Xiaomi Mi Band 4 Akıllı Bileklik Siyah

Ürün Özellikleri Marka Xiaomi Fiyat Takibi Haftalık Aylık Başkalaşım Oranı, Teferruatlar Xiaomi Mi Band 4 Akıllı Bileklik Siyah Xiaomi Mi Band 4 Zeki Bileklik Uyku takibi, bildirimleri/mesajları/aramaları görme, titreme, farklı aktivitelerinizi takip edebil.

Alışveriş Haberleri 31.07.2020, 07:02
Xiaomi Mi Band 4 Akıllı Bileklik Siyah

Ürün Özellikleri

Marka Xiaomi

Fiyat Takibi

Haftalık Aylık
Başkalaşım Oranı,

Teferruatlar

Xiaomi Mi Band 4 Akıllı Bileklik Siyah


Xiaomi Mi Band 4 Zeki Bileklik


Uyku takibi, bildirimleri/mesajları/aramaları görme, titreme, farklı aktivitelerinizi takip edebilirsiniz.

50 metre suya dek sağlamlık doğruca yüzerken de zeki bilekliği kullanmaya devam edebilirsiniz.

Sesli muavin Mi Band 4%27ün kayda değer özelliklerinden bir diğeri.

Örneğin , müziği değiştir gibi komutlar yardımıyla sesli asistandan yararlanabilirsiniz.

Mi Band 4 ’ün batarya boyutu 135 mAh ’e yükseltildi. Bu kapasite ile cihaz yeniden haftalar süren tatbik ömrüvadediyor.

* Bluetooth 5.0
* 0,95 inç 120 x 240piksel Çözünürlükte AMOLED Renkli Ekran
* 5ATM suya sağlamlık derecesi (50 metreye değin)
* 135mAh batarya ile tek bir şarjla 20 günden artı dayanacak şekilde derecelendirilmiştir

* Mi Band 4%27te Türkçe dil desteği bulunmamaktadır, Mi Fit uygulaması Türkçe kullanılabilir.
Battle Rope


İster yüksek seri Battle Rope eğitimi, ister aerobik Battle Rope eğitimi olsun, Mi Smart Band 4 nabzınızı, yakılan kalorileri ve daha fazlasını takip eder.


Koşu


Hızınızı ve adım sayınızı izler
Kısa veya uzun mesafeli koşularda tehlikesiz bir antrenman yapın.


Yüzme


5 ATM suya dayanıklı (50m%27ye değin)

5 bambaşka yüzme stilini tanır

Yüzme hızı ve strok sayımı dahil 12 veri setini kaydeder


Bisiklet Sürme


En iyi egzersizi yaptığınızdan belirli almak için kalp atış hızınızı hakiki zamanlı olarak kontrol edin,

Dağ yollarına tırmanırken ya da şehirde kısa sürede gezerken bilekliğiniz aktivitenizi kaydeder.


7/24 Nabız Ölçümü


Daima sağlığınızı koruyun.

Kalp atış hızınız çok yüksek olduğunda sizi uyarır


Durağanlık Uyarısı


Uzun zaman harektesiz kaldığınızda sizi uyararak harekete geçmeye teşvik eder.


Uyku Monitörü


Uyku düzeninizi ayarlamanıza yardımcı olmak için uyku esnasında hafif ve derin bir uyku ile yürek atış hızınızı dürüst bir şekilde izler


Alarm


Hafif bir titreme sizi nazikçe uyarır.

Xiaomi Mi Band 4 Akıllı Bileklik

‌Xiaomi Mi ‌Band 4 akıllı bileklik Modelleri, sporu yaşamının ayrılmaz bir parçası haline getirenler için vazgeçilmez bir aksesuar özelliğinde. Dinç hayat felsefesini benimseyen aktif kullanıcılar için hayatı kolaylaştıran bir muavin gibi her lahza hizmete hazır olan ‌Xiaomi Mi ‌‌Band, hareket ederek geride bırakılan tüm zamanı ve bütün aktiviteleri kayıt altına alarak motivasyonu en üst noktalara taşıyor. Attığınız her adımdan farkında olan olmanızı sağlarken, hareketsiz ‌geçirilen her saatte sizi uyararak hareket etmenizi sağlıyor. Güne devingen ve sağlıklı bir başlangıç için gerekli olan uyku süresi hakkında ayrıntılı veri veren ‌Xiaomi Mi ‌Band 4, siz uyurken uyku kalitenizi ölçerek baygın gibi uyuma saatiniz hakkında sizi bilgilendiriyor. Cep telefonlarına kurulan özel Mi Fit uygulaması ile tüm aktivite detaylarını telefonunuzdan takip edebileceğiniz gibi, yenilenen renkli ‌Amoled ekrana sahip ‌Xiaomi Mi ‌Band 4 zeki bileklik ekranından da bütün detaylara pratik bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Renkli ‌Amoled Ekran

