Alesya Semerenko Kimdir?

Alesya Semerenko Kimdir?

Alesya Semerenko Kimdir?
Alesya Semerenko

Alesya Semerenko
Alesya
Meslek Model
Cinsiyet Kadın
İlişki Durumu Bekar
Göz rengi Mavi
Popülarite #1838 (11102 kişiden)

Miss Moskova’da yarışma tarihinde ilk kez bir güzelin tacı geri alındı. Yarışmanın Instagram hesabından yapılan duyuruya göre, 2018 güzeli 24 yaşındaki Alesya Semerenko, tacını ikinci güzel Kseniya Palenova’ya vermek zorunda kaldı.

Yarışmanın organizatörü Tatyana Andreyeva-Falk’a göre, Semerenko’nun yıl içinde hayır etkinliklerine katılması gerekiyordu, ancak  üç aydır bu kuralı yerine getirmediği için tacı geri alındı.

Moskova güzeli, Alesya Semerenko, Krasnodar bölgesinin Armavir kentinde doğdu ve 3 yaşında anne babasıyla birlikte önce St. Petersburg ’a ardından da Moskova ’ya taşınmıştı.Şiir yazmayı ve çizim yapmayı  çok seven, Alesya Semerenko Instagram’ıda aktif olarak kullanıyor.

biyografi

Sizlere bildiris.com Yer Alan Tüm İçerikler Okurları Bilgilendirmek Amacıyla Yazılmıştır ve Bilgilerin Doğruluğu Garanti Edilememektedir. Telif hakkı ya Da Öneri / Şikayet İçin lütfen Mail Atınız Ve Anında İlgilenelim

Next Post

Omar Borkan Al Gala Kimdir?

Pts Şub 15 , 2021
Omar Borkan Al Gala Omar Borkan Al Gala Omar Doğum Tarihi 23 Eylül 1989 (31 yaşında)Irak, Bağdat Burç Terazi Meslek Fotoğrafçı, Manken, Model, Şair Cinsiyet Erkek İlişki Durumu Evli (Yasmin […]
Omar Borkan Al Gala Kimdir?

Benzer Bilgiler

Son Yazılar