantili Marka Xiaomi Fiyat Takibi Haftalık Aylık Değişim Oranı, Ayrıntılar * ADINIZA FATURALI OLARAK GÖNDERİLİR! FATURANIZ   KARGO POŞETİNİN İÇİNDE ÜRÜN İLE BİRLİKTE SARILI ŞEKİLDE GELMEKTEDİR!!  * Ü.

Alışveriş Haberleri 23.03.2020, 21:07
xiaomi Mi Band 4 renkli ekran akıllı bileklik saat

Ürün Özellikleri

Garanti Türü İthalatçı Garantili
Marka Xiaomi

Fiyat Takibi

Haftalık Aylık
Değişim Oranı,

Ayrıntılar

* ADINIZA FATURALI OLARAK GÖNDERİLİR! FATURANIZ   KARGO POŞETİNİN İÇİNDE ÜRÜN İLE BİRLİKTE SARILI ŞEKİLDE GELMEKTEDİR!! 

* ÜRÜNLERİMİZİN HEPSİ KAPALI KUTUDUR.

*KUTUSU AÇILAN ÜRÜNLERİN İADESİ KABUL EDİLMEMEKTEDİR!ÖZEL BİR GÜN VEYA İÇİNİZDEN GELDİ HEDİYE ALDIĞINIZ ÜRÜNLERDE HEDİYE PAKETİ İÇİN YAZARSANIZ SİZLERE YARDIMCI OLABİLİRİZ.

Xiaomi Mi Band 4 Akıllı Bileklik

Uyku takibi, bildirimleri/mesajları/aramaları görme, titreşim, farklı aktivitelerinizi takip edebilirsiniz.

50 metre suya kadar dayanıklılık sayesinde yüzerken de akıllı bilekliği kullanmaya devam edebilirsiniz.
Sesli asistan Mi Band 4'ün önemli özelliklerinden bir diğeri.
Örneğin, müziği değiştir gibi komutlar yardımıyla sesli asistandan yararlanabilirsiniz.
Mi Band 4 ’ün batarya boyutu 135 mAh ’e yükseltildi. Bu kapasite ile cihaz yine haftalar süren kullanım ömrü vadediyor .

Bluetooth 5.0 0,95 inç 120 x 240 piksel çözünürlükte AMOLED renkli ekran 5ATM suya dayanıklılık derecesi (50 metreye kadar) 135mAh pil ile tek bir şarjla 20 günden fazla dayanıklılık Mi Band 4'te Türkçe dil desteği bulunmamaktadır, Mi Fit uygulaması Türkçe kullanılabilir.

Battle Rope

İster yüksek hızlı Battle Rope eğitimi, ister aerobik Battle Rope eğitimi olsun, Mi Smart Band 4 nabzınızı, yakılan kalorileri ve daha fazlasını takip eder.

Koşu

Hızınızı ve adım sayınızı izler
Kısa veya uzun mesafeli koşularda güvenli bir antrenman yapın.

Yüzme

5 ATM suya dayanıklı (50 metreye kadar)
5 farklı yüzme stilini tanır
Yüzme hızı ve strok sayımı dahil 12 veri setini kaydeder

Bisiklet Kullanırken

En iyi egzersizi yaptığınızdan emin olmak için kalp atış hızınızı gerçek zamanlı olarak kontrol edin,
Dağ yollarına tırmanırken ya da şehirde kısa sürede gezerken bilekliğiniz aktivitenizi kaydeder.

Nabız Ölçümü 7/24

Her zaman sağlığınızı koruyun.
Kalp atış hızınız çok yüksek olduğunda sizi uyarır

Hareketsizlik Uyarısı

Uzun süre hareketsiz kaldığınızda sizi uyararak harekete geçmeye teşvik eder.

Uyku Monitörü

Uyku düzeninizi ayarlamanıza yardımcı olmak için uyku sırasında hafif ve derin bir uyku ile kalp atış hızınızı doğru bir şekilde izler

Alarm

Hafif bir titreşim sizi nazikçe uyarır.