Daha önce Mi ‌Band kullananlar göre en fazla beklenen ve merak edilen özellik olarak öne çıkan renkli ‌Amoled ekran özelliği, zeki bilekliğin daha canlı ve enerjik bir görünüme kavuşmasını sağlıyor. Bir önceki versiyonlarda, özellikle gün ışığında ekran görünürlüğü ile ilgili yaşanan sorunlar, tatmin edici oranda yükseltilmiş parlaklık seviyesi ile ortadan kalkıyor. Daha büyük puntoyla yazılan kelimeler ve belirginleştirilen figürlerle tamir edilmiş Mi ‌Band arayüzü ihtiyacınız olan tüm bilgiye kolayca ulaşmanızı sağlıyor. 240 ‌x 120 piksel ekran çözünürlüğü ile satışa sunulan ‌Xiaomi Mi ‌Band 4 zeki bileklik fiyatları göz önünde bulundurulduğunda ürünün oldukça avantajlı olduğu görülüyor. Mi ‌Band 3 ile kıyaslandığında %39,9 oranında artan ekran boyutu sayesinde daha elverişli bir ışık halkası gelen ‌Xiaomi Mi ‌Band 4 zeki bileklik, görselliği ve pratik kullanımıyla hayatı kolaylaştırmaya devam ediyor.

Rengarenk Bileklik Seçenekleri

‌Xiaomi Mi ‌Band 4 akıllı bileklik daha önceki versiyonlarında olduğu gibi birbirinden bambaşka renklerde bileklik seçenekleri ile satışa sunuluyor. Bileklikleri, jurnal hayatta kullandığınız kıyafetin renklerine ya da ruh halinize kadar seçerek istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz. Yumuşak ve dirençli formu ile bilekte yokmuş duygusal veren Mi ‌Band 4 zeki bileklikler, ‌toksik olmayan, kokusuz ve cilt ile ahenkli silikon malzemeden üretim ediliyor. Üstelik bileklikleri değiştirmek de çok basit. Esneyen silikon yapısı bir uçtan bir uca ‌display%27i kolunuza sabitleyen bant, hafif bir basınç uygulayarak ‌display ekrandan ayrılabiliyor. Ayrı bilek genişliklerine uygun kordonu doğru bilek kalınlığına tarafından ayarlanabilen ‌Xiaomi Mi ‌Band 4 akıllı bileklik modellerinden birine sahip olarak jurnal spor aktivitelerinizi kolayca tescil altına alabilirsiniz.

6 Eksenli ‌Sensörler

‌Xiaomi Mi ‌Band 4 zeki bileklik özellikleri nihayet teknoloji ile geliştirilerek kullanıma sunuluyor. Yenilenen 6 eksenli ‌dedektör teknolojisi ve daha kuvvetli ışık halkası getirilmiş idrak kabiliyeti ile attığınız her adımı kaçırmadan kaydediyor. ‌Xiaomi Mi ‌Band 4 akıllı bileklik modelleri spor yapmadan önce başvuru formu ayarlarıyla dakikalarınızı kaçırmanıza müsade vermiyor. Bambaşka spor aktivitelerini algılaması için özel olarak geliştirilen yeni programlaması, yürüme, koşma, bisiklet sürme, yüzme, ip egzersizi gibi antrenman çeşitlerini otomatik olarak algılayarak kaydediyor. Antrenmanlar aralarında durup akort yapmakla mücâdele etmek bundan böyle tarihe karışıyor. Siz istediğiniz aktivite ile uğraşın, Mi ‌Band 4 sizin için hepsini kaydediyor.

Su ‌Geçirmez ve Dayanıklı

‌Xiaomi Mi ‌Band 4 akıllı bileklik modelleri, su ‌geçirmez özellikleri ile 50 m derinliğe dek yapılan dalışlarda su ve basınca karşı dayanıklılık gösteriyor. Bu özelliği ile yüzme tutkunları için bir performans ölçer olma özelliği taşıyan ‌Xiaomi Mi ‌Band 4 akıllı bileklik fiyatları kullanıcıları memnun bırakıyor. Su ile temas halinde olunan diğer aktivitelerde ve duşta da güvenle kullanılabilen ‌Xiaomi Mi ‌Band 4 akıllı bileklik modelleri, her dakikanızı tescil altına alarak gün boyu performansınızı destekliyor. Su ‌geçirmez özelliğinin yanına, dirençli malzemeden üretilmiş ekran yüzeyi baştan sona, en engebeli aktivitelerde bile cihazınız zarar görmeden işlevini kusursuz şekilde yerine getiriyor.

Müzik Çalar Kontrolü

Bundan Böyle uzun yürüyüşlerde veya koşularda sevdiğiniz şarkının sesini başlamak için telefonunuzu kurcalamanıza lüzum değil. ‌Xiaomi Mi ‌Band 4 zeki bileklik modelleri, geliştirilen özellikleri bir uçtan bir uca bundan böyle müzik uygulamalarında da kullanıcısına tek tuşla yoklama imkânı sunuyor. Dünya çapında yaygın olarak kullanılan ‌Spotify gibi müzik uygulamalarına zahmetsizce yönetebilen Mi ‌Band 4, ses açma / kapama ve şarkı başlatıp / erteleme gibi özellikleri ile müzikseverlerden bütün puan alıyor. Öteki müzik uygulamalarını da ‌Xiaomi Mi ‌Band%27ınızı kullanarak birkaç ufak dokunuşla zahmetsizce teftiş edebilirsiniz.

Daha Enerjik ve Zeki

‌Xiaomi Mi ‌Band 4 zeki bileklik modelleri, geliştirilmiş parlaklık ayarı tamamen daha canlı ve aydınlık bir gösterme deneyimi sağlıyor. dışarıda ve güneşli havalarda silik bir görüş vererek parlaklık ve ekran kalitesinde tam tatmin sağlayamadığı konusunda şikayetler bölge Xiaomi, Mi ‌Band 4 zeki bileklik ile bu sorunu geride bıraktığını ispatlıyor.

‌Xiaomi Mi ‌Band ‌3%27e oranla %39,9 oranında çoğalan ‌‌display, yazıları ve figürleri daha belirgin ve okunaklı ışık halkası getiriyor. Zenginleştirilmiş figürleri ile Mi ‌Band 4 çok daha eğlenceli ve fonksiyonel bir hal alıyor. 

Geliştirilmiş 6 eksenli ‌algılayıcı teknolojisi, attığınız her adımı kaçırmadan sayarak çok iyi bir adım sayar olma özelliği gösteriyor. 6 eksenli ‌‌sensör, nabız ölçüm performansını da güçlendirerek daha içten değerlere ulaşmanıza yardımcı oluyor.

Artırılmış güç kapasitesi doğru 20 güne dek uzayabilen başvuru formu imkânı sunan ‌Xiaomi Mi ‌Band 4 zeki bileklik modelleri, sorumluluk süreleri bakımından kullanım yoğunluğuna ve seçim edilen ayarlara göre çeşitlilik gösterebiliyor.

Hareketsiz vakit bildirimi ile istediğiniz zaman aralıklarında hareket uyarısı vererek daha faal bir gün ‌geçirmenize katkı maddesi sağlıyor. ‌Idle ‌Alerts özelliği ‌opsiyonel olarak devre dışı bırakılabiliyor.

Alarm ayarı doğru kurulan saat geldiğinde titreşim ile uyanmanıza yardımcı oluyor. Telefona kurulan Mi Fit uygulamasından kolayca yönetebileceğiniz alarm uygulaması istenilen sıklıkta ve aralıkta ayarlanabiliyor.