Xiaomi Mi Band 4 Akıllı Bileklik


Mi 4 ak ıllı bileklik Modelleri, sporu yaşamının ayrılmaz bir parçası haline getirenler için vazgeçilmez bir aksesuar niteliğinde. Sağlıklı yaşam felsefesini benimseyen aktif kullanıcılar için hayatı kolaylaştıran bir asistan gibi her an hizmete hazır olan Mi , hareket ederek geride b ırakılan tüm zamanı ve tüm aktiviteleri kayıt altına alarak motivasyonu en üst noktalara taşıyor. Attığınız her adımdan haberdar olmanızı sağl arken, hareketsiz çirilen her saatte sizi uyararak hareket etmenizi sa ğlıyor. Güne enerjik ve sağlıklı bir başlangıç için gerekli olan uyku süresi hakkında detaylı bilgi veren Mi 4, siz uyurken uyku kalitenizi ölçerek derin uyku saatiniz hakkında sizi bilgilendiriyor. Cep telefonlarına kurulan özel Mi Fit uygulaması ile tüm aktivite detaylarını telefonunuzdan takip edebileceğiniz gibi, yenilenen renkli ekrana sahip Mi 4 ak ıllı bileklik ekranından da tüm detaylara pratik bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Renkli Ekra n

Daha önce Mi kullananlar taraf ından en çok beklenen ve merak edilen özellik olarak öne çıkan renkli Amoled ekran özelliği, akıllı bilekliğin daha canlı ve enerjik bir görünüme kavuşmasını sağlıyor. Bir önceki versiyonlarda, özellikle gün ışığında ekran görünürlüğü ile ilgili yaşanan sorunlar, tatmin edici oranda yükseltilmiş parlaklık seviyesi ile ortadan kalkıyor. Daha büyük puntoyla yazılan kelimeler ve belirginleştirilen figürlerle yenilenmiş Mi arayüzü ihtiyac ınız olan tüm bilgiye kolayca ulaşmanızı sağlıyor. 240 x 120 piksel ekran ç özünürlüğü ile satışa sunulan Mi 4 ak ıllı bileklik fiyatları göz önünde bulundurulduğunda ürünün oldukça avantajlı olduğu görülüyor. Mi 3 ile k ıyaslandığında %39,9 oranında büyüyen ekran boyutu sayesinde daha kullanışlı bir hale gelen Mi 4 ak ıllı bileklik, görselliği ve pratik kullanımıyla hayatı kolaylaştırmaya devam ediyor.

Rengarenk Bileklik Seçenekleri

Mi 4 ak ıllı bileklik daha önceki versiyonlarında olduğu gibi birbirinden farklı renklerde bileklik seçenekleri ile satışa sunuluyor. Bileklikleri, günlük hayatta kullandığınız kıyafetin renklerine ya da ruh halinize göre seçerek istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz. Yumuşak ve dayanıklı formu ile bilekte yokmuş hissi veren Mi 4 ak ıllı bileklikler, toksik olmayan, kokusuz ve cilt ile uyumlu silikon malzemeden imal ediliyor. Üstelik bileklikleri değiştirmek de çok kolay. Esneyen silikon yapısı sayesinde 'i kolunuza sabitleyen bant, hafif bir bas ınç u ygulayarak ekrandan ayr ılabiliyor. Farklı bilek genişliklerine uygun kordonu sayesinde bilek kalınlığına göre ayarlanabilen Mi 4 ak ıllı bileklik modellerinden birine sahip olarak günlük spor aktivitelerinizi kolayca kayıt altına alabilirsiniz.