Çoğalan Ekran Boyutları

Ekran Boyutları, 21.6 mm irtifa ‌x 10.8 mm en

Çözünürlük, ‌240x 120 piksel

Ekran Türü, Renkli ‌Amoled Ekran

Su ‌Geçirmezlik, 50 ‌m%27ye dek su ‌geçirmez nitelik

Ayarlanabilir ve kararsız kordon

İos ve Anroid Ahenkli

Dünyanın 4. Büyük Zeki Telefon Üreticisi, ‌Xiaomi

‌‌Xiaomi, Nisan ‌2010%27da bir bilişim firmasının ‌Ceo%27su olarak belli ‌Lei ‌Jun kadar Çin, ‌Pekin%27de kuruldu. İnovatif tasarımları ve piyasadaki rakipleri ile kıyaslandığında düşük fiyat aralığında satışa sunduğu elektronik ürünleri ile kısa sürede bütün dünyada tanınan bir marka haline geldi. Bugün telefon, akıllı bileklik, televizyon gibi yaygın kullanılan ürünlerde seçim edilen bir marka haline gelen ‌Xiaomi markasının birbirinden farklı alanlarda onlarca ürünü kullanıcılara sunuluyor. İnovasyon ile hayal gücünü başarılı bir şekilde bir araya getiren ‌‌Xiaomi, Ar- ‌Ge çalışmalarına ara vermeden devam ederken farklı alanlarda da yeni ürünler yaratmayı sürdürüyor. Kısa sürede dünya devi elektronik markalarla yarışır ışık halkası gelen ‌Xiaomi markasının ulaşılabilir fiyat aralıklarında satışa sunulan ürünleri kaliteden taviz vermeden herif memnuniyetini en üst seviyelerde tutuyor.
Adımsayar Var GPS (Küresel Konumlama Sistemi) Yok Kalp Ritmi Ölçme Var Kamera Değil Sesli Mülâkat Yok Su Geçirmezlik Var Titreme Var Uyku Takibi Var Düzenli Marka Universal Öteki Garanti Süresi (Ay) 24

Teslimat Bilgileri

En geç 4 Ağustos Salı günü İstanbul şehrinden kargoya verilir.

Siparişler genel olarak haftaiçi aynı gün kargolanmaktadır. Yoğunluğa emrindeki olarak en geç ertesi gün kargolanır.

İade / Metamorfoz Bilgileri

’dan satın aldığınız ürünler için cayma hakkınızı kullanabilirsiniz.* İade Sürecini Gör Farklı bir model, beden ya da renkle Ürün Değişimi yapabilirsiniz. Ürünü mağazaya bedava yollamak için mağazanın anlaşmalı kargo firmasını seçim edin. Ürünle ilgili veri edinmek için Mağazaya Sual Sor alanından mağazayla iletişime geçebilirsiniz.

*Cayma Hakkı Kullanımı ve İade Şartları, 6502 Sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği hükümlerine tabidir.

Satış Sonrası Servis

Neden BittiBitiyor 'u tercihetmeliyim,

Sar Elektronik 22 metrekarelik alanda 1985yılında perakende satışı ile elektronik ve konut aletleri sektöründe hizmet vermekiçin Kayseri ’de kurulmuştur.

1989 yılında Kayseri ve civarında toptan satmak ile bayi ağınıgenişletmeye  başlamış, 1994 yılındabeyaz eşya alanında bayilikler alarak 6 şube ile faaliyet alanındailerlemiştir.

1996 yılında GSM sektörüne ilk adımı atmış, 2001 yılında bu sektöreyönelerek varlığını devam ettirmektedir.

2002-2003 yılları arasında Kayseri ’de 8 perakende mağaza ve toptan satışile ithalata başlayarak  Nokia , Siemens,LG, Sony Ericson, Panosonic  markalar ile meslek birliğine girmiştir.

2008 yılındaTürkiye genelinde daha alçak bayi çalışmasına başlamış ve bu alanda ilerleme kaydedip2012 yılında E-Ticarete adım atmıştır.

2010yılında Bittibitiyor markası ile internet satışına başlamıştır.

2015 yılındatelekomünikasyon sektöründe 2000 ’nin üstünde alt bayi ile Türkiye ’nin heryerine yayılmış, 14 retail satış ve kurumsal satışlar ile hız ve verimlilikodaklı hedefine koşmaya devam etmiştir.