6 Eksenli örler

Mi 4 ak ıllı bileklik özellikleri son teknoloji ile geliştirilerek kullanıma sunuluyor. Yenilenen 6 eksenli ör teknolojisi ve daha güçlü hale getirilmiş algı kabiliyeti ile attığınız her adımı kaçırmadan kaydediyor. Mi 4 ak ıllı bileklik modelleri spor yapmadan önce uygulama ayarlarıyla dakikalarınızı kaçırmanıza izin vermiyor. Farklı spor aktivitelerini algılaması için özel olarak geliştirilen yeni programlaması, yürüme, koşma, bisiklet sürme, yüzme, ip egzersizi gibi antrenman çeşitlerini otomatik olarak algılayarak kaydediyor. Antrenmanlar arasında durup ayar yapmakla uğraşmak artık tarihe karışıyor. Siz istediğiniz aktivite ile uğraşın, Mi 4 sizin için hepsini kaydediyor .Daha Dinamik ve Daha Akıllı

Mi 4 ak ıllı bileklik modelleri, geliştirilmiş parlaklık ayarı sayesinde daha canlı ve parlak bir görüntü deneyimi sağlıyor. Açık havada ve güneşli havalarda silik bir görüntü vererek parlaklık ve ekran kalitesinde tam memnuniyet sağlayamadığı konusunda şikayetler alan Xiaomi, Mi 4 ak ıllı bileklik ile bu sorunu geride bıraktığını ispatlıyor.

Mi 'e oranla %39,9 oran ında büyüy en , yaz ıları ve figürleri daha belirgin ve okunaklı hale getiriyor. Zenginleştirilmiş figürleri ile Mi 4 çok daha e ğlenceli ve işlevsel bir hal alıyor.

Geliştirilmiş 6 eksenli ör teknolojisi, attığınız her adımı kaçırmadan sayarak mükemmel bir adım sayar olma özelliği gösteriyor. 6 eksenli ör, nabız ölçüm performansını da güçlendirerek daha doğru değerlere ulaşmanıza yardımcı oluyor.

Artırılmış güç kapasitesi sayesinde 20 güne kadar uzayabilen kullanım imkânı sunan Mi and 4 akıllı bileklik modelleri, şarj süreleri bakımından kullanım yoğunluğuna ve tercih edilen ayarlara göre farklılık gösterebiliyor.

Hareketsiz zaman bildirimi ile istediğiniz zaman aralıklarında hareket uyarısı vererek daha aktif bir gün çirmenize katkı sağlıyor. özelliği olarak devre d

ışı bırakılabiliyor.

Alarm ayarı sayesinde kurulan saat geldiğinde titreşim ile uyanmanıza yardımcı oluyor. Telefona kurulan Mi Fit uygulamasından kolayca yönetebileceğiniz alarm uygulaması istenilen sıklıkta ve aralıkta ayarlanabiliyor.


Müzik Çalar Kontrolü

Artık uzun yürüyüşlerde ya da koşularda sevdiğiniz şarkının sesini  için telefonunuzu kurcalamanıza gerek yok.

Mi 4 ak ıllı bileklik modelleri, geliştirilen özellikleri sayesinde artık müzik uygulamalarında da kullanıcısına tek tuşla kontrol imkânı sunuyor. Dünya çapında yaygın olarak kullanılan gibi müzik uygulamalar ına kolayca yönetebilen Mi 4, ses ve şarkı başlatıp-durdurma gibi özellikleri ile müzikseverlerden tam puan alıyor. Diğer müzik uygulamalarını da Mi and'ınızı kullanarak birkaç ufak dokunuşla kolayca kontrol edebilirsiniz.

Ekran Boyutları Daha Büyük

Ekran Boyutları, 21.6 mm boy 10.8 mm e n
Çözünürlük, x 120 pikse l
Ekran Türü, Renkli Ekra n
Su çirmezlik, 50 metre ye kadar su çirmez özellik
Ayarlanabilir ve değiştirilebilir kordon
Android ve IOS UyumludurTeslimat Bilgileri

En geç 13 Şubat Perşembe günü kargoya verilir.