Teknolojik gelişmeler sonucugloballeşen dünyada hizmet anlayışını en üstteki safhada yetişmek için 2017 yılındamerkezi İstanbul ’a taşımıştır.

2020 yılında İstanbul Ataşehir de 3500 metrekare ofis ile Kayseri deise 1500 metrekare büro ile istihdama katkı maddesi sağlamayı niyet edinmiştir.

SARgrup   kurulduğu günden bu yandan tümyenilikleri takip ederek enformasyon alanında daha iyi hizmet vermeye kendiniodaklamış ve pazarda lider olma hedefi ve vizyonu ile büyük başarılara imzaatmaya devam etmektedir.

Markalarla kutup iş birliğimizsayesinde ( Huawei, Honor,Oneplus , Apple ,Xiaomi, Samsung, Nokia , Lg , Gigaset, Oppo , Asus, Tcl,Tecno, Realme, Casper ,Vestel, General mobile, Alcatel, Blackberry,Lenovo)  siz kıymetli müşterilerimize daha iyi hizmet vermeyedevam edeceğiz.

Vizyonumuz, Bilhassa pazarlama, insan ilişkileri ve kurumsal alandainovasyondur .

Müşteri odaklı olarak büyümeyedevam edip alanında önder konuma gelmektir.

Misyonumuz, Takım çalışması ve iletişimi güçlü bir işyeri olarak çözüm odaklıfaaliyet alanımızdır.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
30°
açık
Namaz Vakti 10 Ağustos 2020
İmsak 04:23
Güneş 06:02
Öğle 13:14
İkindi 17:06
Akşam 20:17
Yatsı 21:50
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Başakşehir 34 69
2. Trabzonspor 34 65
3. Beşiktaş 34 62
4. Sivasspor 34 60
5. Alanyaspor 34 57
6. Galatasaray 34 56
7. Fenerbahçe 34 53
8. Gaziantep FK 34 46
9. Antalyaspor 34 45
10. Kasımpaşa 34 43
11. Göztepe 34 42
12. Gençlerbirliği 34 36
13. Konyaspor 34 36
14. Denizlispor 34 35
15. Çaykur Rizespor 34 35
16. Malatyaspor 34 32
17. Kayserispor 34 32
18. Ankaragücü 34 32
Takımlar O P
1. Hatayspor 34 66
2. Erzurumspor 34 62
3. Adana Demirspor 34 61
4. Akhisar Bld.Spor 34 57
5. Fatih Karagümrük 34 56
6. Bursaspor 34 56
7. Altay 34 54
8. Ankara Keçiörengücü 34 50
9. Menemen Belediyespor 34 44
10. Giresunspor 34 44
11. Ümraniye 34 44
12. İstanbulspor 34 40
13. Balıkesirspor 34 38
14. Altınordu 34 37
15. Boluspor 34 33
16. Osmanlıspor 34 30
17. Adanaspor 34 21
18. Eskişehirspor 34 12
Takımlar O P
1. Liverpool 38 99
2. Man City 38 81
3. M. United 38 66
4. Chelsea 38 66
5. Leicester City 38 62
6. Tottenham 38 59
7. Wolverhampton 38 59
8. Arsenal 38 56
9. Sheffield United 38 54
10. Burnley 38 54
11. Southampton 38 52
12. Everton 38 49
13. Newcastle 38 44
14. Crystal Palace 38 43
15. Brighton 38 41
16. West Ham 38 39
17. Aston Villa 38 35
18. Bournemouth 38 34
19. Watford 38 34
20. Norwich City 38 21
Takımlar O P
1. Real Madrid 38 87
2. Barcelona 38 82
3. Atletico Madrid 38 70
4. Sevilla 38 70
5. Villarreal 38 60
6. Real Sociedad 38 56
7. Granada 38 56
8. Getafe 38 54
9. Valencia 38 53
10. Osasuna 38 52
11. Athletic Bilbao 38 51
12. Levante 38 49
13. Real Valladolid 38 42
14. Eibar 38 42
15. Real Betis 38 41
16. Deportivo Alaves 38 39
17. Celta de Vigo 38 37
18. Leganés 38 36
19. Mallorca 38 33
20. Espanyol 38 25