SAAT 16,00 KADAR AYNI GÜN KARGO

İade / Değişim Bilgileri

’dan satın aldığınız ürünler için cayma hakkınızı kullanabilirsiniz.* İade Sürecini Gör Farklı bir model, beden veya renkle Ürün Değişimi yapabilirsiniz. Ürünü mağazaya ücretsiz göndermek için mağazanın anlaşmalı kargo firmasını tercih edin. Ürünle ilgili bilgi almak için Mağazaya Soru Sor alanından mağazayla iletişime geçebilirsiniz.

*Cayma Hakkı Kullanımı ve İade Şartları, 6502 Sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği hükümlerine tabidir.

Satış Sonrası Servis

İade ve değişim için Kutunun açılmamış olması gerekmektedir. Ayrıca
isteme giriş yapılarak kod alınması  ve bu kod ile birlikte YURT İÇİ kargoya
ürünün teslim edilmesi gerekmektedir. İade edilirken , Cihaza zarar
vermeyecek şekilde ambalajlanması, kutu ve içeriğinin eksiksiz
gönderilmesi ve adınıza kesilmiş faturanın tarafımıza ulaştırılması
gerekmektedir.Aksi takdirde iade kabul edilememektedir.
Yorumlar (0)
parçalı bulutlu
Namaz Vakti 01 Nisan 2020
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Trabzonspor 26 53
2. Başakşehir 26 53
3. Galatasaray 26 50
4. Sivasspor 26 49
5. Beşiktaş 26 44
6. Alanyaspor 26 43
7. Fenerbahçe 26 40
8. Göztepe 26 37
9. Gaziantep FK 26 32
10. Denizlispor 26 31
11. Antalyaspor 26 30
12. Gençlerbirliği 26 28
13. Kasımpaşa 26 26
14. Konyaspor 26 26
15. Malatyaspor 26 25
16. Çaykur Rizespor 26 25
17. Ankaragücü 26 23
18. Kayserispor 26 22
Takımlar O P
1. Hatayspor 28 53
2. Erzurum BB 28 47
3. Bursaspor 28 46
4. Adana Demirspor 28 45
5. Akhisar Bld.Spor 28 45
6. Fatih Karagümrük 28 43
7. Altay 28 43
8. Ümraniye 28 40
9. Giresunspor 27 38
10. Keçiörengücü 28 35
11. Balıkesirspor 28 35
12. Menemen Belediyespor 28 35
13. İstanbulspor 27 33
14. Altınordu 28 31
15. Boluspor 28 25
16. Osmanlıspor 28 24
17. Adanaspor 28 20
18. Eskişehirspor 28 17
Takımlar O P
1. Liverpool 29 82
2. Man City 28 57
3. Leicester City 29 53
4. Chelsea 29 48
5. M. United 29 45
6. Wolverhampton 29 43
7. Sheffield United 28 43
8. Tottenham 29 41
9. Arsenal 28 40
10. Burnley 29 39
11. Crystal Palace 29 39
12. Everton 29 37
13. Newcastle 29 35
14. Southampton 29 34
15. Brighton 29 29
16. West Ham 29 27
17. Watford 29 27
18. Bournemouth 29 27
19. Aston Villa 28 25
20. Norwich City 29 21
Takımlar O P
1. Barcelona 27 58
2. Real Madrid 27 56
3. Sevilla 27 47
4. Real Sociedad 27 46
5. Getafe 27 46
6. Atletico Madrid 27 45
7. Valencia 27 42
8. Villarreal 27 38
9. Granada 27 38
10. Athletic Bilbao 27 37
11. Osasuna 27 34
12. Real Betis 27 33
13. Levante 27 33
14. Deportivo Alaves 27 32
15. Real Valladolid 27 29
16. Eibar 27 27
17. Celta de Vigo 27 26
18. Mallorca 27 25
19. Leganés 27 23
20. Espanyol 27 20